Şimdi Ara

Bir kadının son çırpınışları [SS'li] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
16
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemin ediyorum aynıdueum bende var ss atsam şuan aynısı. Pişmanlık son kez şans ver hatta fuckbuddy olma bile teklifi sundu. Ama malum yerimizi bile değeri var hemde onda fazla. Geçmiş olsun kardeşim bu bize bir ders her ayrılık her farklı bir ilişki bir tecrübedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

-Tmm mı kanka?

-Tmm knka sağol

• Okudum.
    Kaçan her zaman kovalanır, ta ki elde edilinceye kadar. O seni elde ettikten sonra büyük ihtimal aynı şeyi tekrar yapacak. O yüzden sevdiğini, yarini, ömrünü iyi seçmen gerek. Yapan bir daha yapar, yapmasa bile ya yaparsa sorusuyla kendini yer bitirirsin.
    Çizgini bozmaman dileğimle.
  • Sakin ol yeğenim otur şöyle bi çay soyleyeyim hararetini alsın

• Sende sana yasattiklarinin intikamini al.2 kere aldatmis.sana yazik degilmi.nasil olsa sen cantada kekliksin hazir bekliyorsun.o sana layik degil.senin duygularini haketmiyor.sende onunla oyna.herkes hata yapar ama 2 kere olmaz .demekki o kiz o çocuğu seviyor.o cocuk onu sevmiyor.sen o kizi seviyorsun ama o da seni sevmiyor.tekrar seni terketmeyecegi ne malum.tekrar ayni acilari yasatmayacagi ne malum.veya seninle gorusurken cocukla yazismayacagi, gorusmeyeceginin garantisi varmi.boyleleri ile zaman kaybetme.veya intikam al.boylelerine iyi niyet yaramiyor.ihanet affedilmez.2.kez terkederken senin duygularinin hicmi onemi yoktu yazik degilmi sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkostu -- 8 Şubat 2017; 14:12:13 >
  • Ya bu nedir arkadas. Birakin aski meski. Ask diye birsey yoktur.

• içim acıdı be. Biz de yaşadığımız için olsa gerek.
  • Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

O gittikten sonraki sanki kalbine mikser sokup karıştırmışlar gibi duyguları tekrar yaşarım diyorsan buyur cevap ver.

Ayrıca bkz. Müslüm Gürses - Nilüfer.
  • geceleri kalkıp yazdığım bir bloğum var zaten. kendimce bir şeyler karalıyorum, fakat burada paylaşmak uygun olmaz. kimliğimin açığa çıkmasını istemem. olay farklı yerlere kayabilir dostum
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    güzel söz hocam, aldım bunu :)
  • Csb değilse anasına söv ciddiyim
    Not: aynisini yasayip anasina sövmemis pisman bir insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 8 Şubat 2017; 14:28:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

Şu yazıyı 6 yaşımda görsem ilkokula bile gitmezdim

• Aynı şeyleri yaşayan ne kadar çok kişi varmış demek, hazır fırsatını bulmuşken dökün içinizi beyler..
  • Yine cevap verirsen zaten hakediyosun kardeşim.

• haha aynı senaryonun değişik versiyonun ben hatırlıyorum :D yanlız hatam bu mesaja karşılık vermek oldu benim dikkat et.
  • Bir kişi sizi kandirirsa , o suçludur hocam. Ama tekrar kandirırsa maalesef suç sizindir. En son ki buluşmaniz bile hata olmuş. Kızın mayası belli. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan bir kız belli ki. Siz yolunuza bakın. Daha iyisini bulacağıniza emin olun.

• Beyler bu kızların dötünü biz kaldırdık.

Yabancı kızlar daha kıçlarının üzerinde insanlar ama biz bu Tr kızlarını ayyuka çıkardık.

Neyse ki totolarını indirecek olan yine biziz.

Liseli kardeşlerime sesleniyorum zamanında burdaki bir çok arkadaşın -ben de dahil- yaptığı gibi şu kızlara insan üstü varlık gibi davranmayın.

Bakın söz dinleyin erkenden ayaklarını denk alır en azından çevrenizdekiler. Bizim gibi 20 ve üzeri yaşta olmayı beklemeyin bunu anlamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 8 Şubat 2017; 15:7:33 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki dediğin gibi bizler bu hale getiriyoruz. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar. Zaman geçtikçe anlıyorlar bazı şeyleri ama çok geç oluyor. Zamanında bu kadar üstlerine gitmesek dediğin gibi belki hiç bunları yaşamayacaktık. Bunların ders alması için illa böyle hayatlarının içine etmeleri gerekiyor. Yoksa anlamıyorlar hocam
  • Klasik bir durum, bu tarz konulara hep yazıyorum yine yazacağım dikkatle okuyun :
    Kızlar yakışıklı ve cool olanlarla takılır gününü gün eder sonra tekme yiyip kaybettiklerini anlayınca kendilerini saf iyi niyetli kişilere yamarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 8 Şubat 2017; 15:16:34 >
  • Bence o kiza tekrar bir sans verip kopek gibi davranip bir kez skp ayrilmalisin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.