Şimdi Ara

Bir hayvan gibi yaşamaktan bıktım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

Ben de okuldan eve evden okula hocam yapacak bir şeyim yok. Hayattan bir beklentim de yok ne yapacağımı kestiremedim daha. Umarım üni.ye gelmeden aklım başıma gelir. Lise 2'yim ben de.

Belkide sırf bu ülkede olduğumuz için mi bu hayatı yaşıyoruz bilmiyorum.Hedeflerine ulaşmak için önünde saçma sapan yollar hazırlanmış bir yolda hedefe ulaştırılmaya çalışıyoruz.Ailem benim bu şartlarda hedefime ulaşabileceğimi zannediyor.Ayrıca ben bugünü yaşamayadıktan sonra ne yapayım yarını?

Haklısınız hocam diyecek söz yok.

• Bana çok ilginç gelen bir nokta var. Ciddi düşünürseniz sizede ilginç gelir. Modern hayatta mesela grip gibi en basit hastalık için bile bir sürü doktor araştırma yapar, hakkında yazılar yazılır, programlara konu olur falan filan. O kadar çok basit hastalık varki bunun gibi üstüne gidilen önemsenen. Fakat ne eğitim kurumlarında, ne televizyonda, nede tıpta asosyalliğe neden olan sosyal bozukluklar konusunda doğru düzgün bir çalışma var. Gençler bu konuda hiç bilgilendirilmiyor. Bi taraftan diyorlarki "gençlerimizi büyük tehlikeler bekliyor uyuşturucu gibi, sokaklar gibi, çeteler gibi vs." Bir taraftanda gençlerin böyle şeylere yönelmesinin asıl nedeni olan sosyal sorunlarla hiç ilgilenmiyorlar. Asosyallik nedir, nasıl başlar gelişir, nasıl korunulur, nasıl gençleri sosyalleştirebiliriz, nasıl sosyalleşebileceği alanlar yaratırız gibi dertleri yok. Bana göre hiç bir çalışma yok denebilecek kadar az. Saçma sapan konularda çığır açmayı biliyolar ama.

• quote:

@Thomas Edison cinsel obje olarak düşünürsen tabi kız defterini kapatırsın hocam.Benim yaşamak istediğim sevgi,aşk.Güzel bir semtte oturuyorum çok güzel,bakımlı kızların olduğu bir semt ama hiçbiri benim okulumda değil.Gerçi ben cinsellik bakımından da kız defterini kapatamam.Siftahı kötü bir şekilde yapmadığım sürece.

Kızlarla cinsellik düşüneceğim son şeydir normalde. Bende aşkı aradım yok kardeş bu dünyanın civisi çıkmış. Kıza güzel laf ediyorum kız ne diyorsun diyor. Insanlar ne edebiyattan anlıyor ne güzel şeylerden. İşleri güçleri kafelerde takılmak, dedikodu yapmak olmuş...

Sahil de derme catma barınak var yağmur yagarken orada çayını demleyip rüzgarın o serinliginde içip sohbet etmek ne güzel değil mi. Yok kardeş kız bura ne isimiz var diyor kafeye gitsek daha iyi diyor..

Ben benim gibi birini aradim bulamadım artik bulsam da ben istemiyorum.

• @War Star hocam aslında inan sosyalleşmek için bir çok aktivite,alan mevcut.Fakat önemli olan o kişinin o aktiviteye vakit ayırabilmesi ve o aktivitenin bir maliyeti varsa onu karşılayabilmesi.

Vücut geliştirme,boks,basketbol,futbol,masa tenisi,paintball,go kart,free running gibi şuanda aklıma gelen bir sürü aktivite var.Fakat bu aktivitelerden arkadaş kazanmaktan ziyade sahip olunan arkadaşla gidip vakit geçirebilecek etkinlikler. Bunlardan bazıları maliyet bakımından oldukça uygun iken bazılarında iyi salonlar,iyi mekanlar için her ay bir miktar parayı gözden çıkarabilmek gerekiyor.

Malesef bizim ailelerimizin temel hedef yönü meslek olduğu için bu gibi durumlarda haliyle beni de anlayamıyorlar.Yine rahat,iyi bir yaşam sürebilmem için ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar fakat iyi yatakta uyuyunca insan mutlu olmuyor ki.Herşey para ile alınmıyor veya alınabilecek paraya sahip olunmuyor.

@Thomas Edison siz karakterinize uygun bir kız bulamamışsınız malesef.Elbette sizin gibi düşünen kızlar vardır.Umarım öyle bir kız bulursunuz.

Bulunduğum şartlarda keyif almaya çalışıyorum yok olmuyor.İnsanlar kız arkadaşları ile çekirdek çitleyip gezerken,keyif alırken ben okulda sırada bir tahtaya veya yansıya bakarken ya da evde bilgisayar başında nette takılırken nasıl keyif alayım?Okul işimi hallettikten sonra en kısa zamanda bende tekrar spora başlamayı düşünüyorum.

