Şimdi Ara

Bir daha italyan’mı ASLA... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

İmkanım olsa para ile satın alınabilen her şeyi alman malı olanlardan alırım tuvalet kağıdına kadar...
    Abartmamak lazım, adamların metal endüstrisi gelişmiş o kadar. Yuksek teknolojili ürünlerde almanyanın esamesi yoktur. Bilgisayar,cep telefonu, işlemci birimleri en basit örneklerden, mesela mercedes grafik birimin arkasında yatan cevher amerikan firması nvidianin tegra grafik birimidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hocam siz 500 L den mi memnun değilsiniz?Bende cam tavanlisini alayım dyordum aracın kronik skntisi vs varmı gerçekten soruyorum cidden almayı planladigim bir araç!!
    Hocam italyanlardan memnun değilim, arabamın hiçbir sorunu yok, sorun arabamın Alman olmaması.

Eğer ciddi alıcı isen satarım.

2014 Fiat 500l beats edition

1.4 t-jet lovato obd ll akıllı kit lpg nisan ayında takıldı

Değişen boya yok

Full paket cam tavan koltuk ısıtmasına kadar var

500watt ses sistemi var

54.000km de sıfır alındı

Cidden piyasadaki temiz araçlardan.

Edit: araba siyah renk fren kaliperleri orjinal kırmızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFABFCB25 -- 3 Kasım 2018; 17:51:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Hiçbirşey fabrika çıkışlı olma gibi bir lüzumu yok öyle olsa hiçkimse üretim yapmaz, yaptığın savunma boş bir savunma, herşeyi yapabilirsin gönlün ne isterse, aksesuar keyif işidir isteyen yapar istemeyen yapmaz.

Alıntıları Göster
    Yok öyle dünya. Kafana esen her parçayı takamazsın. Araç her parçaya uygun olacak diye de bir şey yok. Taktığın parça araçla uyumsuz, standartları kaşılamıyor olabilir ki mercoda çalışıp çalışmaması da bir şeyi değiştirmez. Arıza ışığıda yakar. Ecuda devreye girer. Yapan sanayici arkadaşta "abi bunlar böle ya çöp demekten" başka bir şey yapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak_adam

Yok öyle dünya. Kafana esen her parçayı takamazsın. Araç her parçaya uygun olacak diye de bir şey yok. Taktığın parça araçla uyumsuz, standartları kaşılamıyor olabilir ki mercoda çalışıp çalışmaması da bir şeyi değiştirmez. Arıza ışığıda yakar. Ecuda devreye girer. Yapan sanayici arkadaşta "abi bunlar böle ya çöp demekten" başka bir şey yapamaz.

Alıntıları Göster
    İtalyan arabaları Almanların arabalarının yanında araba değil, en sona çıkan kapı bu.

Bana gitmiyor, beğenene birşey demem, boşa dememişler karım köylü olabilir ama arabam Alman olacak.

• Ben bu fiat 500l araçlara bu fiyatı millet nasıl veriyor hayret ediyorum .Yazık günah şu arabaya verilen paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Yanlış anlamada gidip italyanın çöpünü alırsan ağlarsın tabi. 500l amerikada da satılıyor, dayanıklılık raporları diplerde, garip bir araba, adamlar darboğazda anca bunları üretebiliyor. Git Giulia al ağlamazsın merak etme.
    Hocam vw’de alman hatta vw alman çöpü bir marka, ama o çöp bile fransız ve italyanlardan üstün, 500.000₺ çıksam giulia yerine gider 3 serisi alırım, Japoncular arabalarını savunuyor ama adamların haklılık payları var italyan fransız savunan boşa kürek çekiyor, isveçinde volvosu var sadece ama mercedes bmw audi arasında hatta audiden önde bir marka tartışmaya açık ama bence audiden üstün.

• daha düne kadar burada italyan italyan diye holiganlık yapıyordun. Gluia hepsini döver. alfa premiumdur aksini iddia eden vatan hainidir. almandan sonra italyan gelir. fiat ı ferrari üretiyor vs.

bloklamaya elim gitti geldi kaç kez.

o değil de fransızlara neden bok atıp duruyorsun. onu da bi öğrensek
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

halbuse japona herşet takılabülü
    slm tuvnera

• O kadar şikayetçi isen benim S40 ile kafa kafaya takasa girelim. Bak üstüne para da istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

daha düne kadar burada italyan italyan diye holiganlık yapıyordun. Gluia hepsini döver. alfa premiumdur aksini iddia eden vatan hainidir. almandan sonra italyan gelir. fiat ı ferrari üretiyor vs.

bloklamaya elim gitti geldi kaç kez.

o değil de fransızlara neden bok atıp duruyorsun. onu da bi öğrensek
    Eyvallah

Ben kendi kendime fiatçılık yaptım ama e39 kullandıktan sonra herşey değişti, fransızlarda yaramaz çok kullandım oda italyanın laciverdi.

Araba konusunda yaptığım en büyük hata doblodan sonra 500l almak oldu, sanmayınki almanı göğe çıkarıyorum büyük ihtimal alman almayacam, almandan daha sağlam bir araba alacam adım başı görünmeyen, karizması olan bir marka, çine satıldıktan sonra herkesin alay ettiği ama bugünlerde herkesin ağzının suyu akarak baktığı bir marka.

• Şu fiat 500l nin neyini beğeniyorlar hayret ediyorum.Piyasada o kadar düzgün arabalar var iken
  • İki gündür 500l kullanıyorum. Araba emanet, çok dikkatli kullanıyorum. Sakin kullandığım halde 6.2den az yakmıyor.

