Şimdi Ara

Bir kilo et 80 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnsan gibi yaşamanın, adını unuttum... https://www.carrefoursa.com/tr/kirmizi-etler/c/1045

• durun daha bunlar kötü günler değil, sonbaharda daha çok eğleneceğiz
  • Bu topraklarda etin en iyisi kullanıldığı için bu kadar pahalı olması. Avrupa da veya diğer ülkeler de genel de ilaçla şişiriyorlar etin saman gibi tadı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chebu

Bu topraklarda etin en iyisi kullanıldığı için bu kadar pahalı olması. Avrupa da veya diğer ülkeler de genel de ilaçla şişiriyorlar etin saman gibi tadı oluyor.
    Birader afedersin ama kimse seni önemsemiyor.(aslında argosunu söylemek istedim ama malum forum kuralları)
    Niye hala yorum yapıyorsun?
    Bari başka platformlarda vaktini harca bu forumda insanlar senin dediklerini kaale almıyorki? Niye zamanını boşa harcıyorsun?

Paraya ihtiyacın varsa internette para kazanmanın bir çok yolu var. Neden en kolayını ve en onursuzluk gerektirenini yapıyorsunki?
    Ve bu arada profil fotoğrafın berbat. Kaç yıllık hayalperestim seninki kadar kötü bir profil fotoğrafı görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 3 Haziran 2020; 14:49:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chebu

Bu topraklarda etin en iyisi kullanıldığı için bu kadar pahalı olması. Avrupa da veya diğer ülkeler de genel de ilaçla şişiriyorlar etin saman gibi tadı oluyor.
    ağzının orta yerine kürek yersen belki ağzının tadı yerine gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Alıntıları Göster
    Yaw siz de sıktınız artık amacı zaten troll yapıp eglenmek kendi halinde o sag üstteki çan kırmızı olunca seviniyor. Bloklayın geçin bak geçen trollün biri aglıyordu herkes bloklamış beni kimseyi alıntılayamıyorum diye.
  • Üretim yapanların para kazanması iyidir... Öyle rüşvetle kamuda kadro kaparak ve beleş emeklilik ile ucuza ürün alma dönemi bitmeli... Bilinçli olarak bitirilmezse ekonomi insanları acımaz ve herkesi fakirleştirerek bunu düzenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 3 Haziran 2020; 21:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster

hocam şu elemanı kaile almayın, buna cevap yazdıkça zevke geliyor, zaten yazdığı cevaplardan belli değil mi.
  • KUZU PİRZOLA 105 OLMUŞ OHAAAAAAA
  • 80 olmuş mu en son 60 diye biliyordum ha gayret 100 olacak bekliyoruz

• Çok güldüm ya aşırı iyiydi

• quote:

Alıntıları Göster
    ne güldüm ya

bunu uzun zaman önce bloklamıştım, bu chebu düz troll, sinir etmek için uğraşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 4 Haziran 2020; 2:57:51 >

• 2050’de herkes vejeteryan olacak, yiyebildiğiniz kadar et yiyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

KUZU PİRZOLA 105 OLMUŞ OHAAAAAAA
    Nusrette 250 gr kuzu pirzola 200 lira

• İngilterede sıradan bir pubta kebab yer gibi biftek yiyebiliyorsun fiyatı daha ucuz öyle zengin işi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

hocam şu elemanı kaile almayın, buna cevap yazdıkça zevke geliyor, zaten yazdığı cevaplardan belli değil mi.

Alıntıları Göster
    Bu eleman bende bloklu ama forumun sistemi sağolsun gözümüze gözümüze mesajı oku diye sokuyor.

Lan bloklamışım adamı işte daha ne mesajı genişlet/oku falanı ya !

Yemin ediyorum forum aktrollere çalışıyor.

• Chebu kullanıcısına yanıt
    aynı ilacı ebevenylerin de sana kullanmışlar. Yazdığın saçmalıkların başka izahı olamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.