Şimdi Ara

Bir daha Huawei almak mi Allah korusun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acaba iPhone 4S alıp, telefon çekmeyince ne yapardı bu arkadaş.
  • ekranın orta sol kısmına bastıkca arka kapaktan ses geliyor aynısı sağ taraf içinde geçerliydi, izmirde kvk servise verdim, verirken bide çok sık başımı ağrıtan ses boğuk gitmesinide yazdırdım son anda.

sonuç; mikrofon değişmiş. fakat kapakta hala ses var, adamlar onu yapmamış. tekrar servise verdim. cihaz servisten çıkmadan tekrar servise gitti.

şimdi düşünüyorum 800 civarı SONY NEO alsaymışım iyi olcakmış, en azından başım bin bir türlü sorunlarla uğraşmazdı. arkadaş aldı neo adam sorunsuz cayır cayır kullanıyo, benim bi gün ses boğuk çıkar, bi gün kitlenir wirelesse bağlanmaz servise gider gelir durmadan. 250 fazla verip öyle bişi alsaymışınız keşke.

bi daha huawei diye bişi almam. ucuz telefon yaptın tamam eyvallahta sağlam olsun, telefon kaç aylık ki 1 aydır serviste yatıyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Acaba iPhone 4S alıp, telefon çekmeyince ne yapardı bu arkadaş.

İphone alsaydım çekmeseydi yine gereken yerlere yazılması gerekenler yazılırdı. Milletin parasını cebe indirmek kolay mı? Bu topiği açtım ki telefon hakkında yüzlerce sayfa okumadan ne problemler var tek mesajda görünsün. Konuyla ilgisi olmayan mesajlar yazıp kalabalık yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

ekranın orta sol kısmına bastıkca arka kapaktan ses geliyor aynısı sağ taraf içinde geçerliydi, izmirde kvk servise verdim, verirken bide çok sık başımı ağrıtan ses boğuk gitmesinide yazdırdım son anda.

sonuç; mikrofon değişmiş. fakat kapakta hala ses var, adamlar onu yapmamış. tekrar servise verdim. cihaz servisten çıkmadan tekrar servise gitti.

şimdi düşünüyorum 800 civarı SONY NEO alsaymışım iyi olcakmış, en azından başım bin bir türlü sorunlarla uğraşmazdı. arkadaş aldı neo adam sorunsuz cayır cayır kullanıyo, benim bi gün ses boğuk çıkar, bi gün kitlenir wirelesse bağlanmaz servise gider gelir durmadan. 250 fazla verip öyle bişi alsaymışınız keşke.

bi daha huawei diye bişi almam. ucuz telefon yaptın tamam eyvallahta sağlam olsun, telefon kaç aylık ki 1 aydır serviste yatıyo..

Katılıyorum sana keşke neo alsaydım ki yakındır neo alacağım biraz daha araştırma yapayım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Acaba iPhone 4S alıp, telefon çekmeyince ne yapardı bu arkadaş.

İphone alsaydım çekmeseydi yine gereken yerlere yazılması gerekenler yazılırdı. Milletin parasını cebe indirmek kolay mı? Bu topiği açtım ki telefon hakkında yüzlerce sayfa okumadan ne problemler var tek mesajda görünsün. Konuyla ilgisi olmayan mesajlar yazıp kalabalık yapmayın.

Emrin olur ağabey.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

quote:

Bir daha huawei almayi dusunmuyorum bilmem diger android cihazlar nasil. X5te olan sorunlarin hangileri var hangileri yok ama sunu kesin belirtiyorum ki artik biktirdi bu x5 ve huawei. Adamlarin ilk telefonu ama telefonun duzgun bir resmi yazilimi olmadigi gibi bir suru de problemi var. Hem yazilimsal hem de fiziksel problemler.

hep problemden bahsetmişsin ama somut hiç bişey yazmamışsın bende 6 aydır kullanıyorum hemde stok 2.3.5 ile hiç bir sorun yok taş gibi alet. samsung halen 550-600 liraya 240x320 gibi iğreç ekranlı 600 mhz işlemcili flash desteği olmayan telefonları satıyor hemde 5-6 cihazı piyasada onlar birini al yada 800-1000 lira arasında bir HTC al (desire s wilfire s salsa vb 2 katı verip hiçbir farkının olmadığını görüp sonra bu x5in değerini anlarsın

paran varsa hiç dertsiz cihazlar var onlara bakabilirsin.

Hiç dertsiz cihaz tavsiyelerini bekliyorum. Bu konuda yardımın dokunursa sevinirim. Çünkü yine bir hata yapıp "Dibi görünmeyen suya girmek" istemiyorum.

iphone 4s al yada bekle sgs 3 al derim...sony ericsson alacaksan da sakın experia arctan aşağı modellerini alma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

ekranın orta sol kısmına bastıkca arka kapaktan ses geliyor aynısı sağ taraf içinde geçerliydi, izmirde kvk servise verdim, verirken bide çok sık başımı ağrıtan ses boğuk gitmesinide yazdırdım son anda.

Katılıyorum sana keşke neo alsaydım ki yakındır neo alacağım biraz daha araştırma yapayım da.

valla bi kaç arkadaşımda var, özellikle gözümün önünde bi arkadaşta var artık dalga konusu oldum. tel aldık dedik ama teli kullanamıyorum ki. osu busu, artık insanlara yalan söyler olduk. telefon nerde serviste denemeye yüzüm yok kız arkadaşıma verdim diyorum. çünkü devamlı bi sorun.

aklım olaydın sony neo alsaydım keşke.

• Arkadaşlar telefonu satmaya karar verdim.
    Telefondaki mikrofon ve hoporlordeki ses sorunu
    Bataryanın artık 1 gün dayanması gibi sorunlar sinir etmeye başladı
    Alternatif olarak fiyat/performans cihazı olarak 750 - 900 TL arası alınabilecek telefon ne önerirsiniz?

Hatta arkadaşlar alternatif oalrak şu cihazları buldum ne dersiniz?
    Samsung i8150 Galaxy W
    HTC Salsa
    HTC Desire S 1,1 GB
    Sony Ericsson Xperia Neo V
    Sony Ericsson Xperia Neo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.