Şimdi Ara

BİR HAFTA ÖNCE 72 BİN TLYE ALDIĞIM BALENO 2018 MODELİ 99 BİN TL OLMUŞ.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Bu mesaj silindi.
    Uzun süre kullanırım diyenler direkt alsın büyük fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ah.. Aracı gerçekten seviyorum ve tipi sürüşü herşeyinden memnunum.. Kimsede yok, öyle de avunuyorum aha aha.. Vag binip kendimi zengin ankara köylüsü gibi de hissetmiyorum, baleno bana fazla bile.. Vitaraya binmiyorum, unuttum gitti..

Bu arada dün 498 km de depoyu doldurdum, 105 tl tuttu.. 21 kuruş yakmış, hafta sonu şaşmaza kontrole götüreceğim..

Velhasıl kelam, aracımı seviyorum, tipsiz ama ben çok memnunum.. (Nazar etmeyin, dağılın..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Jimny her zaman satılan ve tutulan model, Baleno ise çok ağır giden bir model. Satıcı eldeki baleno stoğunu eritmiş bence..
    satıcı her zaman için stok eritme eğilimindedir zaten. bize de zamanında ısrarla opak mavi 307 satmaya çalışmıştı satıcı. içi de siyahtı, iğrenç duruyordu. gittik başka bayiden aldık. satıcı böyle yönlendirmeye çalıştı mı kaçacaksın.
  • Beyinsiz kardeş saçma yorumlarını başka yerde yap, yorumunu görmüyorum, gereksizsin ve seni bloklamışım.. Başka kapıya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemangroovy -- 10 Ekim 2018; 13:9:19 >
  • ben suzuki olsam bu zam dalgasını fırsata çevirir ve pazar payımı büyütürüm. zam yapmam, araçlar mantıklı hale gelir.

dolar 7 ye yaklaşınca koyulan zamlar dolar 6.2 ye gerileyince hiç kımıldamadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

ben suzuki olsam bu zam dalgasını fırsata çevirir ve pazar payımı büyütürüm. zam yapmam, araçlar mantıklı hale gelir.

dolar 7 ye yaklaşınca koyulan zamlar dolar 6.2 ye gerileyince hiç kımıldamadı...
    Nasıl zam yapmasınlar hocam, suzuki zaten butik firma gibi kalıyor ülkede..
  • Güzel araba ama alan binmeden satmayi düşünüyor ,onlar da haklı para zor kazanılıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Nasıl zam yapmasınlar hocam, suzuki zaten butik firma gibi kalıyor ülkede..

Alıntıları Göster
    7 iken arttırdıkları fiyatı güncel kura göre geri çektiler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

7 iken arttırdıkları fiyatı güncel kura göre geri çektiler mi ?

Alıntıları Göster
    Çekmedikleri fiyattan belli değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.