Şimdi Ara

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır. YALANNN. Amazon onaylı. Ülkemiz gerçekleri.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk önce şunu belirteyim. Gerçekten çok üzülüyorum, içimi bir sıkıntı kaplıyor bunlarla karşılaşınca.

Biliyorsunuz Amazon BF indirimleri başladı. Malum Euro dolar kurları sağolsun, normalde bu konu en üstte yer alırdı geçen seneler bu zamanlar.

Her sene heyecanla beklerdim, bu sene bir beklentim yok, yinede bakayım dedim belki uygun ufak tefek bir şeyler alırım.

Konuyu uzatmayacağım, ben kahve içmeyi severim, senelerden beri bir makine alacağım bir türlü elim gitmedi nasip olmadı.

swat882 arkadaşımız bir link atmış kahve makinesi indirimi ile ilgili, altına da güzel bir şekilde kahve rehberi hazırlamış eline sağlık.
    https://forum.donanimhaber.com/amazon-rehberi--99980530-9741#122716932

Kendisi rehberi okursanz tüm gerekli ekipmanları 250 TL ye mal etmiş, ki daha 1 sene yeni oldu.

Bende aynı ürünleri bu sene amazondan topladım ve 95 euro bir fiyat listesi karşıma çıktı ki, bu ürünlerden de 4 tanesi ülkemize gönderimi kapatılmış.
    Yani henüz geçen yıl 250 tl ye mal olan kahve keyfi, malesef bu sene aynı ekipman 500 TL.

Canım sıkıldı bu duruma ve paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 25 Kasım 2017; 1:56:0 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.