Şimdi Ara

Bir Ekran Kartının Çöküşü: PUBG

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
26
Cevap
1
Favori
1.340
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Bir Ekran Kartının Çöküşü: PUBG
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    49 Mesaj
    Benimki de pubg yüzünden yanmıştı sınav dönemine denk geldiği ve çok pahalı olacağını düşündüğüm için götürmedim, götürünce adam 70 liraya yaptı. Oksitlenme olmuş kartta. Ve r7 265x di hala çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Yanmadan önceki son hafta normal ekranda bile 75 derece civarında geziyordu oyunda iken 90 dan aşağı görmedim. Termal macunu da 2 senedir yenilememiştim belki ondan kaynaklıdır.2 Gün önce Güngören'de olan bir tamirci ile iletişime geçtim kargo ile gönder yapılabilirse masrafları söyleriz dedi, şimdi uygun bi zamanda göndermeyi düşünüyorum. İnşallah tamir edilebilir ya.
    |
    |
    Erreguay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

edit: Tamirci arızanın gpu kavrulması olduğunu ve başka bir hasar olabileceğini, bu yüzden tamir edilmesinin mantıklı bir seçim olmayacağını söyledi.Sadece gpu tamiri 100 dolarmış,bu dolar kuruna göre tamir ettirmek de aptallık olur.
    |
    |
    YusufYrkl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://anakarttamiri.com/
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 500 GB 860 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ACER 27" XV272U ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.