Şimdi Ara

bir insan neden TIP okur? (idealistler hariç) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
9
Favori
5.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SilentReader kullanıcısına yanıt
    gerçeği sonunda gördüm
  • WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    burdaki ceng yazanların çoğu garanti yurtdışı gözüyle yazıyorlar ben burada kalıp bilgisayar mühendisi olacam diyen henüz görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 14 Eylül 2020; 1:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

burdaki ceng yazanların çoğu garanti yurtdışı gözüyle yazıyorlar ben burada kalıp bilgisayar mühendisi olacam diyen henüz görmedim
    Burda kalmak kişinin tercihi :D Zaten mid-senior olana kadar gitmesi zor. Senior olunca burda da maaşlar kötü değil 10 bin civarı oluyor.
  • Bir insan neden x bölümü okurun cevabıyla aynı olan soru. İstediği için. Keyfim öyle istedi okuyorum.
  • Aileler genel olarak tıpı çok seviyor.insanlar dışarıdan doktorların koşullarını çok iyi sanıyor o çileyi görmüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence kişi istediği için okur ve buna da kimse karışamaz herkes istediği bölümde okuyabilir

bunun da kimseyi ilgilendirdiğini düşünmüyorum

ister parası için ister başka şey için
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Benim dediğimle bu yorumun ne alakası var gerçekten? Ben dedim ki aileler tıpı seviyor istiyorlar,zorluklarının da farkında değiller.lisede 4 sene hacettepe isteyip de sonunda ankara tıpı kazanan sonrasında bana hacettepe'yi kötüleyen biriisi vardı gerçekten şu an bana çok iyi hatırlattınız onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacettepe tıpla ne alakası var kesinlikle türkiyenin en iyi fakültesi ora

aileler tıp seviyor ne mantıksız cümle git dersini çalış sanki gören aileler tercih yapıyor sanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 14 Eylül 2020; 12:28:23 >
    "aileler tıp seviyor"

Bu Türkiye için kesinlikle geçerli, ne yazık ki çoğu aile tıp sempatizanı, etrafımdan görmesem ben de inanmayacağım, kuzenime tıp dayatılması yapılmıştı, tanıdık birsürü ailenin oğlu/kızı bu dayatmaya maruz kaldı. Üstelik ailelerdeki tıptan bahsedince ki havayı da görmedin herhalde.

Sırf aileler zorladı diye istemediği bölümleri okuyanlar da var(son cümlene iltifaten)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaten bu zorlaca yazdıralınlar hayatında ilerde iyi bir yere gelmesi çok zor çünkü isteksizlerdir hatta sınıfta da kalırlar

ya da tıp kariyerinde fazla yükselemezler
    Gel de bunu ailelere veya kör kurşun olup bölüm yazanlara anlat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi insan neden insanların tıp okumasına dertlenip başlık açar? Hayata bakış açısıyla alakalı bir durum bu en güzel yaş diye tabir ettiğin yaşta ,bence en güzeli değil, kastettiğin sosyal ilişkiler mi bilemem ama neden kendimi geliştirmek bir şeyler öğrenmek varken hayatımı çevremle, arkadaşlarımla eğlenerek, kampüste yatarak-bence eğlenmek bu değil- geçireyim? Ben bana göre güzel bir hayata çalışarak, kendime bir şeyler katarak ulaşacağımı düşündüğüm için tıpı seçtim. Bana göre en güzel yaşlar da 40lı yaşlar. Fiziksel ve zihinsel gelişimin en uyumlu olduğu yaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok istiyorum. Bu kadar. Rabbim inşallah nasip eder. Etmezse de hayırlısı böyleymiş der önüme bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüzde sağlık sektörü yazmanın amacı= gelecek korkusu
    %90 oranda böyle kimse laga luga yapıp duyar kasmasın
  • milleti de aşağılamayın vizyonsuz diye. ananız soğan babanız sarımsak

• bir insan tıp seçer bilgisayar seçer onu seçer bunu seçer asıl milleti niye bu kadar ilgilendiriyor ki asıl soru bu olmalı

istediğini seçer

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.