Şimdi Ara

Bir garip problem.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    977 Mesaj
    bilgisayarımı 2 saatliğine açık bırakıp dışarıya çıktım geldiğimde görüntü yoktu. kapattım tekrar açtım ama görüntü gelmiyor. ekranını ışığı yanıp sönüyor. ekran kartım bozuldu sanırım. bilgisayarı açtığımda ekran kartının fanı da dönmüyor. yeni sistem toplayacağım, sistemi toplayana kadar şimdilik idare edecek bir ekran kartına ihtiyacım var. ne önerirsiniz? 512MB ATI Radeon X1550 Silent HM nasıldır mesela?

|
    |
    |
    |
    AMD Anthlon FX6 6100 @3.3 GHZ | Gigabyte 870A-USB3L | ATI XFX HD6790 | Corsair 8 GB DDR3 1600 MHZ. Medal of Honor, Alan Wake, Ghost Recon Future Soldier, Dead Space 3, Bioschock Serisi. -- Asus Zenbook UX32VD -- Xbox 360 E -- Pioneer DDJ-SR -- Presonus Studio one 2 -- M-Audio
  • Yarbay
    3044 Mesaj
    ne kadarlık birşey arıyorsunuz ? Bütçe ne kadar...
    |
    |
    arkadaşlar amacım şimdilik idare edecek bir ekran kartı almaktı, HD 2600 pro aldım, bilgisayara taktım ama yine aynı problem. monitöre görüntü gelmiyor. bilgisayar da çalışmıyo galiba. sürekli işlem yapıyo gibi görünüyo ama tık yok.
    |
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yNs EmR

kasadaki tüm parcaları sök geri tak

onu da denedim de sonuç değişmedi. sadece işlemciyi sökemedim. diğerlerini söktüm taktım.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.