Şimdi Ara

Bir daha mı digiturk aboneliği asla!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yağış sonrası dün öğleden önce sinyal gitti. Maçları izleyemedim. Bugün halen sinyal sıfır. Kutuyu fişten çıkarıp taktım, kablo bağlantılarını kontrol ettim. Yani teknik desteği aramadan onların soracağı şeyleri zaten yaptım. Arayıp aynı şeyleri yaptırdılar. Gelişmiş kurulumdan zaten sinyal gelmediğini görebiliyorum. Kolay kurulum yapmaya çalışınca kanal bulunamıyor diyor. Belli ki yukarıdan bir müdahale gerekiyor.
    Teknik servis yönlendirdik dediler. Bir sms geldi saat randevusu için ama en erken yarın opsiyonu var. Yarın da tüm saatler doluymuş. Sonraki güne randevu saati seçimi yapılıyor. Yani bugün de derbi dahil maçları izleyemeyeceğim.
    Müracaat sonrası 3 gün sonraya destek veriliyor ama kartımdan tahsilatı saniye sektirmeden alıyorlar.

Bir ay sonra aboneliğim sona eriyor. Asla yenilemeyeceğim ve iptal edeceğim.
    Bir daha mı asla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 5 Temmuz 2020; 15:29:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçmiş olsun hocam
  • Bi ben sorun yaşamıyorum heralde
  • şiddetli bir yağış olduysa lnb yada lnb girişi su alıp kısa devre yapmıştır.

digiturk aboneliklerinde en anlam veremediğim nokta apartman merkezi sistem aboneliklerinde arıza bedelini ilk arayandan istemesi, bireysel çanak olsa anlarımda merkezi sistem için birinden ücret talep etmesi kadar saçma birşey olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

şiddetli bir yağış olduysa lnb yada lnb girişi su alıp kısa devre yapmıştır.

digiturk aboneliklerinde en anlam veremediğim nokta apartman merkezi sistem aboneliklerinde arıza bedelini ilk arayandan istemesi, bireysel çanak olsa anlarımda merkezi sistem için birinden ücret talep etmesi kadar saçma birşey olabilir mi
    normal uyducularda ayarlıyor eutelsat çanak ayarını bina yöneticisi ile iletişime geçmek lazım geçen bizim merkezi sistemdeki digiturk çanağı üzerinde ramsat yazıyor mdu 5 lnb'li eutelsat 7.0 ayarlı fırtınada dönmüştü çanak yöneticiye söyledim normal bir usta çağırdı çanağı ayarladı yöneticiden 30 tl aldı çanak ayarına .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 6 Temmuz 2020; 17:23:1 >
  • Valla ben üç lira olsa vermem anten digiturkun kendi yapsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.