Şimdi Ara

bir kere dh'li olan ölene kadar dhlidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

içe kapanıktır

ama özünde iyi biridir

yardımlaşmayı sever

eskiden dibini yaşıyordum bu olayların. sonra kendimi geliştirdim fln sosyal skillz iyi oldu.

hayatımda değişmeyen tek şey dh oldu. her gün açıp 30dk okurum burayı. buradaki insanlara yardımcı olmaya falan çalışıypm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir kere dh'li olan ölene kadar dhlidir
  • doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH Türkiyenin yalnızlık bakanlığıdır

• Asosyal burada daha cok agladigi, daha cok sesi ciktigi icin sana oyle geliyor. Bir suru duzgun insan var burada, sadece 5-6 kisiyi blokladim dun uzun sure kimseyi bloklamadiktan sonra, birden duzeldi, o kadar korkunc bir tablo gormuyorum ben.

Zamaninda, 5-6 sene once, eksisozlugu severdim, ama suan dh en iyisi bana gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 13 Şubat 2020; 11:19:22 >
  • 100 tane adını bile unuttuğum forumlarda üyeliğim vardır mesajım vardır belki ama sadece dh'yi bırakmadım.
    Artık o kadar rutine bağladı ki istemsizce açıyorum konu dışını Eskisi gibi olmasa da hala fena değil bence konu dışını güzelleştirmek için gerekenleri yapmalıyız bura bitemez
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    burada kesinlikle düzgün insanlar var. buradan tanıştığım yıllardır görüştüğüm arkadaşlarım var. genel profilden bahsettim ben

• L.O. 'ki D.H. 'den asla ayrılamıyorum.

(L.O. = Lanet Olsun)
  • foruma aylarca girmediğim oldu. banlanan, şifresini, mailini, kullanıcı adını unuttuğum tonlarca hesabım var. ama bi şekilde halen burdayım. kürkçü dükkanı misali. dönüp dönüp geliyorum. eski konularda gezmek, eski mesajlarımı okuyup hüzünlenmek ah ah. eskisi gibi hareketli olsa keşke tekrardan şurası be.
  • tarayıcı açınca otomatik olarak ctrl+t konu down arrow key enter yapıyorum
  • İyi de ben asosyal veya yalnız birisi değilim ben ne yapıyorum la burda?

Eh, ben gidiyim bari ya...
  • Tuhaf olan şu ki bunca zamandır Dhli olmama rağmen reelde hiç dhliye denk gelmeyi bırak, Dh'yi bilen birine bile rastlamadım.

• gidemezsin..

• akbey617 kullanıcısına yanıt
    ben de öyle. dünyadaki tek dhli kendimmiş gibi hissediyorum.

bazen birisi dh repliğine benzeyen bir şey söylüyor. dh li misin diyorum o ne diyor

• Sanırım doğru, 15 sene önce tanıştığım sitede hâlâ aktif kullanıcı olduğuma göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.