Şimdi Ara

Bir Kız Tarafından ' Arkadaş Olarak Görülmüş ' İnsanlar Topluluğu | 187 Kişi olduk! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
4
Favori
14.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be DH hep asosyallerin takıldığını sanardım ama sizin baya arkadaşınız var anlaşılan. DH nin en şanslı insanları topluluğu olmalısınız. arkadaşlarınızın kıymetini bilin
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Hemen hemen her erkek Bir Kız Tarafından "Arkadaş Olarak Görülmüş" tür... Eğer görülmediyse ya erkek değildir yada hiç teşebbüs etmemiştir.....

olay bu kadar basit..

bir bakımdan bu arkadaş olarak görülme iyi,insana tecrübe oluyor..

bir kez yaşadım ve bir daha o hatayı yapmadım

İmzan yeter hocaaaaa !!!!

01001101 , bizim gibi nicesi de kendini saklıyor , söylemeye çekiniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E®TAŞ -- 29 Aralık 2010; 16:04:40 >

• yaz kara tahtaya ismimi
  • Bugün bir benzerini ben yaşadım. Uzun süredir görşmediğim bi kızla muhabbet ediyorduk gün geldi ve bugün buluştuk. Laf arasında başka birini sevdiğini söledi. Yıkıldım o an. Ama topladım ve saatlerce sohbet ettik. İlginç duygular içindeyim.

Ekleyin benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 29 Aralık 2010; 16:09:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen

yaz kara tahtaya ismimi

Neden kara tahta olsun canım , burada cesaret edip konuşabilmiş insanlar var.Cesur insanlar var !!!

• ekle benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

quote:

yaz kara tahtaya ismimi

Neden kara tahta olsun canım , burada cesaret edip konuşabilmiş insanlar var.Cesur insanlar var !!!

evet öyle ama karşıdaki kızlar bizim gibi cesur olamadıkları için böyle saçma bi bahane üretiyolar gurur duyalım kendimizle

• Beni de yazın læ. İlk defa imza eklicem. Eklicem ilk imzaya bakarmısınız hele
  • aydın, bir kız tarafından arkadaş olarak görülmüş insanlar topluluğu derken, bunun içine lezbiyenler de giriyor mu
    ya bırak cesurluğu, yerim cesurluğunu. kızın seni arkadaş olarak gördüğünü söylemesinden dt kadar süre önceki halini düşün, bir de dt sonraki halini düşün.
    o arada cesur olduğun için gurur mu duyuyordun yoksa kara tahta mı vardı zihninde
  • ekle ulan ekleee

• ekle aga ekle benide
  • ekle hocam ekle,ah ulan ahhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

aydın, bir kız tarafından arkadaş olarak görülmüş insanlar topluluğu derken, bunun içine lezbiyenler de giriyor mu
    ya bırak cesurluğu, yerim cesurluğunu. kızın seni arkadaş olarak gördüğünü söylemesinden dt kadar süre önceki halini düşün, bir de dt sonraki halini düşün.
    o arada cesur olduğun için gurur mu duyuyordun yoksa kara tahta mı vardı zihninde

Hashüs inat etme gel işte.

• quote:

quote:

quote:

yaz kara tahtaya ismimi

evet öyle ama karşıdaki kızlar bizim gibi cesur olamadıkları için böyle saçma bi bahane üretiyolar gurur duyalım kendimizle

Gerçek nedeni söylese de bilsek keşke.

• Eklee
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

aydın, bir kız tarafından arkadaş olarak görülmüş insanlar topluluğu derken, bunun içine lezbiyenler de giriyor mu

Hashüs inat etme gel işte.

nereye gelelim birader, kaybetmedik biz

• quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Böyle birşey başıma gelmedi , gelmesinde hiç

hayatın kayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

Bugün bir benzerini ben yaşadım. Uzun süredir görşmediğim bi kızla muhabbet ediyorduk gün geldi ve bugün buluştuk. Laf arasında başka birini sevdiğini söledi. Yıkıldım o an. Ama topladım ve saatlerce sohbet ettik. İlginç duygular içindeyim.

Ekleyin benide

çok kötü bi duygu allah kimseye vermesin kalbi kopuyor sanki insanın o anda elden ne gelir
  • yaz demiştim.
  • 31. Sıra rezerv
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.