Şimdi Ara

Bir Film Arıyorum... (Bulundu..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az evvel bir hocam bahsetti filmden ve filmi merak ettim doğrusu çok ilginç geldi bana. Filmin adını bilmiyorum maalesef ama konusu hakkında biraz bilgim var. Hocamın anlattıları tam olarak şöyle...
    Filmde bir adam var ve adam sürekli boş gördüğü evlerde yaşıyor. Ev boş diyelim, geliyor oraya tamir ediyor bakımını yapıyor. Bakıyor ki ev sahibi gelecek,evin etrafında hareketlilik felan var eşyalarını topluyor ve başka bir boş ev arıyor. Bu şekilde yaşamını sürdürüyor... Bir gün bir boş ev buluyor ama aslında ev boş değil. Yani evde aslında bir kadın yaşıyor. Kocasıyla sürekli kavga ediyorlar ve adam evi terk ediyor ,kadın da evde yalnız kalıyor. Adam bu eve geliyor evi boş sanıp. Evi derliyor topluyor. Tabi tüm bunları yaparken kadın evde ve ses çıkarmıyor. İkisi beraber uzun bir süre evde yaşıyorlar. Bir gün karşılaşıyorlar fakat ikisi de istiflerini bozmuyorlar. Y ani ne kadın adama diyor sen uzun süredir bu evdesin ne işin va diye,ne de adam ev sahibi olduğunu bildiği halde evden gidiyor.

Bu filmi bileniniz var mı arkadaşlar aranızda ? Ya da nasıl bulabileceğim hakkkında bir fikri olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeydayaKurbann -- 11 Mart 2010; 12:58:58 >

• filmin ismi boş ev
    http://beyazperde.mynet.com/film/2631

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil_ozgur_marti -- 11 Mart 2010; 12:08:49 >
  • Çok teşekkür ederim...
  • rica ederimde öpücük bozar bizi iyi seyirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.