Şimdi Ara

Bir kadının son çırpınışları [SS'li] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
16
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende buna benzer birşey yaşadım. Üzerinden 2-3 yıl geçti ama yazmadı.
    Sadece sosyal medyadan 2-3 fotoğraf beğendi. Onlarda çok alakasız fotoğraflar.
    Yani şair diyor ki "ben yazamıyorum gururum incinir sen yaz" . Yemedim tabi bende.
    İnanıyorum ilahi adalete, illaki buna benzer birşey göreceğim bende, yazacak hissediyorum. Yazmasını istemiyorum orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: riaz

Klasik bir durum, bu tarz konulara hep yazıyorum yine yazacağım dikkatle okuyun :
    Kızlar yakışıklı ve cool olanlarla takılır gününü gün eder sonra tekme yiyip kaybettiklerini anlayınca kendilerini saf iyi niyetli kişilere yamarlar

Yakışıklı ve cool olup iyi niyetli yüz vermeyenlere gerçekten aşık olurlar.

işte onlar asıl kaybedenlerdir, farkında olmadan kucaktan kucağa gezen bir kız yamanır onlara.

İhtimaller dahilinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• DearDaily kullanıcısına yanıt
    Evet. Ayrılan taraf oydu yine fazla üstelemedim ben de. Geri yazacak bir tip değil ama yazarsa da alacağı cevabı biliyorum. Mutlu değilim diyip ben hala seviyorken ayrılmak neymiş gösteririm ona.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cail.lou kullanıcısına yanıt
    Belki 3, belki 13 yıl sürecek. Ama illa ki bir gün pişman olacak ve geçmişi özleyecek. Hele ki senin ona verdiklerini başkasında bulamayınca. Adalet elbet bir gün doğrudan yana olacaktır
  • DearDaily kullanıcısına yanıt
    Aynısını düşünüyorum. Hakeden hakettiğini bulur er ya da geç.
  • İnsanın kendini en çok geliştireceği ve geliştirmesi gereken dönemde sevgiliyle falanla uğraşması yanlış hocam. Benim vardığım sonuç budur lise aşklarından.

• Tam olarak ayni şeyleri yaşadim,aldatma tam olarak olmadi fakat ayrildi ve ertesi gün birisiyle çikmaya basladi. Muhtemelen biz devam ederken görüşüyorlardi. İyi yapmişsin o topa birdaha girilmez. Move on

• Telefon bana htc sensation xe mi hatırlarrı hey gidi hey.

• Her zamanki şeyler. Sadece biraz daha ısrar edecek. Daima böyle olur ve neredeyse hiç şaşmaz. Madem sildin de neden numarasını engellemedin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be hayatımda bir kız bile bana böyle anlamlı şeyler yazmamıştı yaşadığınızı hiçe sayıyorum iyi şeyler cana yakın şeyler yazmış ama iş işten geçtikten sonra ne ala ...
  • 14 Şubat yaklaşıyor sevgilisiz kalmıştır. Karakter analizi için bu hareketi bile yeterli. Barış biraz oyala sevgililer gününden önce bu kezde sen ona tekme at :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

buda benden olsun
    Bir kadının son çırpınışları [SS'li]

Önce hakkını helal etle başlar. Sonra naber nasılsın vs. Hep aynı senaryolar. Bizim Türk kızları birbirinin kopyası. "Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır" demiş atasözünde. Böyle tilkilere fırsat vermemek lazım.

• Helal olsun bu forumda böyle duruşu olan insanları görmek sevindirici.
  • Biri özetleyebilir mi rica etsem. Olay nedir?

Edit: Okudum konuyu ama hiç bir şey anlamadım!

Edit2: Anladım şimdi. Ben olsam kıza dava açarım.Aldatmak neymiş görürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 8 Şubat 2017; 17:49:28 >
  • Bu ne herkes sinirini konudan çıkarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihilizm kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ne güldüm ya :) Allah da sizi güldürsün hocam 😅

Ps: Neden bu kadar güldüm ben de bilmiyorum 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

buda benden olsun
    Bir kadının son çırpınışları [SS'li]

Önce hakkını helal etle başlar. Sonra naber nasılsın vs. Hep aynı senaryolar. Bizim Türk kızları birbirinin kopyası. "Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır" demiş atasözünde. Böyle tilkilere fırsat vermemek lazım.

bunun sonrasında daha neler oldu. ben sana demiştim ayrılsak ta ilerde barışabiliriz, hayat bizi bir yerde birleştiri vs :D baktım yürüyor bana. Önce dedim şuna bi dersini vereyim 3-5 gün takılıp komidinin üstüne parasını bırakıp gideyim, bir öç alma güdüsü geldi, ama sonra o zamnki kız arkadaşım (şimdi eşim) ona yanlış olmasın die vaz geçtim :)

• Allah, kitap, din edebiyatını bu kadar çok işin içine sokan insandan uzak duracaksın zaten. İyi yapmışsın hocam tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendi0 -- 8 Şubat 2017; 17:57:33 >
  • Aşıksan vur saza şöförsen bas gaza :)

• Yüz vermeyin kesinlikle

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.