Şimdi Ara

bir günde 80 gb download???wtf?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günde 80 gb dowload yapabilen varmı? yada 80 gb lık dowload için ne yapılmalıdır?

uydunet e göre yılın son günü 79,66 gb download yapmışım diğer günlerin ortaamasıda ortada bir ara başkasının kullanımını bana yazıyordu uydunet gene aynı şeymi oldu gerçi 2-3 kişininkini yazsa bu kadar olmaz herhalde.

• Sorun şu durumla alakalı olabilir:

http://forum.donanimhaber.com/m_82028321/f_//tm.htm

Sistem yapılan indirmeleri sözde anında kayıt altında tutamıyor. Ama iş hız düşürmeye gelince saniye aksamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 2 Ocak 2016; 0:51:14 >
  • kontratak kullanıcısına yanıt
    hocam sorun o değil. geçe nayki kotam bu aya yansımış değil ki? hala 0 gösteriyor bu ayı.

sıkıntı bir günde 80 gb veri indirilmiş gibi göstermesi.
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Belki bir gün önce de yüksek boyutlarda indirme yapılmıştır diye düşündüm. Eğer öyle bir durum varsa sistem "oturum" bahanesi ile hepsini tek bir noktaya biriktiriyor.

Uydunet'te detaylı kullanım bilgisi gösteriliyorsa bir de oradan bir kontrol et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

günde 80 gb dowload yapabilen varmı? yada 80 gb lık dowload için ne yapılmalıdır?

uydunet e göre yılın son günü 79,66 gb download yapmışım diğer günlerin ortaamasıda ortada bir ara başkasının kullanımını bana yazıyordu uydunet gene aynı şeymi oldu gerçi 2-3 kişininkini yazsa bu kadar olmaz herhalde.

Daha güzeli var bende, gece gece sesli güldüm

wut di fuq?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 2 Ocak 2016; 2:39:03 >

• kambersiz düğün olmaz buda benden gelsin o zaman
    genel bir sorun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeNOzGuRuM -- 2 Ocak 2016; 4:41:17 >
  • bir problem oldugu kesin allahtan bu aya yansıtmamıslar daha bu ay 6 mbyte gosteriyor bende
  • Bende de benzer. Bu ayı da bugünden itibaren saymaya başlamış. Düne dair kota bilgisi yok.
  • buyrun hocam. indirim gelince biraz abarttık sanırsam :)
  • aynen allahtan ocak a girmemişler veriyi düşünsene daha ilk günden akn yi aştın diye 3 mbit hız verirlerdi birde.
  • aynen allahtan ocak a girmemişler veriyi düşünsene daha ilk günden akn yi aştın diye 3 mbit hız verirlerdi birde.
  • 2015 Aralık ayının toplamını son güne yazmışlar.
    Bir problem olduğu kesin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 2 Ocak 2016; 15:05:21 >
  • sorun düzelmiş.
  • bende de aynı hata var ama 1 ocak a girmişler ve aynı gün kotam dolmuş. bakalım nasıl halledecez. kesin kullanmışsınız diyecekler.
  • deserteagle50ae kullanıcısına yanıt
    ss atababilirmisiniz?
  • Saat 21.00'dan sonra ne hikmetse bir yavaşlama oldu normalde 3 mbps düştüğünde bile 720p video yüklenirken şimdi dolmuyor ve sayfalar yavaş yükleniyor.

Geçici bir problem olduğunu düşünüyorum daha önceleri de oluyordu arada bir.
  • 160 gördüm torent amca sağolsun
  • 1 günde değil ama 5 günde doldurdum:)

siz baya düşük kullanmışsınız interneti ben aylık 200 gb altına düşmüyorum
  • o kadar veriyi ne yapıyorsunuz? nerede saklıyorsunuz? hadi onuda geçtim kaç kere kullanıyorsunuz? bir kere indirip hdd nin tozlu köşelerine mi atıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

o kadar veriyi ne yapıyorsunuz? nerede saklıyorsunuz? hadi onuda geçtim kaç kere kullanıyorsunuz? bir kere indirip hdd nin tozlu köşelerine mi atıyorsunuz?

2 oyun indirsen 30 gb dan 60 gb
    3 film indirsen 10 gb dan 30 gb
    10 dizi indirsen 1 gb dan 10 gb

kaba taslak 100 gb oldu bile benim böyle oluyor ve bu rakamların çok üstüne çıkıyorum. o yüzden kota 150 gb da yetmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.