Şimdi Ara

Bir kiz sizi arkadaş olarak görüyorsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyelim bir kiz ile konuşuyorsunuz.Kız bazen soğuk bazen yakın davranıyor, muhabbetiniz var yani sonra kiz ile buluşuyoruz ama arkadaşça olmayan hic bir sey yok buluşmada da. Sonunda kizin sizden uzaklaşması bir sebep söylemeden doğru mu.Bu kiza karsi bir şeyler hissetmemiz ona olan arkadasligimiza mi ihanettir?Simdi bulusmada sizden mi etkilenmedi yoksa arkadaş olarak mi görüyordu cidden?
    Değişik bir şekilde anlattım derdimi kendinizi benim yerime koyun diye bir kiz ile konuşuyordum ki hep niyetimi belli ettiğimi düşünüyorum sadece bir seyler ilerlesin istedim yürümesi icin cabaladim.Sonra kiz ona karşı hislerim olduğunu bunu istemediğini arkadaş olarak gördüğünü filan söylemiş ki bunu ben baskasindan duydum kizdan değil.Bulustugumuz sırada bir seylerin ters gittigini onu kendimden soğuttugum için böyle soğuk davrandığını düşünmüştüm bende..
    Simdi birbirimize tek kelime bile etmiyoruz arkadaşlığı bırak.Hem güzel bir arkadaşlığı bozan adam oldum hem de bu duygular hep tek tarafliymis gibi suclu konumuna düştüm sizce bu dogru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 20 Mart 2019; 13:54:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dogru.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam değilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Dogru.
    Doğru değil , birini istemiyorsan da kaçarak değil onun yüzüne bakarak adam gibi söylersin.Tabi bu cesaret ister...

• Yoklamış, bozuntuya verme
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Bunu kizlardan bekleme. Kendine karsi birseyler hissetigini ogrenir ve kendisi boyle seyler hissetmezse durumu karmasik hale getirmemek icin baglari koparirir.

Kizlar herseyi dobra dobra soylese zaten dunya cok farkli bir yer olurdu :)

• kız herşeyin farkında kasti olarak mesafe koyuyor anlamayan sizsiniz gibi

sonuç bu kızdan olmaz yeni tur yeni şans takılıp kalmayın bir insana olmadan etmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Yoklamış, bozuntuya verme
    Ben onu denemistim gibi bir sey demiş benim hakkımda yoklamak mi oluyor bu Iyi yaptı bana diyorum bazen fakat bende kötü yapmadım niyetim neyse öyle hareket ettim. Zaten bu saatten sonra arkadaş olalım dese ben olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Ben onu denemistim gibi bir sey demiş benim hakkımda yoklamak mi oluyor bu Iyi yaptı bana diyorum bazen fakat bende kötü yapmadım niyetim neyse öyle hareket ettim. Zaten bu saatten sonra arkadaş olalım dese ben olmam.

Alıntıları Göster
    Aslında içi içini yedide, denedim diye geçiştirmiş işte. Denk gelirsen kendinden ödün verme, neden böyle oldu filan gibisinden şeyler sorma. Ilımlı ol, göz ucuyla yokla yer yer :), kafa yapısına bağlı olarak bir deneme aktivitesi çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

kız herşeyin farkında kasti olarak mesafe koyuyor anlamayan sizsiniz gibi

sonuç bu kızdan olmaz yeni tur yeni şans takılıp kalmayın bir insana olmadan etmeden
    Bunu biliyorum takılıp kaldigimi da biliyorum.Sanirim kafami karistiran ben bunla arkadasken de ayni seyleri dusunuyordum bulustugumuzda da aynıydı.Madem ilerlemesinden korkuyor niye bulustu. Ne oldu ki arkadasliktan ciktik kurnazlik yapip kanka mi cekseydim kacmamasi icin.Bana bunlarin hicbiri mantıklı gelmiyor 2 ay oncesine kadar hic tanımadığın biri ile buluşuyorsun sonra ben öyle hissetmiyorum demek seni begenmedim o statuye girecek kadar yeterli değilsin demenin baska yolu.ya ne bilim en azından dersin buluşuyoz bak arkadaş olarak . Yabancılar bu konuda daha net sanirim ya anlamıyorum ben bu işlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Aslında içi içini yedide, denedim diye geçiştirmiş işte. Denk gelirsen kendinden ödün verme, neden böyle oldu filan gibisinden şeyler sorma. Ilımlı ol, göz ucuyla yokla yer yer :), kafa yapısına bağlı olarak bir deneme aktivitesi çıkabilir.

