Şimdi Ara

Bir internet servis sağlayıcıdan alacağım var ama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014'ten beri ödenmemiş. Benimde haberim yok yeni haberim oldu. Bana haberde verilmedi ödeme yapılacak iban verin vs. diye. E devletten yeni gördüm. Şimdi bizim bunlara borcumuz olsa faiziyle öderiz. Onların bize borcu olduğunda faiziyle alamıyor muyuz? Sonuçta bana haber verilmedi. Eğer onların bize borcu olduğunda faiz almıyorsak ben böyle hukuk sisteminin adaletin her şeyin içine tüküreyim. 1 gün geç ödesek faizi bindiriler kendileri 2014'ten beri ödeme yapmamışlar bana haberde vermemişler. Dava açsam ne sonuç elde ederim. Yasalarda var mı böyle birşey onlar müşteriye borç ödemiyorsa borca faiz işler mi?

• Sen alacağını almadın diye adamlar sana faiz uygulamaz.

Varsayıyorum.

Fazla ödemeyi 2013 ocak ayında yapmışsındır. 2014 ocak ayında ise bu paranın fazla olduğunu anlayıp para iadesi için duyuru yapmışlardır sitelerinde. 2013 den 2014 e kadar faiz uygularlar. Ama WebSitesinde ya da e devlet de alacaklilar alacağını alsın diye duyuru yaptıktan sonra sen parayı 2014 de çekmişin ya da 2018 de. Farketmez.

Şirket sadece alacaklar alacağını alsın duyurusunu yapana kadar faiz uygular. Ondan sonrası senin sorumluluğunda.

He koskoca Telekom bir sms atmaktan aciz mi. Aciz değil isterse atar. Ama gündemi takip edeceksin. Sürekli e devlet üzerinden takip edeceksin. Yoksa kimse söylemez bizim memlekette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:19:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.