Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
5
Favori
8.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece gündüz sürekli 72 Mbit hız ve 15 ms ping alıyorum. Teşekkürler Türknet...
  • Tebrikler TürkNet başarılarınızın ve sorunsuz bir altyapı sağlamanız dileğiyle.
  • bu gidişle akşamları 3mbitler 200ms pingli şikayet konuları bizi bekliyor.

bakalım gidişat nasıl olacak bu curcunayla sorun yaşayan aboneler yeni abone olmak isteyenler müşteri hizmetlerine ulaşamayacak
    sorunlar iyice birikecek sonuçta forum daha fazla turknet şikayet konularıyla dolup taşacak.

umarım iyi yönde ilerler süreç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 20 Eylül 2017; 14:34:42 >
  • @TurkNetDestek
    allah rızası için birde şu hız kısıtlamalarınıza bi çare bulsanız.
    35 mbitlik hızdan hafta içi öğle 14.30 yoğun olmayan şu saatte 17 mbit hız alıyorum.yarı yarıya kesiyorsunuz.
    yani şu hız kısıtlamanız olmasa varya çevremden 50 kişi getiririm size ama kısıtlamalarınız can sıkıcı
  • ttnet, kablonet, superonline ofislerinde gözler yaşlı şuanda
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Peki daha önce telekom üzerinden 75mb olan müşteriler için aktif altyapıda olmayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Peki daha önce telekom üzerinden 75mb olan müşteriler için aktif altyapıda olmayan

Kardeş tüm türknet kullanıcıları diyor.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Bizim millet sömürülmeye o kadar alışmış ki, her iyi şeyin altında bir bit yeniği arıyor. Aslında ifade gayet net, tüm müşterilerin akn'si kalktı. Eski yeni yapa vae adsl vdsl farketmeksizin bütün turknet aboneleri 60 liraya akn'siz internet kullanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bizim millet sömürülmeye o kadar alışmış ki, her iyi şeyin altında bir bit yeniği arıyor. Aslında ifade gayet net, tüm müşterilerin akn'si kalktı. Eski yeni yapa vae adsl vdsl farketmeksizin bütün turknet aboneleri 60 liraya akn'siz internet kullanacak

Arkadaş haklı inanamıyo napsın garibim görmedi ki ömrü boyunca sınırsız internet

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Onların hızları 35 e çekilmiş te olabilir eski müşteriler o hızda akn kullanıp kullanamadiklarini merak ediyorum

• Yapa sistemini kaldıracak mısınız?
    YAPA'dan sonra baya sıkıntılar çektim.
    Ping arttı devamlı kopma sorunu yaşıyorum ayrıca devamlı kullanıcı adı şifre yanlış diye uyarı veriyor sonra kendi kendine düzeliyor ya bu santral'deki cihazı değiştirin yada VAE sistemine geçin.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Neden çeksin ki, Cem bey açıkça söyledi eski müşterilere dokunmayacaz diye. 75 mbit abonesiyim hattım max 70 mbit alıyor tarifem 35'e falan düşmedi. tt'nin port kazığından dolayı yeni müşterilere max 35 verebiliyor, eski müşteriler mevcut hızları üzerinden kotasız akn'siz olarak devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Eylül 2017; 14:51:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Onların hızları 35 e çekilmiş te olabilir eski müşteriler o hızda akn kullanıp kullanamadiklarini merak ediyorum

Ben bu 35 olayı çıkmadan 2 hafta önce geçmiştim türknete ve 71 mbit hızım var. Hızım düşmedi aynen devam ediyorum.
  • Muhteşem bir haber, teşekkürler TurkNet.

Arkadaşlar az önce haberi aldım ve 3-4 arkadaşımı arayarak konuyu anlattım. Başka firmalarda sözleşmesinin sonuna yaklaşan arkadaşlarımın hepsini bilgilendiriyorum. Mutlaka onların turknet'e geçmelerini sağlayacağım.

Bence şimdi sıra bizde, tanıdığımız tanımadığımız kim var kim yok bilgilendirelim. Herkesin haberi olsun, duyuralım , firma bize almadan verdi. Şimdi sıra bizde, hiç mi bir şey yapamıyorsun, olmadık yerde aç konuyu anlat. Bence bir devrim yaşanıyor, katkı verelim derim.

6 aydır max 16mbit internet kullanıyorum bu firmadan , bir kere bile kesilmedi , bir kere bile yavaşlamadı. Firma babamın oğlu değil, gece kotalarını yanlış işlediklerinde başlarının etini de yemişliğim olmuştur, hakkımı da bırakmadım o ayrı :)

Ama hiç sorunsuz ve kotasız bir internet sunan bir firmaya canı gönülden kocaman bir teşekkür daha.

TEŞEKKÜRLER TURKNET !!!

parti kur oy verelim :)

• truva1975 T kullanıcısına yanıt
    Özgür iletişimi savunan, idealleri olan bir iss görmek çok güzel. Bir de şu tt baskılarını savuşturup hizmet kalitesini artırabilse tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Eylül 2017; 15:11:9 >
  • Hız düşürümü ile kaybedilen ve kaybedilecek müşterileri geri kazanmak için yapılmış gibi görünüyor.Fakat 50 mbps üzeri hızlar maliyeti arttırırken sınırsız kota nasıl arttırmayacak anlaşılır gibi değil!
    Ben 15 Ağustos öncesi müşterilerle 15 ağustos sonrası müşterilere hız ayrımcılığı yapılmasını doğru bulmuyordum.20 gün erken abone olsaydım 75 mbps alabilecektim.Ama ne de olsa akn var diyerek birşey dert etmiyordum.Ama şimdi 35 ile 75 mbps akn siz arasında dağlar kadar fark olacak benim için.Yanlış anlaşılmasın hizmetten memnunum ve türkneti fazlasıyla da savundum burada.
  • helal olsun turknet'e. kullanıcı dostu bu kararından dolayı tebrik ederim.
  • vdsl altyapısı olanlara efsane, adsl için yarı efsane

güzel bi karar alınmış, tek sorun sıkıntı yaşayan müşterilerin çözüme ulaşamaması, çok şikayet konusu okuyoruz, ve bu ön ödemeli sistem kalkmalı

• 1 yıldır kullanıyorum herkese tavsiye ederim.

• 2013'ten beri Türknet müşterisiyim. Herhalde bir işlem yapmama gerek yok değil mi? Yorumların tamamını okuyamadım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.