Şimdi Ara

bir film bir de anime arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önce filmden başlayayım.uçak arıza yapıyor ve bir adaya indiriliyordu.çok büyük bir yolcu uçağı değil.uçakta kadın erkek ve çocuk olduğunu hatırlıyorum.max 6-7 kişi vardır diye tahmin ediyorum.sonra bunlar adadan kurtulmak için uçağı gemiye çeviriyorlardı.gemi yolculuğu esnasında köpek balığı gemiye falan saldırıyordu.uçak pervaneli uçaklardandı.adayı çocuk görüyordu.adamda çocuğa kartal gibi gözlerin var demişti.eski bir film

animeye gelince...sağlam bir animeydi.yaratıklar vardı kurt adam gibi.hatta bunlardan birisi tavan arası gibi bir yerde insan yiyordu hala unutamam.bir köye saldırıyorlardı animenin sonunda köy yanıyordu.dev örümcekler vardı o saldırı esnasında aklımda kalan.yer altından çift başlı ejderha çıkıyordu(bu kehanet gibi bir şey de olabilir).insanlar bundan çok korkuyordu.yine ormanda yaratıklar varken kel bir budist mi diyelim artık değişik bir şeyler söyleyerek yaratıkları öldürmüştü(bayılmışta olabilir).

bir anime daha geldi aklıma.yatılı okulda geçiyor.mezardan kurt adam çıkıyordu.okulda garip olaylar olmaya başlıyor.öğrenciler yaşadıkları gördükleri gariplikleri müdireye anlatıyor.okulun müdiresi inanmıyor bu olanlara sonunda görünüyordu galiba.müdire çok korkuyordu.kurt adam değil de kurtta olabilir.karanlık kapı aralarından kırmızı gözlü birkaç görüntüsünü hatırlıyorum kurtun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 16 Mart 2014; 16:52:33 >

• yok mu bilen?
  • hocam var mı bir fikrin?özellikle ilk animeyi tekrar izlemeyi çok isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

hocam var mı bir fikrin?özellikle ilk animeyi tekrar izlemeyi çok isterim.

http://www.imdb.com/title/tt0081031/

Film bu olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 22 Haziran 2014; 18:17:33 >
  • sağolasın obili film bu.
  • ilk yazını okudum çok hoşuma gitti, içimden mutlaka hemen bu filmi izlemeliyim dedim, arkadaşım attığı linkten filmin yılını görünce yıkıldım
  • bence sen serial ezperiments lain izle D:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luthien181 -- 23 Haziran 2014; 15:46:39 >
  • espada bunlar değil.miyazaki animelerinden olmadığı kesin zaten.çok daha fazla şiddet öğeleri içeriyordu.

luthien181 güzel animeye benziyor soundtrackı(Bôa - Duvet) iyiymiş.
  • double minded kullanıcısına yanıt
    animesi fazla fazla iyidir izle 13 bölün falan zaten
  • Bu arkadaş animelerden anlıyor belki yardımcı olabilir.
  • Animeleri aşağıdaki konuya sorarsan daha net cevaplar alabilirsin.

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.