Şimdi Ara

Bir kadınla erkek asla arkadaş olamaz ! | KANITLI|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
10
Favori
7.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Bir kadınla erkek asla arkadaş olamaz !  | KANITLI|

Son zamanlarda kadınların forumdaşlarımı aldatma konularını görünce herkesi bilgilendirmek amacıyla bu konuyu açmaya karar verdim.

Bilimsel kanıtları yollamadan önce şunu söyleyim arkadaşlar , zaten eminim çoğunuz benimle hemfikirsinizdir.

1)Yakışıklı erkeklerin hep güzel kankaları olması tesadüf değil , ve bu kanka dedikleri kişilerle hep sarılıyorlar vs vs biliyorsunuz zaten.

2)Eminim hepinizin çevresinde önceden "kanka" olan sevgililer vardır.

3)Instagram vs sosyal medya hesaplarında hep birbirlerine kalp atarlar , bu kalpler asla masum değildir. Bir anlamda yoklamadır. "Teklif etse onunla sevgili olurum , ama o da benimle aynı fikirde mi?" tarzında bir yoklamadır.

https://www.psychologytoday.com/blog/honestly/201405/3-reasons-men-and-women-can-t-be-friends

https://www.scientificamerican.com/article/men-and-women-cant-be-just-friends/

https://mic.com/articles/109480/science-shows-why-it-seems-impossible-for-men-and-women-to-just-be-friends#.jMRk6WUun

Peki ne yapılmalı ? Dünyanın sonu mu ?
     Bir kadınla erkek asla arkadaş olamaz !  | KANITLI|

HAYIR , bir çözümü var.

Arkadaşlar kanımca tek çözüm , sevgilinizin tip konusunda sizden düşük seviyede olmasıdır. Eğer eşitse gözü hep dışarıda olur , sizden üstün ise zaten hayatınızın hatasını yapmışsınızdır.

1)Saçınıza sakalınıza dikkat edin

2)Hijyen çok önemlidir. Tipiniz iyi olsa bile kötü hijyen direk uzaklaştırıcı etkiye sahiptir

3)Kilo sorununuz varsa ACILEN SPORA BAŞLAYIN

4)Diksiyonunuzu düzeltin

vs vs kısacası arkadaşlar , yukarıda söylediğimi tekrar ediyorum..

SADIK OLMAK DİYE BİR ŞEY YOKTUR, SADECE FIRSAT BULUP BULAMAMAK VARDIR

• Tabiki olmaz nikah düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hebele hubele diye konuşarak kız düşüren tiplere tanık olunca her şeyin hikaye olduğunu anladım.

•  Bir kadınla erkek asla arkadaş olamaz !  | KANITLI|

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

Hebele hubele diye konuşarak kız düşüren tiplere tanık olunca her şeyin hikaye olduğunu anladım.

• Boş işler bunlar. Hebele hübele diye konuşan tipler bile kızları avlayabiliyor.
  • Yobazlar toplanmış yine

Erkeğin kızdan başka dostu olmaz, net.

• Hebele hübele.

(umut fakirin ekmeği)
  • Arkadaşı nasıl tanımlarsınız bilemem de, aşırı yakın olursa başka yöne gidebilir tabii

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok açık sözlü bir konu olmuş.

• Adam haklı.

• Arkadas degilde yakin arkadas olamaz diyelim.

Bir taraf mutlaka dusunuyordur acaba olur mu diye.

Simdiye kadarki kiz yakin arkadaslarimi ben dusunmuyordum fakat yan yana otururken bile ister istemez etkiliyor sonucta karsi cins.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

Arkadaşı nasıl tanımlarsınız bilemem de, aşırı yakın olursa başka yöne gidebilir tabii

Evet arkadaştan kastım o.

Tanıdık olan arkadaş değil , sık sık buluştuğunuz arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

Tabiki olmaz nikah düşüyor

• Dikkat yobaz var!!!

• Öncelikle başlıkta hata var belirteceğim.

Daha önce kanka olup zamanla sevgili olan arkadaşlarım var. Kişiler birbirlerini zamanla tanıyorlar ve uyumlu olduklarını anlayıp arkadaşlıkları birlikteliğe dönüyor. Bu kötü bir şey değil ya da kötü bir şeymiş gibi algı yaratmak pek doğru değil. Ama yıllarca arkadaş olup farklı kişilerle sevgili olan birçok insan tanıdım. Hatta evleneni bile gördüm.

Başlık ve içerikte kesin bir dille kız/erkek arkadaş olamaz deniliyor. Kızın ve Erkeğin sevgilisi varsa ve seviyorlarsa, bağlılarsa o kız ve erkek arkadaş kalabilir. Ya da arkadaş kalabilmeleri için her ikisinin sevgilisi olacak diye bir şey yok.

Son olarak kendimden örnek vereyim, onlarca kız arkadaşım oldu ve söylediğiniz şeyler her kızla aramda yaşanmadı. Şu an samimi olduğum, birçok şeyimi biliyor diyebileceğim kız arkadaşlarım var lakin yine söylediğiniz gibi şeyler gerçekleşmedi.

Yani bu kişiden kişiye değişen bir şey.

• Arkadaş olamaz demek saçmalamaktan başka birşey değil. Ama "yakın arkadaş" veya "kanka" ayağına kızları götüren erkekler olduğu sürece sevgiliniz varsa erkeklerle yakın arkadaş olmasını engellemenizi tavsiye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 2 Aralık 2016; 1:45:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harry senmisin?
  • Genel olarak dediklerin doğru lakin kardeşim kızlar ve erkekler arkadaş olabilir
    şu şekilde olur;Kız erkeği beğenmez erkek kızı beğenmez bu sekilde sıkı kanka olurlar kendimden biliyorum :D
  • never say never
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.