Şimdi Ara

Bir golf ten daha iyi olabilen tek şey başka bir golf tür..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -15 bin in varsa golf 3
    -30 bin liran varsa golf 4
    -40 bin liran varsa golf 5
    -50 bin liran varsa golf 6
    -60 bin ve üstü (150 bin liraya kadar) golf 7
    Veya hiç paran yok ama içinde golf ün kalbinde tokluk varsa kredi çekip golf8 i almayı hayal etmeli insan..
    Ben golf piyasadan kalksa yırtarım bu ehliyeti. Daha da araba kullanmam.. Çünkü golf ölmez, sadece şekil değiştirir.. 10 yaşındayken hayalim golf 4 tü.. 28 yaşındayım hayalim golf 8.. golf için yaşar, para biriktirir, çalışırım..
    Hafta sonları boş otopark ta kapıları açıp kapayıp huzur veren sesini dinliyorum.
    Benim fikrime katılmayan insana saygı duyarım ama golfü küçümseyene duymam.. golf ü küçümseyen;
    -trim seslidir, kaportası göçüklüdür, eurocap tan 4 yıldız ve altı alır.. yada aktarması sorunludur. İyi hızlanamaz çok yakar,az kaçar. Veya torku düşüktür, 0-100 e çıkarken mevsimler geçer.
    -iç malzemesi kaliteli değildir. Burası c segmenti beyler, burada standartları golf bey belirler..
    Golf 7 2013 te geldi piyasaya.. 2013 ten beri forumu izleyenler bilir.. her marka yeni araba çıkardığında “ işte şimdi golf bitti” diye sevindi millet.. hepsini gömdü hepsini...asıl vurgunu golf 8 geldiğinde görecekler, golf bey diyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ironi olduğuna inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 16 Kasım 2017; 13:46:52 >
  • Golf de iphone gibi şişirilmiş bir balon.

Kendini premium hissetmek isteyen bu yüzden ederinden fazla para vererek mutlu olan insanların tercihi.

• Tek rakibi AirBus A380

• çok güzel bir yazı
  • Her kelimesi çok doğru bir yazı. Eleştirenler ciğere uzanamayan kediler gibi

• Mükemmel

• Golf: sahibi olmayanların özelliklerini ezberlediği mükemmele en yakın kusursuz güzellikte ki c sınıfı halk arabası

Not: kedi ciğer golf

• Babasının arabasını en iyi araba sanan ergenler
  • Bu tür başlıkların kime ne faydası oluyor anlamış değilim.

Gidin yasitlarinizla konuşun bunları ya da golf başlığı içinde yazın, yetmiyorsa ekşide yazın ama burayı konu kalabalığı ile kirletmeyin lütfen.

• Forum iyice cılkından çıktı. Boşuna aklı başında adamlar forumu bırakmıyor. Çoluk çocuk ergenlere kaldı.

Bunlara bırakalım en iyisi, golfcülük oynasınlar kendi aralarında.
  • yetersiz beslenme,vitamin eksikliğinin insan üzerinde negatif etkilerini konu sahibinde görmekteyiz.
    kendisine Allah'tan acil şifalar dilerim.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, zeka yaşı ortalaması iyice düştü. Saçma sapan konular açılıyor.

• Bence haksızlık ediyorsunuz golfe. Araç malzeme kalitesi işçilik konfor yalıtım noktasında c sınıfında mihenk taşlarından.

Dersenizki servisi kötü fiyatı şişkin yada st ler ilgisiz, bunlar doğru ama aracın kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez.

• Yazdıklarını A3 için geçerli sayıyorum.
  • Bana ergen diyenlerin hayat boyu aldıkları nefes kadar km tecrübem, kullanmadığım çok az marka araç model vardır belirteyim demek isterim.. 28 yaşında ergen, ihtiyarları selamlar..:)

• şu sıralar sıfır araç alacak olsaydım kesinlikle golf tercih etmezdim. sebebi ise baştan savma laf olsun diye yapılmış makyaj ve saçma sapan fiyatları. örneğin 110 bine 125 manuel highline alacağıma 105 bine leon 150 dsg fr veya 120 bine superb 150 manuel style alırdım. golf 8 i bende merakla beklemekteyim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKVll -- 16 Kasım 2017; 14:43:6 >
  • Türkiye piyasasında böyle saçmalıkları duymak çok doğal hâle gelmeye başladı.

Makyajlı 308 geldiğinde görüşmek üzere diyorum.

Hatta direk yazıyorum : Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 Allure+Comfort Pack+Premium Pack.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Bana ergen diyenlerin hayat boyu aldıkları nefes kadar km tecrübem, kullanmadığım çok az marka araç model vardır belirteyim demek isterim.. 28 yaşında ergen, ihtiyarları selamlar..:)

Ergenlik sadece yaşla alakalı değil, kişisel gelişimle de alakalı.

Böyle bir konu açan ergendir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.