Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bir göz atın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3442 Mesaj
    http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_CTO-Start?ProductSKU=P1NBSP06-A&catname=cpu_VAIONotebookComputers_FS_Series

burdan 1300$lık bir alet toplamaya çalıştım.işlemciyi m740, rami "1 GB DDR-SDRAM (DDR2-533, 512 MBx2)", ekran kartını 6400 olarak düşünüyorum.sayfanın aşağılarında ıvır zıvır anlamdığım bir sürü şey var.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bir laptopa harici ekran kartı takılıp takılamayacağını nasıl öğrenebiliriz?

ayrıca size bir sorum olacak.yeni çıkan çift çekirdekli anakartlara sahip laptopları almak mantıklı mı?

http://shopping.com/xPF-Fujitsu_Siemens_Lifebook_N3530 sizce bu aletle iyi battlefield gibi oyunları yüksek ekran ayarlarında oynayabilir miyim?

birde fujitsu-siemens amilo 1437G modeli çok hoşuma gitti.reviewleri okudum.alet hakkındaki görüşler çok olumlu.f.j'nin x300 64mb ekran kartına sahip bir modeli ile half-life 2'nin 800*600 çözünürlükte oynanabildiğine dair bir review okudum.

eğer çift çekirdek olayı çok önemli değil ise amilio 1437G çok cazip gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtq -- 21 Mart 2006; 21:16:01 >

|
    |

• Çavuş
    59 Mesaj
    Zor bir soru ama makinen centrio platformuna dahilse ve anakartın cipseti PM olarak geçiyorsa daha sonradan ekran kartı takabilirsin. Eğer GM yazıyorsa ya da ati - SiS - Via cipsetli bir makineye sahipsen takılamaz.
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj
    kardeş öyle bir hayale ben de kapılmıştım bir zamanlar ama harici ekran kartı perakende olarak satılmıyor ikinciside bulsan bile ısı problemi var velhasıl en iyisi yeni laptop almak....
    |
    |

เ๓zค๓ıภ ๒เ รคкเภςครเ ๓เ שคг ؟
  • Yarbay
    3442 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: zerachi

kardeş öyle bir hayale ben de kapılmıştım bir zamanlar ama harici ekran kartı perakende olarak satılmıyor ikinciside bulsan bile ısı problemi var velhasıl en iyisi yeni laptop almak....

iyi ekran kartlı bir laptop arıyorum.birkaç model buldum.fakat fiyatları biraz tuzlu.bende harici ekran kartı ile hallederim dedim ama....

yardımlarınız için teşekkürler.
    |
    |
    harici ekran kartı türkiye'de görmedim ama yurtdışında pcmcia olarak satılıyor.32 mblık bi kart 250 dolar falandı yanlış hatırlamıyorsam.
    |
    |

• Yarbay
    3442 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: jeepers_creepers

harici ekran kartı türkiye'de görmedim ama yurtdışında pcmcia olarak satılıyor.32 mblık bi kart 250 dolar falandı yanlış hatırlamıyorsam.

höööst..bazen laptop yerine desktop alayım diyorum ama biri aklıma soktu bu dizüstü işini çıkmıyor.
    |
    |
    64mb x700'lü bi alet işini çok rahat görür.
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    çift çekirdek aynı anda birden fazla uygulama çalıştırıyorsan gayet mantıklı örneğin ben photoshopu açıyorum üstüne bir de flash vs program açınca emeklemeye başlıyorum ama oyunlar için (şimdilik) tek çekirdek ve yeter.
    |
    |

เ๓zค๓ıภ ๒เ รคкเภςครเ ๓เ שคг ؟
  • Yarbay
    3442 Mesaj
    |
    |
    1300 e bıraz zor ama dene bı ıstersen burayada yazarsan yardımcı olmaya calısırız...
    |
    |
    Intel® Pentium® M Processor 740 (1.73GHz)

1 GB DDR-SDRAM (DDR2-533, 512 MBx2)

NVIDIA® GeForce™ Go 6400 with TurboCache™ supporting 128MB

15.4" WXGA display with XBRITE™ technology(ekranda alternatif yok zaten)

Wireless LAN (802.11b\g) >>802.11a\b\g de nedir?

80 GB Hard Disk Drive

DVD+R Double Layer /DVD+-RW Drive

Microsoft® Windows® XP Home Edition with SP2

No AV Dock

Standard Capacity Battery

No VAIO Overseas Service

Microsoft Works 8.0>>>bu şey hakkında hiç bir fikrim yok...

Photo Standard

Music Standard

Video Standard>>>video software de bir değişiklik olursa DVD, oyun...vs'de kallite değişir mi?

garantiyi daha seçmedim ve fiyat 1375.03 $oldu.darantisiyle birlikte 1500$'a yaklaşır.

shopping.com diye bir siteye rastladım.birçok laptop modelini barındıran ve isteğe göre arama yapabilceğimiz bir site.orda şu ürünlere rastladım(o sitede satıcıların linklerini veriyor):

http://www.acsestore.com/sovavgnopmwd1.html >>bu aletin ekran kartını göremedim.

http://www.ubid.com/actn/opn/getpage.asp?AuctionId=10637029&uwb=uwb93967

>>>>burdanda ürünün özelliklerini görebilirsiniz.

bu sitedeki fiyatları biraz daha düşük buldum:

https://www.eritech.com/detail.php?item=VGNFS742W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtq -- 21 Mart 2006; 21:52:09 >
    |
    |

• Yarbay
    3442 Mesaj
    |
    |
    Evet ekran kartı konusu bilgisayar alırken çok baş ağrıtan ve masraflı bir konu sırf ekran kartı için 700ytl daha pahalı laptop u aldım
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.