Dövüş sporlarının en sevdiğim yanı bu kötü duyguları kaba kuvvet ile cansız bir varlığa aktarmak sanırımBence gerisi fasa fiso.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 30 Ekim 2013; 22:52:47 >

• Bende
  • quote:

Sıradan asosyal,monoton bir hayattan bıktım.Berbat bir okuldan eve,evden berbat bir okula.Yolda giderken bugün sokaktaki köpekler gibi yaşadığımı farkettim.Onlarda karınlarını doyurup,boşaltımını sağlayıp bütün gün yatıyorlar.Var mı benim gibi evden okula,okuldan eve veya evden işe işden eve yapan hayattan bunalan

Kaybolmussun sen kardes..inan milyndolarin olsa,surekli sex yapsanda bu dgsmicek
    Aradgn madde dgl cunku

• Hocam öyle mükemmel eğlenceli bir hayatın içinden beğenmişlikten dolayı değil.Orta okuldan beri aynı şekilde devam eden yaşantımdan dolayı bu şekilde düşünüyorum şuanda.16 yaşındayım ve şimdiye kadar bir kızla çıkmadım.Orta okulda yine sohbet ettiğim kız arkadaşlarım vardı.Şimdi onlarda yok.

Aklıma şuanlık 1-2 şey var.İlki liseyi açıktan devam ettirmek.Bana yararı olmayıp benim vaktimi çalan bir yerde saatlerce bulunmak beni sinir ediyor.Ben direk para ile mutluluğa sahip olunamayacağını biliyorum.Benim istediğim para değil zaten

Ayrıca işin sex kısmından dolayı bu düşüncelere sahip değilim.O seviyeye gelsem parası neyse en kısa zamanda işimi görürüm ama benim bahsettiğim şey sevgi,aşk ve hayatı dolu dolu yaşamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 30 Ekim 2013; 23:03:15 >
  • quote:

Hocam öyle mükemmel eğlenceli bir hayatın içinden beğenmişlikten dolayı değil.Orta okuldan beri aynı şekilde devam eden yaşantımdan dolayı bu şekilde düşünüyorum şuanda.16 yaşındayım ve şimdiye kadar bir kızla çıkmadım.Orta okulda yine sohbet ettiğim kız arkadaşlarım vardı.Şimdi onlarda yok.

Aklıma şuanlık 1-2 şey var.İlki liseyi açıktan devam ettirmek.Bana yararı olmayıp benim vaktimi çalan bir yerde saatlerce bulunmak beni sinir ediyor.Ben direk para ile mutluluğa sahip olunamayacağını biliyorum.Benim istediğim para değil zaten

Ayrıca işin sex kısmından dolayı bu düşüncelere sahip değilim.O seviyeye gelsem parası neyse en kısa zamanda işimi görürüm ama benim bahsettiğim şey sevgi,aşk ve hayatı dolu dolu yaşamak.

Sevgi ask illa bi kiza,bi insanami duyulur?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre510

maraton hayat ne demek ? benim bildiğim motonom

arkadaşlar forumu boşaltıyoruz acil olarak,
  • Aylık akbil yap knks
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeeeE2002

quote:

Hocam öyle mükemmel eğlenceli bir hayatın içinden beğenmişlikten dolayı değil.Orta okuldan beri aynı şekilde devam eden yaşantımdan dolayı bu şekilde düşünüyorum şuanda.16 yaşındayım ve şimdiye kadar bir kızla çıkmadım.Orta okulda yine sohbet ettiğim kız arkadaşlarım vardı.Şimdi onlarda yok.

Yapma gozunu seveyim hocam.Aşkı tabiki de karşı cinsimle yaşamak isteyeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeeeE2002

quote:

Yapma gozunu seveyim hocam.Aşkı tabiki de karşı cinsimle yaşamak isteyeceğim.

Ne var yani ben kopegmi insandan daha fazla svyrm..illa sevgi karsh cinsemi duxulur..denizi,muzgi,otu,tavlayi vs vs

• ilçede üniversite okuyorum berbat bir şey ben düzelirim diye geldim iyice depresyona girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

ilçede üniversite okuyorum berbat bir şey ben düzelirim diye geldim iyice depresyona girdim

neresi ?
  • Bahsettiginiz seylere sevgi duyulabilir hocam fakat ben aşktan bahsediyorum.
  • Değilsen müslüman ol. Müslümansan gereklerini yerine getir.
  • Sevgilin olunca da her şey güzel olmuyor yani çok rahat biri değilsen ayrı bi stres kaynağı.
  • @Zuko hocam müslamanım fakat gerekenleri yapmıyorum.Hocam çok şükür bir sakatlığım,aksaklığım yok fakat fiziki konuda belli kusurlarımın olmasının yanında sahip olduğum 1-2 hastalıktan dolayı bazende sitem etmiyor değilim.Evet çok şükür yürüyebiliyorum ama yinede rahatsız edici hastalıklarım ve kusurlarım var

@ChandlerBing hocam kendimi onun yanında kasacaksam ne anlamı var.Bugün kafa dağıtalım dedik gittik neteAslında çekirdek,kola alıp muhabbet sohbet edilerek güzel bir yerde kızları keserekte oturabilirdik fakat 3 saat nasıl vakit geçirecektik

• Hastaneye git o zaman. Ev-okulun yanına hastaneyi de eklemiş olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Hastaneye git o zaman. Ev-okulun yanına hastaneyi de eklemiş olursun.

4-5 yaşından beri o hastalığım için kaç farklı doktora gittim bir türlü nafile olmadı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.