Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
10.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djarum Menthol -- 8 Mayıs 2021; 15:49:38 >

• Film seçmeye yanına çağır. Elinde 5-6 tane film olsun , ona da bakması için bir kaç tane film ver. Verdiğin filmlerin üstünde de seni seviyorum yazsın. Bu kadar. Kral Elizabeth..
  • Mesaj sayın neden 0 anlamadım neyse.
    Filmleri zaten ona seçtirttim filmler hazır toplam 3 saat. 2'de toplanacağız aksilik olmazsa 5'te dağılacağız. O arada bana onu tutacak bir şey lazım bahane.
  • Mesaj sayım hiç artmyor , hep aynı ben de anlamadım. Neyse konumuza dönelim. Eğer utangaç biri değilsen kendini bir videoya çek. Ve videoda kızın adı neyse mesela Su. Şöyle de Su seni seviyorum , sana aşığım. V e bu kasedi izleyeceğiniz filmin kasediyle değiştir. Ve herkes filmi izlemek için toplandığında sen ilanı aşk etmiş olacaksın. Etkileyici. Kral Elizabeth..
  • Konu Dışında post sayısı artmaz gençler
  • Sağol. Kral Elizabeth..
  • 1. Utangacım.
    2. O kadar kişi arasında bir de onu mu yapacağım? Rezil olurum vallahi :D
  • Kıza bittikten sonra de "Bir kıza açılacağım bir filmi izlerken ancak bu konularda bilgisizim film seçmeme yardım edermisin"de sonra o çektiğin kasedi yok.KralBerke1235
  • kanka dıştan içe doğru düğme ve fermuarları unutma yalnız sakin ol çünkü onları tekrar giyeceksin
  • @Bana Izin Yokmu
    O ne demek?
  • neden 5 kişi varken açılırsın ki
    başka zaman mı bulamadın.
  • ne 5 kişisi en az 15.
  • o kadar kişi toplanmışken sözde kesin tam olsun
  • utangacım dedikçe beni cesur sandınız :D
    En azından bir bahane bekletmek için.
    Onu da geçtim nasıl derim seni seviyorum vb?
  • Kız seni arkadaşı olarak görecek ama olsun git açıl. Alışırsın en azından.
  • evet başka öneriler? Bunlar öneriyse tabi
  • İçlerinde konuşkan arkadaşın varsa bari o konu açsın seni övsün falan konu konuyu açar o sıra yakınlaşırsın.Maden utangaçsın yanına konuşkan güvenilir bir dost al o seni gaza getirsin. Başka türlü çok zor görünüyor . İlla seni seviyorum demende gerekmez. Yeterki biraz konuş akşamına msn oda yoksa facebooktan bulup film hakkında konuşmaya başlayıp konuyu genişletirsin. Hatta önceden dşün konuları notepade yaz önce konuşma aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleteextra -- 1 Mayıs 2011; 18:43:09 >
  • güzel yöntem yanında bir de dostu var onu ne yapacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimesOfTR38

güzel yöntem yanında bir de dostu var onu ne yapacaz?

Promosyon yani.Film işi mantıklı ama herkesin içinde zor olur.Eve çağır film seçin dicem promosyonuyla gelir yüzde 99

Akşam olduğunda deleteextranın dediği gibi muhabbet falan aç bigün de yalnız izleriz falan de tepkisine göre açıl naz yapıyorsa olur tamam falan derse kesin olur.
  • valla süper yöntem eyw.
    Promosyonunu istemiyorum onu ne yapacaz defolu mu diyeyim?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.