Alıntıları Göster
    Ben ona çiçek gönderdim en son bitirdim öyle yaparak zaten Teslim oldum bildiğin ama biliyo musun öyle olmasi rahatlatti sonra niye olmadi diye peşinden koşturacaktim tribini cekecektim.

• Senin en azından bir muhabbetin olmuş. Ben de bırak onu arkadaşlığın a'sının noktası yok. Millete günaydın desem surat asıyorlar o derece yani. Halbuki çok nazik ve kibar adamımdır. Ben artık bulabilirsem nasıl erkek /kız arkadaş edinilir diye kursa gitmeyi düşünüyorum. Zira şu hayatta tek beceremediğim şey bu oldu herhalde.

• Kızı arkadaşın olarak eve getir ver alkolü sonra işini gör bunu da mı biz söyleyelim

• Kızları anlayamıyorum.Bence biz daha duygusalız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Senin en azından bir muhabbetin olmuş. Ben de bırak onu arkadaşlığın a'sının noktası yok. Millete günaydın desem surat asıyorlar o derece yani. Halbuki çok nazik ve kibar adamımdır. Ben artık bulabilirsem nasıl erkek /kız arkadaş edinilir diye kursa gitmeyi düşünüyorum. Zira şu hayatta tek beceremediğim şey bu oldu herhalde.
    Bende öyleyim aslında fakat rahat olacaksın mesela bazi anlar var kizlarin defansi biraktigi o anlarda muhabbet etmeyi deneyeceksin. Gerci kizin niyeti yoksa hic konusmaz benim konustugum kızın başta istegi vardi biraz tanıyınca vazgeçti Benim kiz arkadaşlarım var is yerinden hic konuşmasan karşındaki kizi etkilersin diyolar ama konusunca tum karizmam gidiyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Senin en azından bir muhabbetin olmuş. Ben de bırak onu arkadaşlığın a'sının noktası yok. Millete günaydın desem surat asıyorlar o derece yani. Halbuki çok nazik ve kibar adamımdır. Ben artık bulabilirsem nasıl erkek /kız arkadaş edinilir diye kursa gitmeyi düşünüyorum. Zira şu hayatta tek beceremediğim şey bu oldu herhalde.
    Somurtuyorsa selam verme. Hata sende. Selam vermek zorunda değilsin.

• Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Muhabbet etmesine ederim aslında çok sıcak kanlı birisiyimdir. Ama mesela bir kızla muhabbetim olsa ya erkek arkadaşı var çıkıyor ya da olmasa bile çay içmeye vs çağırsam olmaz diyorlar. Bu kız işine yıllardır uğraşıyorum çünkü 26 yaşındayım yani yaşım da geldi sayılır ve şu ana kadar hiç kimseyle bir şey yaşamadım. Tecrübe 0. İnanır mısın bu işe o kadar uğraştım ki bu çabayla istesem abartmıyorum Microsoft'un başına geçerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Kızları anlayamıyorum.Bence biz daha duygusalız.
    Alakası yok. Kızları anlayamamanda doğal sonuç olarak kadın beyni taşıyor.
    Olay şundan ibaret. Erkeklee doğası gereği olabildiğince fazla dişiyi döllemek ister. Kadınlar tek eşliliğe çok daha yatkındır. Aslında tamamen basite indirirsek duygusallık sandığın o şey evrimsel üreme içgüdün.

• başka kızlarla flört et.Çıkma ama flört et, daha doğrusu kakara kikiri yap, eğleniyormuş gibi takıl kızlarla.
    anında sana döner merak etme. Kaçan kovalanır taktiği yani...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.