Şimdi Ara

Bir kez daha doğrulandı: Windows 8 2012'de geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
13.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 106
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 10 saat 42 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 437
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 106
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • In God We Trust (5 mesaj) ser_ka_n (5 mesaj) Pascal.Nouma (4 mesaj) termo6556 (4 mesaj) amone (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> Bir kez daha doğrulandı: Windows 8 2012'de geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    51 Mesaj
    Ya her seferinde çekirdeği bastan asagi yeniliyoruz der bu Microsoft ama ayni cekidegi hafiften elden geçirip önümüze koyarlar.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66442 Mesaj
    Windows 7 stabil diyenlere sadece gülüyorum.Sanırım kullanım alanları ofis,internet,vb basit kullanımlardan öteye gitmeyenler bu tanımı yapıyorlar...Evet,arayüzü kesinlikle daha güzel. ama kesinlikle daha stabil değil.
    3dsmax,Autocad gibi yazılımları kullanırken yaşadığım sayısız donmalar,kapanmalar sadece bana özgü şansızlık olamaz.Sırf bu yüzden XP 64 bit işletim sistemine geri döndüm ve tüm bilgisayarlarımda bu sistem var.
    |
    |
  • Yarbay
    6832 Mesaj
    belki de sizin kullandığınız programlarda sorun vardır.
    |
    |

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Windows 7 stabil diyenlere sadece gülüyorum.Sanırım kullanım alanları ofis,internet,vb basit kullanımlardan öteye gitmeyenler bu tanımı yapıyorlar...Evet,arayüzü kesinlikle daha güzel. ama kesinlikle daha stabil değil.
    3dsmax,Autocad gibi yazılımları kullanırken yaşadığım sayısız donmalar,kapanmalar sadece bana özgü şansızlık olamaz.Sırf bu yüzden XP 64 bit işletim sistemine geri döndüm ve tüm bilgisayarlarımda bu sistem var.

Can çıkar ama huy çıkmaz derler yapacak bir şey yok Windows7 MS in tarihinde son kullanıcıya sunmuş oldugu en iyi OS yazılımıdır bunu bir çok veritabanında kanıtlamıştır.

Sizin bahsettiginiz App. lerin bir çogu benim pc'mde kurulu ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım +stabil.

Sizin donanımınızda sorun olmasın sakın :)

Sevgiler
    |
    |

• Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

Windows 8 çıksa ne olur çıkmasa ne olur.Yine en çok kullanılan sistem XP olacak.

Tüm kurumsal firmalar bile Avea, Turkcell, Şekerbank, Türkiye İş bankası, Deniz bank. Koç net, Garanti bankası bunlar benim aklımdakiler bu adamlar W7 nin stabilitesini onaylayıp milyon dolarlık bütçe ayırıp OS degişikligine gitmişler biz daha neyi tartışıyoruz eminim daha fazlası bile vardır siz bu gidişle gezegendeki tek xp user olacaksınız

Sevgiler...
    |
    |
    win xp den zorla win 7 ye geçdim ama daha önce geçmedigim için pişmanım. çok çok stabil ve güzel bir işletim sistemi.
    |
    |
    Bir kaç yer dışında(eski pc kullanan) tüm kurum ve kuruluşlar win7 ye geçmiş bulunmakta şu anda. XP de bi ton driver kurmak isterken habire sizi uğraştırırken(sözde herşeyi otomatik tanıyacaktı ilk çıktığı günden beri driver kurdum hep) win7 netten falan bulup hemen yüklüyor hatta üretici güncelleme çıkartmışsa onu bile söylüyor ve yüklüyor.

Bunun dışında zamanla şişme yapmıyor. İyi bir sisteminiz varsa en azından şu anda çoğu laptopda 64bit işlemci ve 4gb ram var. Çok rahat şişmeden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Format sürelerim kısaldı benim win7 ile beraber. xp de 2 ayda bir hatta bazen ayda bir format atmam gerekiyordu ama win7 de öyle bir durum söz konusu değil.

XP de kalmak isteyen bir kahve dünyası var sanırım. Arkadaş yeni laptop aldırttı çalışanlara ve ısrarla xp kurulacak bunlara demiş patron. Güzelim laptoplara xp kurduk diyordu. Halbuki hepsinde lisanslı home premium var mis gibi.

Yani XP ye geçmek istemeyenler bence bilinç altındaki çekinikliklerinden kaynaklı. Yenikleri öğrenmeye ve kullanmaya çokta meraklı değiller. Araştırıp öğrenmeye üşeniyorlar biraz, xp daha basit geliyor :)
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,401
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.