Şimdi Ara

bir haftalığına yurt dışı için hangi gsm i onerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,hem data hem ses;1 haftalığına yurtdışında kullanım için hangi gsm i önerirsiniz,tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avusturya,macaristan,çekoslovokya...(yardım için tşk...)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Yarin ogle den Sonra Moskova da olacagim. Havalimaninda taksi beni arayacak belki 2 dk konusuruz . Belki 1-2 SMS atarim .

1 dk aransam
    Yada 1 dk arasam
    1 SMS gondersem
    Kac para olur Bunlarin tanesi ?

• Benim derdim taksi ye binene kadar . Sonra hat Alicam : taksi ye binince admin relefonunu da kullanirim ))

1 dk konusma 1 SMS ne kadar tutar ?

• Çok teşekkürler üstadım,vakit ayırıp,zahmet buyurdunuz...

• Biz yurt dışında iken bizi arayanlar extra ücret ödüyor mu acaba?(paketleri aldığımızı varsayarsak)

• quote:

Orijinalden alıntı: eurosim

quote:

Orijinalden alıntı: ugur@

Benim derdim taksi ye binene kadar . Sonra hat Alicam : taksi ye binince admin relefonunu da kullanirim ))

1 dk konusma 1 SMS ne kadar tutar ?

Size cevap vermemiştim ancak size de yardımcı olmaya çalışayım.

Kullandığınız operatörü, gideceğiniz ülkeyi, kullandığınız paketi (faturalı, faturasız, platin) söylerseniz net olarak 1 DK konuşma ve 1 SMS'in ne kadar olduğunu söyleyebilirim. SMS gönderimleri yurt dışı da olsa yüksek değildir, operatörler kendi aralarında SMS için özel bir anlaşma yapmış durumdalar ve Roaming'de normal ücretli paket tarifesini çok aşmıyorlar. SMS en fazla 80 kuruş tutacaktır, ayrıca size gelen SMS'ler için size ve gönderene ekstra bir ücret yansımaz.

Dakika içinde net bilgi verdiğinizde ücretini söyleyebilirim.

anca girebildim foruma.

valla 40 sn konuştum :D
    bilmiyorum ne kadar gelecek. ama maksimum 4 tl gelecek.
    birde eskii iphone2g ye taktım sonra hattımı. belki biraz internete girdi bilemiyorum kapattım hemen. umarım kaçmaz bana.

teşekkür ederim ilgin için.

bu arada telefonu açınca sms geldi. konsolosluk ve türkcell daha avantajlı konuşma için telefon numaraları yazan sms geldi.
    paketsiz kullanım arama 3.90 tl / dk arama , 2.00 / dk aranma , sms 0.99 tl. periyond 60 sn . yani her 60 sn lik periyod da bu ücretler alınıyor. 10 sn konuşsakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.