Şimdi Ara

Bir Film Arıyorum... (Bulundu..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir Film Arıyorum... (Bulundu..)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    136 Mesaj
    Arkadaşlar az evvel bir hocam bahsetti filmden ve filmi merak ettim doğrusu çok ilginç geldi bana. Filmin adını bilmiyorum maalesef ama konusu hakkında biraz bilgim var. Hocamın anlattıları tam olarak şöyle...
    Filmde bir adam var ve adam sürekli boş gördüğü evlerde yaşıyor. Ev boş diyelim, geliyor oraya tamir ediyor bakımını yapıyor. Bakıyor ki ev sahibi gelecek,evin etrafında hareketlilik felan var eşyalarını topluyor ve başka bir boş ev arıyor. Bu şekilde yaşamını sürdürüyor... Bir gün bir boş ev buluyor ama aslında ev boş değil. Yani evde aslında bir kadın yaşıyor. Kocasıyla sürekli kavga ediyorlar ve adam evi terk ediyor ,kadın da evde yalnız kalıyor. Adam bu eve geliyor evi boş sanıp. Evi derliyor topluyor. Tabi tüm bunları yaparken kadın evde ve ses çıkarmıyor. İkisi beraber uzun bir süre evde yaşıyorlar. Bir gün karşılaşıyorlar fakat ikisi de istiflerini bozmuyorlar. Y ani ne kadın adama diyor sen uzun süredir bu evdesin ne işin va diye,ne de adam ev sahibi olduğunu bildiği halde evden gidiyor.

Bu filmi bileniniz var mı arkadaşlar aranızda ? Ya da nasıl bulabileceğim hakkkında bir fikri olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeydayaKurbann -- 11 Mart 2010; 12:58:58 >

|
    |
    " Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

• Yarbay
    2421 Mesaj
    filmin ismi boş ev
    http://beyazperde.mynet.com/film/2631

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesilormancini -- 11 Mart 2010; 12:08:49 >
    |
    |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
    Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Çok teşekkür ederim...
    |
    |
    " Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    rica ederimde öpücük bozar bizi iyi seyirler.
    |
    |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
    Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
  • Teğmen
    136 Mesaj

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.