Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
5
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil uygulamayı çökerttk sonunda sakin olun millet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Benimki de150GB'a düşmüş. Komikler. Niye 250 350GB kota verdin, niye geri alıyorsun?

Bana da sma geldi 24 mbite düştü diye...

Kardeş sakin :) Zaten AKN kalktı dediler daha 250-350GB bi albenesi yok. Direk AKNsiz kullanacağız. Sabırla bekliyoruz aktif olmasını.
  • ADAM GİBİ ADAM FİRMA yapan yapıyor birader

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

2-8 uygulamasındaki süreci düşünerek bir tahminde bulundum sadece, kendi düşüncem olduğunu da özellikle belirttim. Sistem hataları ortaya çıkmaya başladı bile, millet panik yapıyor. Biraz sabredin sonunda sistem oturacak

Evet sistem karıştı.Şu an bizim mahallede "bakır altyapısı yok" ibaresi çıkıyor altyapı sorgusunda :)
  • tşkler türknet. senden iysi yok, vatandaşı düşünen firmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgemde internet kullanan kişi sayısı çok az Turknet 50/2Mb kullanıyorum ve yayıncı olduğum için 2mb upload yetmiyor bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? ttnet 4mbps veriyordu ama geçmek istemedim 4mbps hat kaldırıyor sonuçta Türknet yardımcı olsanız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 20 Eylül 2017; 19:10:54 >
  • Şimdi aradım superonline'ı 487 TL cayma bedeli ücretim varmış, bir güzellik yaparız derseniz Türknet'e geçebilirim.

Verdiğim paraya bağlı hızlı hizmet alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Benimki de150GB'a düşmüş. Komikler. Niye 250 350GB kota verdin, niye geri alıyorsun?

Bana da sma geldi 24 mbite düştü diye...

Kardeş sakin :) Zaten AKN kalktı dediler daha 250-350GB bi albenesi yok. Direk AKNsiz kullanacağız. Sabırla bekliyoruz aktif olmasını.

E tamam ne anlamı var şu anda 250GB kotayı 150GB'a çekmenin onu diyorum bende. Herkesin kotalarını kaldır bölge bölge bitsin gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hilmignc

Şimdi aradım superonline'ı 487 TL cayma bedeli ücretim varmış, bir güzellik yaparız derseniz Türknet'e geçebilirim.

Verdiğim paraya bağlı hızlı hizmet alamıyorum.

Bende de durum aynı bana da yapın bi güzellik superonline'dan size geçeyim :):)
  • Umarım ilerleyen günlerde fiyat arttı demezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Aynı mesajın bildirimi iki kere gelmiş, ben de iki kere cevap vermiş oldum, kusura bakmayın. Bir önceki mesajımda açıklamayı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Eylül 2017; 21:5:8 >
  • Artık tivibu gibi turkcell tv gibi bir iptv platformunuz da olur umarım. Sonuçta akn yok bir şey yok. Hızımız 3-5 mbps düşsün sorun değil

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    250 GB olayı süreli tanımlanan birşey. Bunu kaldırınca otomatik eski akn düzeyine geldi. Sonraki aşama bunu sınırsıza çekmek. Biraz sabır, zamanla sistem oturacaktır

• Bunlar adamsa T_T ney?
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Madam

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Bölgemde internet kullanan kişi sayısı çok az Turknet 50/2Mb kullanıyorum ve yayıncı olduğum için 2mb upload yetmiyor bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? ttnet 4mbps veriyordu ama geçmek istemedim 4mbps hat kaldırıyor sonuçta Türknet yardımcı olsanız?

simetrik internet hizmeti almanız lazım oda para demek uydu üzerinden alırsanız 50/50 500 tl gibi bir rakam telekomdan talep etseniz kgerekli altyapı için kablonun mt'sine 1 € gibi bir şey yazıyorlardı eskiden şimdi ne yazarlar meçhul. fiber var ise superonline onlardanda simetrik talebi yapabilirsiniz.
  • Adamlara helal olsun. Ezber bozan işler yapıyorlar. Gerçi olması gereken bu ama. Ey TT bak da utan utan.

• Umarım türk.net'in altyapısı ve yurt dışı çıkışları bu kapasiteyi kaldırmaya yeter.
  • sıra upload da
  • 45 mbit hattimin su anki durumu musteri hiz. etleri ve canli destege ulasilamiyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.