Şimdi Ara

Bir Donanım Haber Forum Üyesi Silent Hill'den Esinlenilen Oynanabilir Bir Ortam Yarattı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasarlamış ve uygulamış olduklarını, hayal etmek bile yetenektir üstüne uygulamasını yapmışsın gerçekten tebrik ediyorum. Umarım bu yeteneklerini sergileyecek platformlar ve karşılığında iyi bir gelir kazandığın projelere sahip olursun.

Olumsuz eleştirileri takma demeyeceğim onları da gözden geçir, övgülere takılı kalma eleştiriler üzerinden kendini hep geliştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim, yaptığın işleri çok beğendim. Kanalına abone olmuştum.

• Çok iyi gerçekten, fakat ufak bir fikrimi söyleyeyim bazı şeyler çok gereksiz fazla parlıyor. Evet parlama ve yansıma önemli detaylar ama aşırı parlamalar var, fazla göze çarpıyor.
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    oynanabilir diyor fakat nerden indirip deneyebiliriz?
    tebrikler bu arada

• Bence ortada bir emek var, saygı duyulması gerekiyor. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz orası ayrı bir şey. Elinize sağlık hocam. Bu alanlarda bizlerden böyle şeyler çıkması güzel bir şey.

• Manyak bişey olmuş. İnşallah projeden para kazanılır. Tebrik ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Eleştirmek gibi olmasın ama bir çok obje eğreti gibi duruyor oluşturulan dünya ile ortamda bulunanlar alakasız biraz. Tabi iyi kötü bir şekilde yapılmış yapa yapa gelişerek daha iyi noktalara gelecektir arkadaşımız, başarılar.
    Sizin yaptığınız oyunun görüntülerini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

Sizin yaptığınız oyunun görüntülerini merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Mantığa bak, o zaman bir araba eleştirdiğin zaman senin yaptığın arabayı görelim diyelim, bir filmi eleştirdiğin zaman senin yaptığın filmi görelim diyelim, bir binayı eleştirdiğin zaman senin yaptığın binayı görelim diyelim. Mesela ben Ferrari eleştirdiğim zaman karşısına Ferrari'den daha güçlü bir araç mı çıkartmalıyım? Bu yorumumdan sonra konuya bir daha yazmayacağım sizinle tartışmaya girip konuyu saçma yerlere götürmek istemiyorum.

• Güzel proje
  • Hiç kuşkusuz adam kaplama ve ışıkta master yapmış. Kendisini tebrik ederim. Inşallah bizlere .... oyun şirketlerinden de mesaj atar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.