Şimdi Ara

Bir kaç gün içinde büyük deprem olacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerede olacağını elbette bilemiyorum ama olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kaç gün içinde büyük deprem olacak.
  • yaw he he

• Bir kaç gün içinde büyük deprem olacak.
  • 1560-1637 yılları arasında yaşayan Ahmet el Serhendi'nin zaman yolculuğu yaptığı söyleniyordu ve yazdığı üç ciltlik kitabın birinci cildine istinaden yapılan anlatıma göre 27 Mart 2022'de yani dün büyük İstanbul depremi bekleniyordu. Ama gün tamamlandı ve olmadı.

Fakat zaman kayması da olmuş olabilir.

Düzenleme: 2022 yazacağıma 2023 yazmışım yukarı cümledeki tarihe. 2022 olarak düzenledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 29 Mart 2022; 16:29:11 >
  • Deprem olabilir. Önemli olan deprem sırasında evde olmamak ya da evdeysek de binanın yıkılmaması.

• Mobidik kullanıcısına yanıt
    2022deyiz hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2022 yazacaktım oraya, klavye sürçmesi olmuş.

Ahmet el serhendi kimdir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

böyle geleceği bildiğini iddia edenlere inanma Allah'tan başkası geleceği bilemez.

• Yok öyle biri aslında. Sanırım bir köşe yazısındaki kurgusal kahramandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 29 Mart 2022; 21:14:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haklısın, her zaman herhangi bir yerde oluyor zaten.

• Anladığım kadarıyla hakiki müslümanmış. Ruhani anlamda çokça mesafe katetmiş. Böyle şeyler herkese inandırıcı gelmeyebiliyor ama ben bu duruma inanıyorum. Benim aklımdaki şüpheli kısım, bilgilerin doğruluğu ile ilgili. Üç cilt kitabın ilk cildi dışındakiler kayıpmış. Ahmet el Serhendi'nin İmam Rabbani olduğunu söyleyenler de varmıç. Ne ne kadar doğru bilinmez ama zaman kayması olmuş olabilir.

Mesela 570 yıl mı ne öncesinden İstanbul'un bugünkü nüfusunun 17 milyon kadar olacağını biliyor olması bile tesadüf ile açıklanamaz diye düşünüyorum. Türkiye'deki göçmenleri (sanırım Suriyeliler) de biliyormuş. Kanal İstanbul başlangıcını da.

Doğrudur yanlıştır bilmiyorum ama böyle bir video vardı youtube'da iki sene önce ve bunları anlatıyordu. Sonradan ise silinmişti.

Yanlış anlaşılmasın ruhani büyücülük yapanlar falcılık geleceği görme astral seyahat bu tarz şeylerin astı astrını hep merak ediyorum yöntemleri vs vs

Baba vanga vardı oda öyle birşeyler diyordu

Deprem muhakkak olacak o kesin belkide dünya tarihinde en çok ölüm vakası bile çıkabilir uzmanlar yıllardır uyarıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Doğuştan ruhsal yeti de gerektiriyor böyle şeyler genellikle. Ben reenkarnasyon konusuna da yüksek olabilirlik verdiğim için, geçmiş yaşamlarında bu yeteneği geliştirmiş olmakla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Anladığım kadarıyla Ahmet el Serhendi, bir nevi zaman yolculuğu yapmış. Yani üst düzey bir becerisi var diye anlıyorum. Yine anladığım kadarıyla böyle şeyler son derece dürüst, düzgün bir insan olmayı ve yüksek imanlı olmakla da paralellik taşıyor. Ama geçmiş yaşam yetileri olup, bu hayatında çok da düzgün bir insan olmadan da olabilir. Yani kahinler için durum böyle.

"İnsan yaratılmışların en üstünüdür" diye okuduğum zaman, bunun bir dolu açık ucu olabileceğini düşünenlerdenim. Yani çok fazla potansiyel taşıyoruz ama günlük hayat karmaşası içinde, bu yetilerimiz ortaya çıkmayabiliyor.

Büyücülük ile ilgili kitaplar da okumuştum. Bunlardan bir tanesinde, çeşitli kötülükleri yapabilecek ruhani güçleri kontrol altına alabilmek için zorlu ritüel dönemlerinden geçmeyi gerektiği yazıyordu. Öyle bir hevesle olabilecek şeyler değildi. Şimdiki büyücüler bu süreçlerden geçmeden bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Bunları anlatırken, büyüye onay verdiğim anlaşılmasın. Büyünün günah olmasının nedeni, özgür iradeye etki ediyor olmasındandır. Bu da bir yetenek ama iyiye yorulacak şeyler değil.

Deprem maalesef kaçınılmaz görünüyor. Ahmet el Serhendi, depremdeki ölüm sayısının 2 milyon 600 bin kişi olarak açıklanacağını ve yıllar sonra bu rakamın 3 milyon 200 bin kişi olarak düzeltileceğini yazmış deniyordu video'da. Gerçekten korkunç rakamlar. Umarım bir yolu bulunup, hafif atlatılabilecek şekilde, geleceğe yönelik düzenlemeler yapmışlardır yüksek güçler. Nitekim böyle bir şeyin mümkün olabileceğine de olasılık veriyorum. Bununla birlikte, dünyanın nüfusunun çeşitli şekillerde %25'ine düşeceğini öngören yüksek varlıklar da var. Bunun nedeni de ruhsal gelişim seviyelerinin, dünya gezegeninin titreşim yükselişine uyum sağlayamayacak olması.

• up

• 11 aylık sapmayla bilmişim.

Tahminim sırada ülkemizde değil ama dünyanın başka bir yerinde büyük bir deprem olacak.

Ülkemizde sıradaki deprem aydın, denizli civarında bekliyorum. Oralarda uzun süredir büyük deprem üretmeyen ciddi faylar var.

• o kadar başarıysanız bu işlerde süper loto oynayıp yolunuzu bulun

• por favor kullanıcısına yanıt

11 aylık sapmayla bilmiş mi oluyorsun?

"Ülkemizde değil dünyanın başka bi yerinde büyük deprem olacak" diye zamansız mekansız sallıyor elbette illaki bir yerlerde deprem olacak sonra çıkıp bunu da bilmiştim diyecek.

Kendini eğlendir işte.

Eğlenme sırası bende.

Dünyada biyerlerde çok büyük yangın çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeryImportantPerson16 -- 10 Şubat 2023; 21:54:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.