Şimdi Ara

BİR KIZI NASIL TAVLARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
17
Cevap
1
Favori
1.188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> BİR KIZI NASIL TAVLARIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Cevap veren vermeyen herkese teşekkürler beğendiğim bi kız var onla nasıl tanışırım beni kabul etmesini nasıl sağlarım nasıl konusmalıyım kısacası herseyi açıklarsanız çok sevinirim

|
    |
    |
    |

Ankara
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    hocam bende hiç kızla çıkmadım yardım etmek isterdim ama bilgim ve tecrübem yok konu uppplansın
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

işin şakası kendin olacaksın ve özgüvenin yanında olacak

|
    |
    yas kac panpa
    |
    |
    beyler yaş 15 lise aşkı gibi bisey dersine bakın dicende şimdiden aşık olmanın faydaları çok bide sürekli yalnız durmak insana kötü hissettiriyor okuldan bir kız kızla hiç görüşmedim biraz çekingenim konuşmayı kızlarla fazla bilemem hele yeni tanışacaklarla ama sıcak kanlı kız olur yada aynı sınıfta aynı ortamda olur kolayca tanışırım orası başka kız o kadar güzel değil benim statümden biraz daha fazla desek yeri gibi bişey ben ne yapabilirim ??? hiç tecrübem yok bi yardım ederseniz sevinirim
    |
    |

Orijinalden alıntı: taktox123

Cevap veren vermeyen herkese teşekkürler beğendiğim bi kız var onla nasıl tanışırım beni kabul etmesini nasıl sağlarım nasıl konusmalıyım kısacası herseyi açıklarsanız çok sevinirim
    quote:

Statü dersen yanarsin.
    Kızla aynı ortamda bulun ve özgüveninle kızı döv, hatta inceden espri yapıp, ardından "böyle de tatlıyim mehehe" gibisinden civitmadan kendine güvendigini göster, ama su var, acele etme.
    Deni girer gibi, önce ayaklar,
    Örnek bi harita cizeyim liseli kardeşime,
    -Bi iki aynı ortamda bulun, birkaç kez herkes susar sen konuşursun ya ortamda, o tarz kızın seni dinlemesini sağla, birkaç kez bunu yap,
    -kıza Günaydın nasılsın falan dersin, sonra kacarsin nasılsın dan fazlasına uzatma birkaç günde öyle geçsin.
    -o sırada onun yakın çevresinden sürekli konuştuğu birileriyle yada biriyle arkadaş Ol. İkinizin de arkadaşı olsun ki, ileride birseyler olursa arayı yapar hemde ajan olacak.
    -bu ortak arkadaşa de ki o nasilsinlardan sonra az lafı uzattigin evreler, "bu kızdan hoşlanıyor gibiyim numarasini istesem ne der acaba falan" ağzını arat, zaten derse ki olmaz sen boynunu bukersin, ama kem kum ederse bastir aslan. Alıştırmalardan sonra, git al numarasini sonrası sende.
    Ama alistirarak gir, baliklama dalma

|
    |

• Er
    0 Mesaj
    hırslandım doğru diyorsun aga statü desemmi diye düşündüm zaten senin verdigin taktiklerde doğru ama kızın beni gördüğü belki yok ne ben onu tanıyorum ne o beni tanıyor 2 yabancı gibi ama işte sorun olan özgüven yok bende gidip kızın yanına gidersem naber dersem yanlış anlar yada bana ters bir cevap verir kötü olurum diye düşünüyorum yada ismini sorsam tanışsam hep beni tersler diye düşünüyom rezil olurum falan iç çatışma elizabeth falan öyle günler geçiyor hergün aynı

• Teğmen
    182 Mesaj
    elalemin seyi gerdege girilmez ... milletin tavsiyesinden sanane !!!!! bu isler duse kalka ogrenilir hata yapa yapa ogreniceksin
    |
    |
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sing for the moment

sana bi hap adı vericem.onu kıza içir 24 saat sonra sana sırılsıklam aşık olucak

quote:

Orijinalden alıntı: Keep on rising

sana bi hap adı vericem.onu kıza içir 24 saat sonra sana sırılsıklam aşık olucak

bu iyiydi eros gibi :D
    |
    |

• Teğmen
    219 Mesaj
    1 sami mi ol kızlaa kana panpa vs
    2 gülüncek espirler yap
    3 sonra teklif et çıkma

1ve2 yanı kızı çıkma aşamasına ısıtma yöntemi dene bilir

not :bu yöntemi denyemedm ama başarılı olursun asosyallikden kız bulamadım
    |
    |
    Polat Alemdar tarih olmaz Polat Alemdar tarihte olur tarihin üstünde Polat Alemdar Polat Alemdar Devri başladı Polat Alemdar Ben Polat Alemdar hissediyorum Polat Alemdar vermeyeceğim adamdır Ben Polat abi çok seviyorum Murat abi Görmeseydim adamdan Kurtlar Vadisi Pusu 74 Polat Alemdar'ın Polat Alemdar olmak kolay olmuyor Polat Alemdar almak Onun için Polat Alemdar devam etti Onun için Polat Alemdar devam etti 13 yıl Polat Alemdar daveti 13 onu çikolata abi devam ettin Kurtlar Vadisi Pusu on dördüncü yılına girecek TRT 1'de on dördüncü yılına görecek on dördüncü yılına gıcıktır Polat abi 14 yıllara gıcıktır kola takılan on dördüncü yıllarca çektim Kurtlar Vadisi Pusu TRT 1'de devam edecektir artık Polat abi nin yeni kanalı TRT 1
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    quote:

hırslandım doğru diyorsun aga statü desemmi diye düşündüm zaten senin verdigin taktiklerde doğru ama kızın beni gördüğü belki yok ne ben onu tanıyorum ne o beni tanıyor 2 yabancı gibi ama işte sorun olan özgüven yok bende gidip kızın yanına gidersem naber dersem yanlış anlar yada bana ters bir cevap verir kötü olurum diye düşünüyorum yada ismini sorsam tanışsam hep beni tersler diye düşünüyom rezil olurum falan iç çatışma elizabeth falan öyle günler geçiyor hergün aynı
    quote:

Hiçbir yorumu okumadan yazıyorum, sakin ol arkadaşım bu kadar smileyin arasında yazını bulamadım valla.
    |
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Forumda acilan milyonlarca kiz tavlama konusunu okuyarak tavlayabilirsin

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.