Şimdi Ara

Bir erkeğin kız arkadaşıyla sinemaya gitmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baş başa gitcez diye söz vermiştim kıza.
  • HATA YAPMIŞSIN OLURMU ÖYLE ŞEY YA GÜVENİ SONSUZMUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzRégén
    Baş başa gitcez diye söz vermiştim kıza.

OHA!! bilader kusura bakma haddime degil ama bi acayiplk var snde nyse
  • Bence bi acayiplik yok.Kızda haklı değil.Olaya biraz farklı,geniş bakın.Avrupada amerikada bu gibi durumlar doğal karsılanıyor.Nedense bizim ülkede hemen suçu erkeğe yüklüyorlar.Kafanızı cıkartın biraz, kozmopolit olun biraz ya.Dünyada tek ülke TR değil.Bunu bilin önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrhapsody

Bence bi acayiplik yok.Kızda haklı değil.Olaya biraz farklı,geniş bakın.Avrupada amerikada bu gibi durumlar doğal karsılanıyor.Nedense bizim ülkede hemen suçu erkeğe yüklüyorlar.Kafanızı cıkartın biraz, kozmopolit olun biraz ya.Dünyada tek ülke TR değil.Bunu bilin önce

ozaman git başka yerde yaşa
  • Türkiye sınırları içindesin Türk gibi davran
    quote:

Bence bi acayiplik yok.Kızda haklı değil.Olaya biraz farklı,geniş bakın.Avrupada amerikada bu gibi durumlar doğal karsılanıyor.Nedense bizim ülkede hemen suçu erkeğe yüklüyorlar.Kafanızı cıkartın biraz, kozmopolit olun biraz ya.Dünyada tek ülke TR değil.Bunu bilin önce
  • quote:

Freud oku da kozmopolitlik nasıl oluyo gör
  • La bi sevgili yapcaz diye göbeğimiz çatlıyo millet başka kızlarla sinemaya gidiyor.Ya arkadaşım sen ne diye o kıza söz veriyorsun?E o zman sevgilinin trip yapması gayet doğal.Hatayı kendinde ara bence.Ara bi özür felan dile bence.Bi daha yapmıcam de.
  • quote:

Yas kac? Hic sevgln oldmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

ozaman git başka yerde yaşa

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzRégén

Benim ona güvenim sonsuz gayet normal karşılardım tanımadığım kişi olmadığı sürece.

Sen erkekmisin birader
  • Ağırlığını koy olay olmamış gibi davran. Seviyorsa o kadar tavır yapmaz.
  • quote:

Yurtdışına hiç gitmedim. İzlediğim amerikan dizilerinde bu gibi durumlar garip karşılanıyordu. Hatta bir tanesinde açıkça eğer bir kızla erkek buluşuyorlar başka kimse de gelmiyorsa bu bir date (Bizdeki anlamıyla çıkma)dir diyordu. Ben doğru olan yabancıların yaptığıdır öyle olması gerekir diye yazmadım bunu sadece dışarıda da durumun öyle olmadığını söyledim. Kaldı ki Türkiye'de yaşıyoruz Avrupa'daki ne anlama geldiği de önemli değil bizim için.

• Karnın çok geniş, giyecek kıyafet bulabiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

Yurtdışına hiç gitmedim. İzlediğim amerikan dizilerinde bu gibi durumlar garip karşılanıyordu. Hatta bir tanesinde açıkça eğer bir kızla erkek buluşuyorlar başka kimse de gelmiyorsa bu bir date (Bizdeki anlamıyla çıkma)dir diyordu. Ben doğru olan yabancıların yaptığıdır öyle olması gerekir diye yazmadım bunu sadece dışarıda da durumun öyle olmadığını söyledim. Kaldı ki Türkiye'de yaşıyoruz Avrupa'daki ne anlama geldiği de önemli değil bizim için.

Cok guzel cevap vermssn walla ama o bebeye bosuna zahmet etmssn hayatnda hic sevglsi olmama 15 yasnda ergen bebenin cagdas olma cabasi icersnde bulndgu gbi cvp yazmya calsms :D

• Sen haklısın

Arkadaş sonuçta
  • Sevgilin az bile yapmış sana
  • Bence bu güven değil de,umursamama durumu Harbi seven insan sevgilisini başkasıyla paylaşamaz,hazmedemez... Bana böyle birşey yapılmış olsaydı kızı anında bırakırdım... Güven de bir yere kadardır... Farklı cinsten 2 kişi sinemaya gittiğinde,olanlar pek hayrı alamet olmayabilir Son derece haksızsın...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.