Şimdi Ara

Bir kez daha doğrulandı: Windows 8 2012'de geliyor (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
13.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Right_

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

http://www.ozgurlukicin.com/

Şuna alışmaya başlasa herkes ne güzel olacak...

http://www.ozgurlukicin.com/oyun/

bu benim urban terror serverim
  • her sene fifa nfs windowsu takip ediyoruz ailecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Xp'ye devam.

vallaha ne yalan söleyim sırf müzik için xp de duruyorum audigy2 yüzünden
  • valla ben daaa xp den öteye adım atamadım çok merak ediorum diğerlerini xD
  • Kim ole kim kala, bekleyip görücez İNŞ..
  • tüh mardukta geliyo o tarihte, kıyamet kopacak

erteleseler bari
  • neyse 2 sene var daha idare edicez artik :D
  • fanatiklik yapılacak bir durum yok aslında. sonuçta işletim sisteminin tohumuna para saymıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shopar.

Kim ole kim kala, bekleyip görücez İNŞ..

herkes öle kimse kalmaya. tabi 21 aralığa kadar çıkmazsa :D
  • PARA KAANMAK İÇİN ABUK SUBUK SÜRÜMLER ÇIKARIOLAR İŞTE daha win 7 yeni çıktı adamlar şimdiden win 8 e başlamıslar bırakında win7yi güncelleyin
  • bence microsoft şunu yapsa windows 8 den daha çok satar.tema olayı menüler vs vs.. xp gibi olsa direct 11 ve 128 bit versiyonu xp üzerine kursa daha iyi olabilir.birçok kullanıcının gözünde xp halen bir numara :
  • Bence şimdiden böyle haberlere girmeye gerek olmadığını düşünüyorum, çünkü Windows 7 başarılı ve temeli sağlam işletim sistemi yani bizi Service Pack vb. ile 4-5 yıl rahat götürür.Şimdiden Windows 8 vb. gereksiz gibi görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrThunComb -- 4 Şubat 2010; 17:41:24 >
  • winodows 8 de 128-bit e geçileceğini sanmam, öyle olsaydı AMD ve intel çoktan duyururdu 128-lik işlemcilerini... ayrıca gözünü sevdiğim windows 3.1 i bee ms-dos' tan açılırdı, kendine malik değildi am ne severdim bee sonra Win95 geldi bizde bir bayram havası dedik bu ne :) o zaman. şimdi bilgisayar biliyorum diye geçinen insanlar o zaman bilmezler ki bir ESS ses kartı driveri için insanlar ne çileler çeker ne jumper ayarlarıyla oynarlardı, heyt anam heyt bee 33.6k isa modemle neler yapardık battle-NET ye bee hep zaten umudum oydu; pci-express diye pci' ı dirilten çevreler belki bigün isa-express diye isa' yı da diriltir diye.. Mesih olan değil ama slot olan isa
  • doğru veya yanlış ,
    eski bir microsoft çalışanına göre win8 haziran 2011 de .

Windows 8 Date Released

According to an ex-Microsoft developer the release of Windows 8 is nigh. Dailytech reports that Windows 7 will be succeeded soon which was released in October 2009.

Microsoft promised smaller and more frequent updates to its Windows OS after learning the lesson of Windows Vista which had a prolonged development cycle and was received poorly by consumers and business. According to Chris Green an ex-Microsoft developer who leaked an entire schedule release, Windows 8 will be released as soon as June 2011 with a service pack coming for Windows 7 summer 2010.

Is the world ready for another OS release from Microsoft? As ever company schedules can change and this information may be subject to change and denial by those at Microsoft HQ.

kaynak:
    http://www.hardwareheaven.com/news.php?newsid=674
  • bill amcaya selam win7 ultimate devam
  • Windows 7 şimdilik gayet iyi windows ME ve Vista gibi bir facia olmasında buda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Right_

quote:

Orijinalden alıntı: memq14

windows 4 sene de 3 işletim sistemi değiştirdi
    türk telekom 6 seneden beri tek hız

1 megabit

Hayır 128 ile başladı 256 oldu 512 oldu enson 1 megabit yaptılar.

Hep söylemişimdir;

TTNET salyangoz hızında internet
  • Windows 8 çıksa ne olur çıkmasa ne olur.Yine en çok kullanılan sistem XP olacak.
  • windows7 ye ayak uyduramadık çok hızlı geliyorlar
  • xp artk bitecek win 7 gayet güzel ve stabil.vista gibi hayal kırıklığı deil.sadece boyutta biraz büyük ama özellikler bakımndan gayet net ve iyi.8 de pek fark olrmu bilmem ama gelişmş olacak bi kaç özellik elbet olacaktr.şuan içn bnce wi 7 xpden daha iyi bir kullanım sunuyor...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.