Şimdi Ara

Bir hafta icinde motosiklet alacagim (alindi-editlendi)bir bucuk yil editi geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Motordan baya memnunum sallama problemi jantin takozlarindanmis biraz bosluk yapmis onu degistirttim bir defa da debriaj balatasini degistirttim o kadar da olur. Kendimce bikac yenilik yaptim daha sportif gorunsun diye gidonu degistirdim bakalit parcalari kendim mat siyaha boyadim. Motor blogunu soba boyasiyla boyadim. Civarci motorundan biraz daha iyi gorunuyor simdi. Fazlalik demirleri cikardim gostergeyi degistirdim. O zamanlar butcem yoktu simdi sukurler olsun arabami bile aldim ama motordan vazgecemedim. Hala duruyor markete oraya buraya gidiyorum bazen sehirler arasi geziye cikiyorum. Uzmedi emektar 83.000 km de

Bir hafta icinde motosiklet alacagim (alindi-editlendi)bir bucuk yil editi geldi

Bir hafta icinde motosiklet alacagim (alindi-editlendi)bir bucuk yil editi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torununa miras olur, üzmez kolay kolay..Son hali güzel olmuş..
  • VipLife kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Cidden saglam aletmis. Motorcum getir 200 cc yapalim diyor ama oynatmiyorum. Orjinal iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Eyvallah hocam. Cidden saglam aletmis. Motorcum getir 200 cc yapalim diyor ama oynatmiyorum. Orjinal iyidir
    Kesinlikle elletme.. Motor istediği zaman düşünürsün..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.