Şimdi Ara

Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?

Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?

• 50 TL civarına aldığım gamepad 160 TL olmuş 420 tL ye aldığım ayakkabı 700 küsür TL olmuş 170 bine aldığımız araç 400 küsür bin olmuş

neyse artık acımıyorum inşallah daha çok olur alamayanlar düşünsün diyorum.
  • Almanya tatlı su gurbetçilerimiz asıl vatan haini onlar. Her gün bir almanya videosunda Türkiye' ye biraz daha yalanlar söylüyorlar. Sırf kendi rahatları bozulmasın rekabetleri artmasın diye.
  • Memleket nereye gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mulina kullanıcısına yanıt
    Hainler tabi sözde müslümanlar vatan sevgilileriler ama vergilerini verdikleri ülke pkk destekçisi...
  • Ge force now kullan donanıma para vereceğine aylık 150-200 liraya 50-100 megabit net bağlat oyununu sistem gerektirmeden oyna.Bilgisayarında ısınmaz dolayısıyla fana ihtiyacın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 10 Şubat 2020; 20:24:50 >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Bu ülkedeki internet altyapısı ile o olmaz kardeşim hayalleri bir kenera bırakalım.
  • yurtdısındaki fiyatlara bakınca enayi gibi hissediyorum kendimi. bari ikinci el alayım diyorum orda da saçma sapan fiyatlar çekiyorlar. ekonomi kötü diye ikinci el de bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 12 Şubat 2020; 20:3:15 >
  • memleket eyiye gidiyi elhamdülillah
  • Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?
  • Tuzun kuru ise yallah QATAR a .
  • Orada 3 fan olduğu yazıyor. Bir tanesi 158 TL imiş:https://www.trendyol.com/corsair/corsair-ll120-rgb-120mm-fan-co-9050071-ww-p-4243424
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Yine de ucuz diyorsun yani sizin kafayı en iyisi gelecek nesillere donduralım. Büyük yararı olacak.
  • mulina kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bir şey dedim mi? Sadece yanlışı düzelttim. Niyet okumayı bırakın.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın gözümden kaçmış bazen ego bizi mahvediyor. Kibir en sevdiğim günah der birileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

AVRUPA DA KÖLELİK NASIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulina

Bu ülkedeki internet altyapısı ile o olmaz kardeşim hayalleri bir kenera bırakalım.
    Bursa nilüferde oturuyorum parayı verirsem 100 megabit kullanabiliyorum.Arkadaşım var Bursa nilüferde oturuyor oda 120 lira ödüyor vodofone 100 megabit kullanıyor saniyede 10mb download alıyor işte.Ben 25 megabit süperonline kullanıyorum.2.5-3 mb download hızı alıyorum.Parasını verirsem benimde öyle hızlı internetim olur.Oturduğun yere göre değişir.Ülkede altyapı olan yerler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 13 Şubat 2020; 16:11:13 >
  • Sen kime coni diyorsun bilader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.vatanbilgisayar.com/wacom-ctl-490dw-n-intuos-draw-we-pen-s.html

Ben bunu 240 tl civarında almıştım, yani para değer kaybetti ama ederi bence bu değil :S

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.