Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
5
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kotalar 250GB ye yükseldiğinde de aynı olmuştu. Sınırsız AKN yüksek ihtimal bir sonraki fatura döneminde başlayacak herkesin. Benim 7 Ekimde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

geçişler otomatik mi olacak yoksa müşteri hizmetlerini aramamız mı gerekiyor ?

Otomatik olarak hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçiş yapacak arkadaşlar şuna dikkat etsin Şimdi türknet ile konuştum kendi siteleri üzerinden hız sorgula yaptığımda hızım 16mbit çıkıyor . Ama mevcut kullandığım hız 35 mbit. Türk net sorduğumda boş port olmadığı ve geçiş yaptığım taktir de 16 mbit kullanacağımı söylediler.

Önce Hız sorugulama ekranından hızınızı sorgulayın şartlar uygunsa ondan sonra geçiş yaptın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccandan -- 20 Eylül 2017; 11:34:5 >
  • Güzel gelişmeler maşallah. Ama eğer bu AKN kaldırma durumu 8.1-8.2 MB/s indirme değerlerimde değişikliğe neden olacaksa kızarım baştan söyleyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçtiğimiz andan itibaren geçerli mi olacak yoksa diğer fatura döneminde mi ?
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    hocam eski müşteriler aynı hızlarında kullanmaya devam edecek. ben canlı destek ile konuştum 100 mpbs akksiz olacağını doğrulattım.
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Yeni Geçecek arkadaşlar için yazdım Böyle bir olay gerçekten çok güzel sonunda verdiğimiz paralarla gerçek hızları alabileceğiz ama Port sorunu can sıkıyor Yeni geçecek arkadaşlar önce buna dikkat etsinler diye yazdım .
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    hocam hız düşümü ve pingi bende yaşıyordum. sözleşme yaparken cgnat sistemi içinde olacağımızı kabul ettiğimiz için o şekilde oluyor. eğer statik ip alırsanız hiç bir sorun kalmaz. 72 liraya altyapının son hızı akksiz olarak yine gayet güzel bence.
  • upload iyileştirmesi de isteruk Sayın Turknet Bey

4 mbit upload hız alabilirim, aşağıda görüldüğü gibi patronla konuşsana hadi yükseltin su upload olayını da

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 20 Eylül 2017; 11:57:56 >
  • arkadaşlar alt yapı ile ilgili yaşadığınız tüm sıkıntılar port, bağlantı, ping, vs.... türknet'e ait değildir, hepsinin nedeni Türk Telekom'dur.

elma ile armutu ayıralım.

Bizleri yıllar boyu sadece Türk Telekom altyapısına mecbur ettiler ve sonra Türk Telekom'u Araplara sattılar.
    ilk şikayet etmeniz gereken kısım budur.
  • 40-45 Mbps arası benim için yeterliydi. Akn kaldırmaları büyük kazanım ayrıca 8Mbps hızı 50 tlye satanlara ve satın alan arkadaşlara sevgiler

Teşekkürler Türknet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyonur -- 20 Eylül 2017; 11:42:23 >
    Doğru düzgün vaktim olmadığından bende de bu sıkıntı var mı bilmiyorum, hız testi yapmadım. Okuduğum kadarıyla birçok kişide bu sorun varmış, dediğiniz gibi cgn olması muhtemel. ipv6 gelene kadar bu sıkıntı yaşanacak o zaman, statik ip hem maliyet hem de güvenlik açısından riskli
  • onlyonur kullanıcısına yanıt
    Millenicom o 8 mbit internete 230 lira yazıp her ay için 170 lira indirim gösteriyor
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    güvenlik olayında nasıl sıkıntı oluyor hocam ? bilgim olmadığından soruyorum.
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    İşletmeci değişikliği şeklinde geçerseniz mevcut portunuz aktarılacağı için port yok olayı sizi etkilemez. Siz siteden altyapı testi yaptığınızda sıfırdan bağlantı yapacakmışsınız gibi port durumunu göz önüne alıyor. Başvuru ekranında mevcut hizmet numaranızı girdiğinizde adsl ve vdsl olarak iki seçenek çıkıyorsa 35 mbit alırsınız.
    İp adresiniz sabit olduğu için ddos gibi hacker saldırılarına açık hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Eylül 2017; 11:46:27 >
  • Valla helal olsun Turknet. iyi ki geçmişim Turknet'e yoksa Dsmartnet ile sürünmeye devam edicektim. 15kişi yi de Türknet'li yaptık bu Arkadaşını getir kampanyası ile. Şimdi talep patlaması olur bu haber üzerine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

arkadaşlar alt yapı ile ilgili yaşadığınız tüm sıkıntılar port, bağlantı, ping, vs.... türknet'e ait değildir, hepsinin nedeni Türk Telekom'dur.

elma ile armutu ayıralım.

Bizleri yıllar boyu sadece Türk Telekom altyapısına mecbur ettiler ve sonra Türk Telekom'u Araplara sattılar.
    ilk şikayet etmeniz gereken kısım budur.

Anlatamıyorsun ki millete? Adamlar türknetin saha ekibi var sanıyor veya altyapısı. Yok arkadaşlar. Bu adamlar MH üzerinden tüm işlemleri hallediyor. Şimdi sırada kendi altyapısını kurmak var. Ve elini çabuk tutmalı.
  • talihligen kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gün içerisinde tüm kullanıcılarımızın AKN'leri otomatik olarak kaldıracağız.
  • Vay be, napıyorsunuz Turknet bey?

Şimdi bana 50mbit hız tanımlı ve kesintisiz, günün her saati, dakikası hiç değişmeden bana bu aşağıdaki hızı ve pingi sağlıyorsunuz;

ve diyorsunuz ki, bu yetmez, artık KOTA da yok öyle mi? doğru mu anladık?

siz iyi misiniz?
    Siz bir kere vatandaşa hizmet veren bir işletmesiniz, bu kadar iyi olamazsınız, bu kadar müşteri odaklı olamazsınız.
    sizin diğer firmalar gibi kazıklama, engelleme, sınırlandırma politikalarınız olmalı.

Sizleri, müşterilerinizi memnun etme gayretlerinizden dolayı tebrik ediyorum.
    Teşekkürler Turknet !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.