Şimdi Ara

BİR KAÇ SORUM OLACAKTIDA yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar ben yeni bi sistem toplıcamda bi karara vermedim çünkü her kafadan ayrı bi ses çıkıyor şimdi diyolarki DDR 3 desteli ana karta al diye ama pahalıdır diye istemiyorum bi yandanda gelecekte sadece ekran kartını değiştirisin daha az masraf yaparsın diyince içim de gitmiyor deyilm DDR3 detekli anakartların fiyatları kaç YTL den başlıyor bide DDR3 destekli hangi ekran kartlaı var dicektim son olarak DDR3 e DDR2 destekli bişi takılırmı takılır diye duydum ondan sordum....YARDIM EDECEĞİNİZİ UMUYORUM VERECEĞİNİZ CVP LAR İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDEREİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrynl91 -- 12 Temmuz 2007; 14:56:43 >

• DDR3 bellekli anakartlar için erken ve çok tuzlu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_15533120/printable.htm
  • Hocam şu anda ddr2 neyimize yetmiyor bence çok zengin değilsen fiyat performans daha önemli olmalı tabi bence para senin
  • hakikaten ya kimsenin zevkine karışılmaz ama ne bu bişe çıktıgı zaman hemen onu alim düşüncesi ya.şuna bak ddr2 ler ilk çıktıgında ne kadardı şimdi nekadara düştü fiyatı.performans için yenileri deilde biraz daha eskileri yani ddr2 gibi şeyleri tercih etmek daha iyi olur bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: apcom_tr

ya arkadaşlar ben yeni bi sistem toplıcamda bi karara vermedim çünkü her kafadan ayrı bi ses çıkıyor şimdi diyolarki DDR 3 desteli ana karta al diye ama pahalıdır diye istemiyorum bi yandanda gelecekte sadece ekran kartını değiştirisin daha az masraf yaparsın diyince içim de gitmiyor deyilm DDR3 detekli anakartların fiyatları kaç YTL den başlıyor bide DDR3 destekli hangi ekran kartlaı var dicektim son olarak DDR3 e DDR2 destekli bişi takılırmı takılır diye duydum ondan sordum....YARDIM EDECEĞİNİZİ UMUYORUM VERECEĞİNİZ CVP LAR İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDEREİM

sonuçta 10-15 sene aynı bilgisayarı kullanacak değiliz değil mi. ddr3 teknolojisi çok yeni. boşuna para veripte alma derim.
    en azından ben almam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.