İlk gün stopları kontrol edin uyarısı verdi. Stopları kontrol ediyorum sıkıntı yok. Servisten randevu alıp götürmeye karar verdim, bir türlü randevu alamadım, cevap veren yok. Sonra bir baktım arıza uyarısı söndü.

Kol dayamayı biraz kaldırdım sonra sabitleyemez oldum. Yere düşüyor. Uğraş uğraş geri taktım. Araba da emanet olunca elimde kalacak bir yeri diye korkuyorum, hiç güven vermiyor.

Japondan şaşmayacaksın diye boşuna demiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

500l ama yemin ederim 60.000₺ satarım zararına ama yinede galeriye verip satacam, millet 75.000₺ ilana koyuyor 60.000₺ satacam ama yine satacam.

En geç 2019 haziran bu iş kapanacak.

Alıntıları Göster
    Fiat ile bmw merco yu karsilastiriyorsun sonra gelip ferrari olsa almam diyorsun. Hic mantikli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Milano

Yeminle lanet ettim bu arabadan bu kadar gereksiz bir araba olamaz, dışarda bakıyorum millet arabasına her türlü aksesuarı yapıyor benim arabaya hiçbir aksesuar gitmiyor, uzunlara led yapayım dedim yuvası karınca yuvası gibi led sıgmıyor, geri vites lambasına en pahalı arıza ışığı %100 yakmayan ledi aldım parayı verecem uyguladım araba heryerden hata verdi adam şaşırdı abi yüzlerce vw mercedes bmw arabalara satıyoruz sende ilk defa karşılaştık gerçi italyanların hepsi böyle dedi, başka aksesuar yaparım oturmaz aksesuar çeşidi yok hiçbir şey yapamıyorsun, kısalara led yapabildim ama ayar ne kadar yaptırdımsada apartmanların ikinci katını aydınlatıyor far tasarımı yuvarlak ve büsbüyük, halojende böyle ama o güçsüz olduğu için göz almıyor.

Arabaların her yerinden hata akıyor çalışan bir motoru var başka bir cacık yok.

Aman Allahım bir daha italyan’mı fransız’mı ASLA.

Maseratisini versinler yine mercedesi seçerim ferrarisini versinler porsche seçerim.

Şu 2019 martı gelsin satıp kurtulacam şu arabadan, Mercedes, BMW, Volvo, Porsche harici cidden gerisi yalan.

Arabayı parçalamak için zor tutuyorum kendimi yemin ederim param olsa benzin döküp yakıp araba mezarlığına atacam, bu kadar net konuşuyorum w124 alırım yinede 2018 italyan fransız ürünü almam.

12 senelik ortaklaşa italyan fransız kullanıcısı olarak söylüyorum paranız değerli ise arabanızı kişisel kullanacaksanız bu iki ülkenin arabalarından uzak durun.

Uzunlara led yapamamaniz beni ziyadesiyle memmun etti. Sizin kör edeceginiz suruculerden biri kaza yapabilirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://m.youtube.com/channel/UC_W7vlV_fp0QPib1P5CMPgg

• Bir daha Japon mu???? ASLA diyemiyorum ama bir daha asla Nissan almam o kesin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Arabada alman ve japondan gerisi yalan. Bmw, Mercedes, Toyota, Vw, Ford, Honda
    Yalnız Ford amerikan hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Yalnız Ford amerikan hocam

Amerikan menşeili alman malı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Milano

Yeminle lanet ettim bu arabadan bu kadar gereksiz bir araba olamaz, dışarda bakıyorum millet arabasına her türlü aksesuarı yapıyor benim arabaya hiçbir aksesuar gitmiyor, uzunlara led yapayım dedim yuvası karınca yuvası gibi led sıgmıyor, geri vites lambasına en pahalı arıza ışığı %100 yakmayan ledi aldım parayı verecem uyguladım araba heryerden hata verdi adam şaşırdı abi yüzlerce vw mercedes bmw arabalara satıyoruz sende ilk defa karşılaştık gerçi italyanların hepsi böyle dedi, başka aksesuar yaparım oturmaz aksesuar çeşidi yok hiçbir şey yapamıyorsun, kısalara led yapabildim ama ayar ne kadar yaptırdımsada apartmanların ikinci katını aydınlatıyor far tasarımı yuvarlak ve büsbüyük, halojende böyle ama o güçsüz olduğu için göz almıyor.

Arabaların her yerinden hata akıyor çalışan bir motoru var başka bir cacık yok.

Aman Allahım bir daha italyan’mı fransız’mı ASLA.

Maseratisini versinler yine mercedesi seçerim ferrarisini versinler porsche seçerim.

Şu 2019 martı gelsin satıp kurtulacam şu arabadan, Mercedes, BMW, Volvo, Porsche harici cidden gerisi yalan.

Arabayı parçalamak için zor tutuyorum kendimi yemin ederim param olsa benzin döküp yakıp araba mezarlığına atacam, bu kadar net konuşuyorum w124 alırım yinede 2018 italyan fransız ürünü almam.

12 senelik ortaklaşa italyan fransız kullanıcısı olarak söylüyorum paranız değerli ise arabanızı kişisel kullanacaksanız bu iki ülkenin arabalarından uzak durun.

Uzunlara led yapamamaniz beni ziyadesiyle memmun etti. Sizin kör edeceginiz suruculerden biri kaza yapabilirdi.

Alıntıları Göster
    Yıl olacak 2019 halojen’mi kaldı?

Her araba led olmalı artık, halojenin sonu geldi değil geçiyor, kardeşimin arabada uzunlar led hiç kimsenin gözünü aldığı kör ettiği falan yok ilk benle denedik gözümü aldığı yok aksine daha dikkat çekiyor halojende uzun atıyor’mu atmıyor’mu belli değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.