Şimdi Ara

Bir itopya.com rezaleti daha- değişimi reddedip iadeye zorlandım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18.03.2020 tarihinde de konu açmıştım .https://forum.donanimhaber.com/itopya-com-rezaleti-hukuki-surec-icin-yardim--142443731#142443731

Daha sonrasında şükür ki değişim kararı çıktı. Aynı monitörün kavisli modeli aynı fiyata indirimdeydi ben de onunla değitşirmek istedim.Monitör geldi sabah farkedemedim ama akşam film koyup yatağıma uzandığımda sızmaları fark ettim. Allah allah batman filmi de izlemiyordum oysa. Aradım,gönderin dediler 2500 Tl param zaten 2 haftadır kargolarda dolaşıyordu. Hadi 3.hafta da olsun dedim yolladım monitörü. Sürekli arayarak zorla kontrol ettirebildim 1 haftanın sonunda. Ve bana söyledikleri şey şu şekilde ; bu monitör bize göre normal, eğer servise gitmesini isterseniz ve oradan çıkacak sonuç ta normal olursa,değişim ya da iade alamayız. Ben de size göre normalse paramı geri verin dedim. 3 iş gün içinde iade edilmesi gerekne para yine 1 haftaya sarktı. Monitörü yurtdışı kartımla döviz olarak almıştım. Paramı Türkiye deki hesabıma yatırılması isteğinde bulundum, fakat para nereden geldiyse oraya gider diyerek iade ettiler.Kur farkından dolayı 2 hafta içinde 400 dolarım itopya sayesinde 350 dolar oldu Yani iade edilmeye zorlandım ve şimdi o paraya aynı monitörü de alamıyorum. Tüketici haklarına başvurumu yaptım. Yardımcı olmak isteyen avukat varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilir. Şimdi siz söyleyin arkadaşlar bu monitör gerçekten de normal mi ?

Bir itopya.com rezaleti daha- değişimi reddedip iadeye zorlandım

• normal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.