Şimdi Ara

Bir daha italyan’mı ASLA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeminle lanet ettim bu arabadan bu kadar gereksiz bir araba olamaz, dışarda bakıyorum millet arabasına her türlü aksesuarı yapıyor benim arabaya hiçbir aksesuar gitmiyor, uzunlara led yapayım dedim yuvası karınca yuvası gibi led sıgmıyor, geri vites lambasına en pahalı arıza ışığı %100 yakmayan ledi aldım parayı verecem uyguladım araba heryerden hata verdi adam şaşırdı abi yüzlerce vw mercedes bmw arabalara satıyoruz sende ilk defa karşılaştık gerçi italyanların hepsi böyle dedi, başka aksesuar yaparım oturmaz aksesuar çeşidi yok hiçbir şey yapamıyorsun, kısalara led yapabildim ama ayar ne kadar yaptırdımsada apartmanların ikinci katını aydınlatıyor far tasarımı yuvarlak ve büsbüyük, halojende böyle ama o güçsüz olduğu için göz almıyor.

Arabaların her yerinden hata akıyor çalışan bir motoru var başka bir cacık yok.

Aman Allahım bir daha italyan’mı fransız’mı ASLA.

Maseratisini versinler yine mercedesi seçerim ferrarisini versinler porsche seçerim.

Şu 2019 martı gelsin satıp kurtulacam şu arabadan, Mercedes, BMW, Volvo, Porsche harici cidden gerisi yalan.

Arabayı parçalamak için zor tutuyorum kendimi yemin ederim param olsa benzin döküp yakıp araba mezarlığına atacam, bu kadar net konuşuyorum w124 alırım yinede 2018 italyan fransız ürünü almam.

12 senelik ortaklaşa italyan fransız kullanıcısı olarak söylüyorum paranız değerli ise arabanızı kişisel kullanacaksanız bu iki ülkenin arabalarından uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence birazda sizde sorun var. Mühendislik ürünü makinelere neden sonradan saçma sapan leddir xenondur ekleme yapıp tesisatla oynuyorsunuz? Adamlar yapmış vermiş, araç oynanmaya izin vermiyorsa buna kötü demek saçma olur. İlla bir şey denilecekse iyi bir kontrol mekanizması olduğu söylenebilir. Hemde o merco ve bmwlerden daha iyi çalışan bir mekanzima.
  • Senin araba neydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmkanım olsa para ile satın alınabilen her şeyi alman malı olanlardan alırım tuvalet kağıdına kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aracın ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Senin araba neydi
    500l ama yemin ederim 60.000₺ satarım zararına ama yinede galeriye verip satacam, millet 75.000₺ ilana koyuyor 60.000₺ satacam ama yine satacam.

En geç 2019 haziran bu iş kapanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

İmkanım olsa para ile satın alınabilen her şeyi alman malı olanlardan alırım tuvalet kağıdına kadar...
    Aklın yolu bir

• Yanlış anlamada gidip italyanın çöpünü alırsan ağlarsın tabi. 500l amerikada da satılıyor, dayanıklılık raporları diplerde, garip bir araba, adamlar darboğazda anca bunları üretebiliyor. Git Giulia al ağlamazsın merak etme.

• fiat 500 l olduğunu anlamam 3 dk sürdü.
    aklım mercedes 500 long a giti.
    zaten moda ikonu o araçlar aile, filo v.s. bırakın genç kızlar bile almıyorlar.
    micra ve mini varken 500l tr için asla mantıklı olmayacak
  • Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Kalite istiyorsan Alman arabası bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Kalite istiyorsan Alman arabası bak.
    Sanayiye gittik, kardeşim e60 alacaktı herkes alma e39 devam et dedi, ben planı yaptım 2019 martta satışa çıkaracam para elime geçince alacam yine Alman değil ama en az Alman kadar kaliteli hatta daha sağlam bir araba alacam.

• hacı bence toros al. her tarafına led döşersin. mis gibi de binersin..
  • valla bu tipsiz ve durusuna göre pahalı aracı nasıl aldınız hayret doğrusu alman japon şaşma
  • Peugeot kullanıyorduk ailecek ama senin Fiat 500 L'ye aksesuar takamamandan dolayı Fransız'dan soğuduk sağol sayende satıp Alman aracına geçeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

valla bu tipsiz ve durusuna göre pahalı aracı nasıl aldınız hayret doğrusu alman japon şaşma
    Hocam ben kendi kendime fiatçılık oynadım sonra boyumun ölçüsünü aldım, bu arkadaş eş dost değil, ben hep italyan kullandım arada derede fransız kullandım hep ama kardeşimin bmw sini ve başka mercedes kullandıktan sonra yani açıldıktan sonra italyanların beş para etmediğini anladım, bana sanayideki abim 500l almadan önce dedi sana kız gibi w211 bulacam dedi bende yok abi italyan alacam dedim gittim aldım şimdiki aklım olaydı almazdım.

En geç 2019 haziranda italyanlarla birdaha görüşmemek üzere vedalaşacam.

• Arabada alman ve japondan gerisi yalan. Bmw, Mercedes, Toyota, Vw, Ford, Honda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 3 Kasım 2018; 17:34:28 >
  • Alirsin ford olursun lord

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence birazda sizde sorun var. Mühendislik ürünü makinelere neden sonradan saçma sapan leddir xenondur ekleme yapıp tesisatla oynuyorsunuz? Adamlar yapmış vermiş, araç oynanmaya izin vermiyorsa buna kötü demek saçma olur. İlla bir şey denilecekse iyi bir kontrol mekanizması olduğu söylenebilir. Hemde o merco ve bmwlerden daha iyi çalışan bir mekanzima.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak_adam

Bence birazda sizde sorun var. Mühendislik ürünü makinelere neden sonradan saçma sapan leddir xenondur ekleme yapıp tesisatla oynuyorsunuz? Adamlar yapmış vermiş, araç oynanmaya izin vermiyorsa buna kötü demek saçma olur. İlla bir şey denilecekse iyi bir kontrol mekanizması olduğu söylenebilir. Hemde o merco ve bmwlerden daha iyi çalışan bir mekanzima.
    Hiçbirşey fabrika çıkışlı olma gibi bir lüzumu yok öyle olsa hiçkimse üretim yapmaz, yaptığın savunma boş bir savunma, herşeyi yapabilirsin gönlün ne isterse, aksesuar keyif işidir isteyen yapar istemeyen yapmaz.

• Hocam siz 500 L den mi memnun değilsiniz?Bende cam tavanlisini alayım dyordum aracın kronik skntisi vs varmı gerçekten soruyorum cidden almayı planladigim bir araç!!

• halbuse japona herşet takılabülü

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.