Şimdi Ara

bir insanlık ayıbı .....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> bir insanlık ayıbı .....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1088 Mesaj
    BABA, EŞİNE TECAVÜZ ETTİĞİ ADAMA ÖZ KIZINI VERMİŞ yazık çok yazık....

Mağdur iki kadın devlet korumasında

VAN, (DHA)

VAN’ın Özalp İlçesi’nde eşi 21 yaşındaki S.A.'ya tecavüz eden H.G.'nin, olay kan davasına dönüşmesin diye verdiği kızı 16 yaşındaki Ç.G.'yle imam nikahıyla yaşamaya başlayan M.A. jandarma tarafından gözaltına alındı. S.A. ve Ç.G. daha sonra devlet korumasına alındı.
    Özalp’ın Hacıkışlak Köyü’nde oturan evli ve 3 aylık hamile 21 yaşındaki S.A., iddiaya göre eşi dışardayken evine gelen H.G.'nin silah zoruyla defalarca tecavüzüne uğradı. Bu olayı öğrenen eşinin akrabası B.A. da S.A.'yı ahırda direğe bağlayıp işkence etti. S.A., bir yolunu bulup başına gelenleri geçen cuma günü cumhuriyet savcısına giderek anlattı.
    S.A.'nın anlattıkları üzerine derhal harekete geçen savcılığın talimatıyla jandarma tarafından gözaltına alınan H.G. tutuklanırken, B.A. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bir süre sonra tecavüzcü H.G., olayın kan davasına dönüşmemesi için kızı 16 yaşındaki Ç.G.'yi, tecavüz ettiği kadının eşiyle imam nikahıyla evlendirdi. Olayın öğrenilmesi üzerine S.A. ve Ç.G. Van Valiliği tarafından devlet korumasına alındı.
    Özalp Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün gece saat 02.30 sıralarında Hacıkışlak Köyü’ne giderek Ç.G. ile evlenen M.A.’yı da gözaltına aldı. M.A.'nın küçük yaşta kızla imam nikahıyla evlenmek suçundan adliyeye sevk edileceği bildirildi.

|
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.