Şimdi Ara

Bir kadının son çırpınışları [SS'li] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
16
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kıza cevap vermemek en büyük cevap olur sakın o kızada dönme gitti her boku yedi sonra evlilik çağı geldi sana kakalamaya çalışıyo kendini evlendikten sonra bile aldatır bu tipler uzakdur gitsin kendi küçük dünyasında keşkeler ve pişmanlıklarla yaşasın umarım hayat kalbine göre birini verir sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 7 Şubat 2017; 23:13:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam. yollar ayrıldı bi kere, gerekli cevabı da verdim kendisine. daha geri dönüş yok
  • Ofsayt taktigi olmaksizin ani yasayin gecin. Gerisi hikaye.

• yav sana yaşattıklarının aynısını yaşayıp sonra peşinde pervane olması ne güzel bir adalet. mesajları okurken benim içimin yağları eridi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6C1C7C951 -- 8 Şubat 2017; 0:57:6 >
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    Komik ve çok doğru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamsın

• Hocam kız bi ona bi size eğleniyor siz hala kalp damar falan diyorsunuz. Size bunları yapan insanla ye uğraşıyorsunuz? Şu hayatta düşünmeniz gereken en öncelikli şey kendiniz ve kendi sağlığınız değmeyecek bir kız için değil sağlıktan olmaya hiçbir şey feda etmeye değmez. Geri döndüğünde kullan at peçete gibi kullanıp uçkurunuz için kullansanız em iyisini yaparsınız. Çünkü böyle insanlar bundan anlar. Yanlışı orda yapmışsınız kusura bakamayn

• Ne kadar aşık olursam olayım asla beni aldatan biriyle tekrar olmaz bitmistir orda o.

• quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

Dönmeyeceğim zaten bu da artık onun farkında hocam, dediğiniz gibi aynı şeyler yaşanacak biliyorum

Gercekten tekrar olsa yapmasa bile olmaz bence cunku aldatmış o an bitmistir o bana kalirsa

• Türk kezbanlarındaki olay bu zaten. Aslında iyi gözükür seversin hoşlanırsın. O sana umut verir ama olmaz. Gider birine vurdurtur. Sonra ayrılır duygusallasır kaybettiği erkeğin değerini anlar. O erkegın aklına girer. Hayatını yeniden mahveder. Çekip gider. Ama sende bi uzatma dakikaları daha arıyor. Salla gitsin gerek yok. Lisesi de batsın hayatıda. Yaşa hayatını bak yoluna.
  • Şuan yaptığı seni elde etmeye çalışan kararlı kız tavırları.Hiç değişmediğine garanti verebilirim elde etsin yine aynı şeyleri yapacak sana karşı.Hayatında yanlış olan şeyler düzeltmek istediğinde sana yaklaşıyor ama seni sevmiyor eğer canı eğlence macera arıyorsa da bunu başka kişilerde bulmaya çalışıyor.Böyle bir insanı sevemezsin sevmemelisin boş yere üzülmene kendini harap etmene gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum dönme dönersen salaklık yapmış olursun,he burda bunu yapan binlerce insan vardır belki, ama hep sonunda gene pişman olmuştur..O kız onu yapıcak karakter de, unutma bu dediğimi,belki değiştim,o farklı biriydi diyebilir..Bana sorarsan sevdiğine değil,sevmediğine bile yapılmaz böyle şey..Yani düzgün karakterli biri yapmaz
  • Ihanetin affi olmaz.

Ne ilk nede son.

• Hamile olabilir.
  • insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş..@Pippi Uzunçorap
  • Duygusal boşluğa düşmüş, tam en zayıf zamanında işte, tam çakıp bırakmalık durumda yani.

Böyle bir öneri yapmam normalde ama ben zamanında böyle yapmıştım, pişmanım falan diye zırıl zırıl geldi, çakıp gönderdim daha beter oldu deliye döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Duygusal boşluğa düşmüş, tam en zayıf zamanında işte, tam çakıp bırakmalık durumda yani.

Böyle bir öneri yapmam normalde ama ben zamanında böyle yapmıştım, pişmanım falan diye zırıl zırıl geldi, çakıp gönderdim daha beter oldu deliye döndü.

tecrube konusuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

Orijinalden alıntı: ø

Duygusal boşluğa düşmüş, tam en zayıf zamanında işte, tam çakıp bırakmalık durumda yani.

tecrube konusuyor

Bazen de pisleşmek lazım dimi.

• ø kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsanız hakediyor, ama ben bu tür şeylere girişmek istemiyorum. bana çok pis ve itici geliyor. ben doğru olanı yaptım ve ona hiç dokunmadım. bırakalım da ömür boyu " beni bedenim için değil de beni ben olduğum için seven biri vardı bi zamanlar " diyerek ömrünü geçiredursun
  • Merhaba hepsini okudum ve kusura bakna ama suclu olarak seni buldum. Sen sarilmaya kiyamazken ona baskalari catir cutur belini kitlatiyor. Tamam asik olursun ama baktin yanlis kisi direk silmelisin. Yoksa kazik yersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.