Şimdi Ara

Bir Hayalim Var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes gibi hayal kurarım ben de. Fakat ufak bir farkla, ne hayalimin yakışıklı kahramanı ne kurtarılacak kişisi olurum ne de o korkunç canavar. Bir hikaye var ise ortada anlatanı olmak gider hoşuma. Çünkü bilirim ki ne kahraman olabilirim ne de kurtaranım olur. Hepiniz kadar canavar olsam da hodbinliğimden olsa gerek yakıştıramam kendime canavarlığı. Ama eğer bir bilebilir isem o hikayeyi, o hayali tüm hepsi olurum anlattığım kişiye.

Bir hikaye anlatmak isterim fakat öyle bir hikaye olmalı ki bu anlatacağım hikaye, sonu olmayan ama her an varılacak bir yolculuk gibi. Ama kendi hikayemde ne yol olmalıyım ne de yolcu, güneş olmalıyım kendi hikayemde olmadığı sürece kimsenin farketmediği sıradan şey olmalıyım. Her zaman orada duran bir şey olmalıyım. Kendim olmalıyım.

Bir kadın sevmek isterim, ama öyle alelade bir iş yapar gibi her an, yahut sigara içer gibi öyle bilinçsizce zorunluluktan değil. Gerçekten hissettiğimde üzerine düşünerek sevmeliyim. Onu sevdiğimi kendime hatırlatıp, öğretircesine değil de her seferinde onu neden sevdiğimi en baştan öğrenircesine .

Bir evim olsun isterim. Sadece içine koyduklarım değil içimden koyduklarım da olsun evin her bir köşesinde. Bir odasında dostluklarım olsun mesela, bir odada ailem, şöyle genişçe bir odada yenilgilerim olsun, bir odada zaferlerim,bir de tüm odalarında teninin kokusu sevdiğim kadının...

Uzun lafın kısası bir hayalim olsun isterim, ama öyle bugüne kadar kurduklarımdan farklı olsun. En azından bu defa gerçek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellal Fernandes -- 31 Mart 2018; 1:20:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gece gelen ilham ve bir şeyler yazma arzusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AI Engineer

Gece gelen ilham ve bir şeyler yazma arzusu...

Müthiş bir terapi etkisi var. Bir şeyler yazmak için düşünmek insana çok şey katıyor. Ama bu bir kaç dakikalık bir duygusal boşalma oldu.

• Konu dışının eski yıllardaki kalitesine yakışan bir konu olmuş.
  • aklına sağlık hocam. dilerim o hayal bir gün gerçek olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

Konu dışının eski yıllardaki kalitesine yakışan bir konu olmuş.

Sağolun hocam ben tabii sonlarına yetişebildim eski konu dışının 2013 te kayıt oldum. Ama bildiğim kısmını göz önüne alırsam (tabii sizin 2005 girişli olmanızı da göz önünde bulundurursak) çok büyük bir övgü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellal Fernandes -- 1 Nisan 2018; 0:6:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

Konu dışının eski yıllardaki kalitesine yakışan bir konu olmuş.

Sağolun hocam ben tabii sonlarına yetişebildim eski konu dışının 2013 te kayıt oldum. Ama bildiğim kısmını göz önüne alırsam (tabii sizin 2005 girişli olmanızı da göz önünde bulundurursak) çok büyük bir övgü.

Evet hocam, zaten böyle konulara artık yorum gelmemesinden de anlayabilirsiniz şuanki durumu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.