Şimdi Ara

Bir günde en fazla kaç km yol yaptınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Topcular-Yalova-İzmit güzergahında İzmitten trenle Gebze'ye dönmüştük 8 kişi Gebze tren istasyonunda km saati toplam 110 falan gösteriyordu Mavi T-shirt'üm Gebze istasyondayken kuruyan terle beyaz beyaz benekler yapmıştı bide tabi eve dönüşte acayip iyi bir yokuş vardı artık bi 120 falan olmuştur tam emin değilim ama o zevk çok güzeldi tabi eve gelip uyuması daha bir zevkliydi 3 gün doğru düzgün yataktan kalkamamıştım. gene olsa gene yaparım.
  • salcano efesle yarısı yokuş yukarı olan yolda 30 km yaptım
  • 100 km yaptık ve ertesi gunde geri donduk. 2. gun vucut toparlanmıyor ve özelliklede sehirlerarası yol çok yorucu ve sıcak oluyor, özelliklede kilitli pedallarla isen.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Call of Cthulhu -- 19 Mart 2013; 20:48:41 >
  • Yol bisikleti ile 240-270 arası. Yazın tabii. Kışın en fazla 120yapabiliyoruz
  • http://bisikletrekoru.com/index.php/component/content/category/2-uncategorised

Hedefim 48 saat 850 km+ , belki fazlası da olabilir…

Saygılarımla

Osman ŞİRİN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekorum henüz 71 km ...
  • Şu ana kadar 1 günde yaptığım max. KM mesafem 124 KM.
  • 86 km
  • 150 km
  • km hesaplamadım ama çekmeköy den 2 yol bisikleti Üsküdar a ordan eminönü vapurla yarım ada da tur atıp ordan sahil boyu sarıyer e kadar gidip vapur la beykoza gectik tekrar Üsküdar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.