Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.743
Cevap
34
Favori
96.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün VDSL e geçiş yaptım bakalım performansı nasil olacak? Umarım sorunsuz kullanabilirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GonzalFX7 G kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var 22 ekim de başladı, perşembe ekip gelip bakacakmış, yaklaşık 1 hafta olacak...
  • Açık ve net söylüyorum TurkNet P İ Ş M A N L I K T I R.

Cuma gününden beri dsl ışığım yanmıyor. Hiçbir şekilde sinyal alamıyorum. Bugün salı güya kontroller sağlanmış Ankastreye kadar problem yok yalanıyla.

Ankastreden evime direk tek kablo ile bağlanıyorum. Gittim elektrikçi çağırdım 50 ₺ para verdim. Abi sıkıntı yok hatta sinyal vermemişler dedi.

Not: TurkNetten önce Turkcellsuperonline adsl hizmetimi sorunsuz kullanıyordum.

TurkNeti Allah'a havale ediyorum.

Müşteri hizmetlerine yeni abonelik dışında hiçbir şekilde bağlanamıyorsunuz yeni abone olacakların bilgisine. Karşınızda muhattap bile yok. Ben yandım siz yanmayın.
  • Evraklarım tam ve imzalı olduğu halde imzalı sözleşme eksik diye mail geldi.
    Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Sesli yanıt var sadece. Yardım eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar Türknet kullanıp da modemden port yönlendirebilen var mı; kafayı sıyırmak üzereyim

Hayır yönlendiremezsiniz. Ben geçen hafta kafayı yiyerek sonuca ulaştım, siz de yemeyin.
    Türknet CGNAT ip dağıtımı yapıyor. 1 ipyi birçok kişiye kullandırıyor, o yüzden modem arayüzündeki WAN IP ile internette gezindiğiniz IP farklı. Bu sebeple port yönlendirme işe yaramıyor. İşe yaraması için statik ip alacaksınız aylık 12 liraya. Yersen..

Hiçbir esprisi kalmamış o zaman TTNET'e göre. Ne biçim rekabet anlayışı bu. Akıl alır gibi değil.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, tüketici için kötü birşey ama şirketler maliyetleri kısmak için yapıyor bunu, yoksa Türknet bu fiyattan veremez interneti.
    Ayrıca son zamanlarda bazı bölgelerde Türk Telekomda aynı şeyi yapıyormuş, tek ip adresini birçok kullanıcıya veriyormuş.
  • Bu kadar şikayetten sonra ben de aktivasyon yapılmadan evvel iptal talep ettim. 30 TL belge ücreti de çöpe gitti galiba. Cuma günü arayıp "48 saat içinde aktivasyon yapılacak" dediler, ne gelen var ne giden. TTNET'e mecburen taahhüt yapacağız yeniden...

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihbulut95

Müşteri hizmetlerine bağlanabilen var mı? Şerefsizler öyle bir sistem yapmışki nereye girersem gireyim sesli yanıt sistemi diyip ana menüye atıyor. Var mı bağlanabilen? nereden bağlanıyorsunuz? Sitedeki canlı desteği de kaldırmışlar hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Şuan sinirden patlayacam. Allah belanızı versin.

Aboneliği iptal ettirmenin hiç bir yolu yok.izmir de şubeleride yok telefon ile temsilciye bağlanmasında imkanı yok.dalga geçer gibi sizi ana menüye atıyorum diyor bide.tam sınır hastalığı testi.agirmayan dişime kerpeten vurdum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

quote:

Müşteri hizmetlerine bağlanabilen var mı? Şerefsizler öyle bir sistem yapmışki nereye girersem gireyim sesli yanıt sistemi diyip ana menüye atıyor. Var mı bağlanabilen? nereden bağlanıyorsunuz? Sitedeki canlı desteği de kaldırmışlar hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Şuan sinirden patlayacam. Allah belanızı versin.

Aboneliği iptal ettirmenin hiç bir yolu yok.izmir de şubeleride yok telefon ile temsilciye bağlanmasında imkanı yok.dalga geçer gibi sizi ana menüye atıyorum diyor bide.tam sınır hastalığı testi.agirmayan dişime kerpeten vurdum

Arayın müşteri hizmetlerini telesekreter şu için şuna bas, şu için şuna bas diyor ya hep. Hiçbir şeye basma, öyle bekle. İstenilen sürede giriş yapmadınız uyarısını 3. kez duyduktan sonra direk müşteri hizmetlerine bağlıyor. Bundan pratik yolu var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 25 Ekim 2017; 22:16:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

quote:

Arayın müşteri hizmetlerini telesekreter şu için şuna bas, şu için şuna bas diyor ya hep. Hiçbir şeye basma, öyle bekle. İstenilen sürede giriş yapmadınız uyarısını 3. kez duyduktan sonra direk müşteri hizmetlerine bağlıyor. Bundan pratik yolu var mı bilmiyorum.

Denedim olmadı. Turknet pişmanlıktır; üye olduğu hizda iptal etme furyası başlayınca ne yapacak bu turknet

• Çok sık şikayet duyuyorum, 2 ay önce üye oldum. Çok nadir sıkıntılar olsa da memnunum Türknet kullanmaktan.

Valla bu kadar şikayeti görsem üye olmazdım ha ama benim hiç sıkıntım yok valla telekomdan iyidir

Umarım sizlerinde sıkıntıları çözülür arkadaşlar.
  • quote:

quote:

quote:

dediğiniz kesinlikle olmuyor.

• turknet müşteri hizmetleri numarasından müşteri temsilcileri ile görüşme hizmetini tamamen kaldırmış arkadaşlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dediğiniz kesinlikle olmuyor.

Bilmiyorum, en son böyle bağışlanıyordum ben. Öyle zaten şu için şu tuşa basın muhuabbetinden hiç ulaşılmıyordu.

• Sabit telefon Türk telekom, internet süperonline aboneliklerim vardı. Türknete geçiş başvurusu yaptım, bu sabah modem ayarları mesajı gelmiş ama süperonline internet hala devam ediyor, böyle bir durum yaşayan var mı?
  • 2 mbit hız alıyorum birde yapa altyapısıyla vallaha billaha dert sahibi oldum.paranla rezil olursun ya o hesap.

• TurkNet'e geçtik hata ettik, on gündür internet yok, dört tane arıza kaydı bıraktım dönen yok, müşteri hizmetlerini tamamen kaldırmışlar zaten sesli yanıt sistemi diye bir şey koymuşlar, kısacası bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama olmamış, ben hiç memnun değilim,bugün iptal faksını gönderdim, maceraya gerek yok
  • Merhabalar,
    Yakın zaman da evden taşınacağım. Taşınacağım evde henüz iskan alınmış değil. İnternet bağlantısını taşınacağım eve alabilir miyim?
  • Akşamları ve hafta sonları internet hızı çok düşüyor. Durumu özetleyen bir video çektim.
    https://www.youtube.com/watch?v=hFMLjZbjleQ
  • 4 yıldan fazla süredir Turkent kullanıyorum 35 mbit hız alıyordum ama 10 gündür akşamları hızım 3 mbit modem arayüzünde 35mbit gözüküyor ama hızım bir gündür 3 mbite düşüyor
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.