Şimdi Ara

Bir Çorbaya 53 TL Verdim (VERMEMİŞİM) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Kardeş 53 TL kitlememiş kimse yanlış hesap kesilmiş sende dikkat etmemişsin doğal olarak bir iki kere benimde başıma geldi yemek yiyip 5 lira hesabın çıktığı karıştırabiliyolar masa numarasını git söyle durumu mırın kırın yaparlarsada açtır kamerayı sorun şu başka masada senin 8 tllik hesabını ödemiş olabilir yada 8 TL olamaz diyip uyandırmıştır adamlarda hata yaptıgını anlamıştır sen gidip söyle durumu esnaflık ölmedi ya

Umarım dediğin gibidir hocam

Ciddi ciddi sabahtan beridir bakmadın mı hesap özetine?
  • Telefonla ara izah et dönerkende uğra güzelce izah et atar yapma kartla ödediğin için olmuş post cihazında bi önceki yemeğin faturası kalmış olur öyle yardımcı olurlar gece bir sabahın körü insanlık halidir yemek reZaletti filan deme rencide etme her zaman geliyodur başlarına faturanı da atma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 16 Kasım 2017; 19:13:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karısız Bela

son durum ne?

Hocam henüz dışarı çıkmadım, ilk işim hesap dökümü alıp paranın benden kesilip kesilmediğine bakmak. İnternet şubesinden denedim de beceremedim. Eğer ki benden 45 TL fazla almışlarsa o zaman görüşeceğim onlarla.

hukukcuyum diyorsun mobil bankacılıgı beceremiyorsun
  • Buna benzer bir durumu benzin alırken yaşadım. Eskişehir-İzmir arasında Gediz'de benzin almak için durdum. Gece geç saatti yorulmaya da başlamıştım. Benzini aldım kartla ödedim çıktım.
    3 hafta sonra bir baktım 502liralık akaryakıt alışverişi gözüküyor. Depom o zaman 280 liraya doluyordu. İnanamadım tabi hemen yakıtı aldığım firmayı aradım. Durumu anlattım böyle böyle durum var yardımcı olur musunuz diye. Tarih, plaka ve model bilgimi verdim. Açıkçası hiç umudum yoktu. Bizde sorun yok deseler kanıtlamak için 200km yol gitmem gerekir ki değmez. Beklemeye başladım.
    Birkaç saat sonra aynı adam aradı. Bir sürü özür dileyerek beyfendi arkadaş 205 yazacağına 502 yazmış kusura bakmayın artniyetli değil kendisi, biz hesap yaparken 297 lira fazlayı gördük ancak sahibini bulamadık kenarda bekletiyorduk parayı dedi. Hesap numaranızı yazın direk havale geçelim dedi. Hesap numaramı attım ertesi gün para hesabıma yattı.
    Bu işler şans işi biraz da. Karşında helal lokma yiyen biri varsa sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karısız Bela

son durum ne?

Hocam henüz dışarı çıkmadım, ilk işim hesap dökümü alıp paranın benden kesilip kesilmediğine bakmak. İnternet şubesinden denedim de beceremedim. Eğer ki benden 45 TL fazla almışlarsa o zaman görüşeceğim onlarla.

hukukcuyum diyorsun mobil bankacılıgı beceremiyorsun

Hocam gidip şubeden şifre almam gerekiyor uygulamanın dediğine göre. Daha önce de işim olmadı açıkçası mobil bankacılıkla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Franz Beckenbauer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Kardeş 53 TL kitlememiş kimse yanlış hesap kesilmiş sende dikkat etmemişsin doğal olarak bir iki kere benimde başıma geldi yemek yiyip 5 lira hesabın çıktığı karıştırabiliyolar masa numarasını git söyle durumu mırın kırın yaparlarsada açtır kamerayı sorun şu başka masada senin 8 tllik hesabını ödemiş olabilir yada 8 TL olamaz diyip uyandırmıştır adamlarda hata yaptıgını anlamıştır sen gidip söyle durumu esnaflık ölmedi ya

Umarım dediğin gibidir hocam

Ciddi ciddi sabahtan beridir bakmadın mı hesap özetine?

Çok yoğun karışık bir gündü benim için, ama yarın kesin bakacağım.

Ayrıca pek de önemi yok geç ya da erken öğrenmemin ya, her türlü 19'unda uğrayacağım oraya. O zamana öğrenmiş olsam yeter ki yarın kesin öğreneceğim.

• corbacı ya fetöcü dür yada amerigan acanı
  • Millet boş boş konuşuyor yok avukata ver falan kolay mı öyle dava işleriyle uğraşmak şaka mısınız siz adam bilerek birşey yaptığını da ispat edemezsin bi hata olmuş belli ki sende tutara bakmadan şifreyi girerek akılsızlık etmiş ve tecrübelenmişsindir boşver bir dahaki olaylar için bu ders olur sana , ha ordan geçeceksen bi uğra durumu izah et yok derse de haram et hakkını çık yapacak birşey yok.Bir de bu devirde hadi mobil kullanmıyon bi atm'ye gidip dökümde mi alamıyorsun kardeşim yoksa bizi mi trollüyon anlamadık gitti hukukçuyum diyor birde
  • Aldığınız fişe bakmıyor musunuz siz kartla alışveriş yapıyorsun 10 TL verip üstü kalsın demiyorsan bakacaksın.

Ara sor dicemde fişin duruyorsa iade ederler kasiyer salağı bilerek yazmış onu iyi 8 yerine 80 yazmamış ara iste paranı vermezlersede haram et esnaflıkta böyle şeyler olmaz ve hoş değil vermezlersede 50 TL den batmazsın ya üstüne soğuk su içersin.

• Su iç geçer.

• sahtekar ya bırakın ne 50si
  • Olay çözüldü, konuyu editledim. Herkese tekrar teşekkürler.
  • Nası haram ettiysen yanlış fişle yırttın mevzuyu.

• Bu konu trol değilse eğer koy buraya hesap dökümünün ve fişin fotosunu inanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Nası haram ettiysen yanlış fişle yırttın mevzuyu.

Yok be hocam, henüz haram etmemiştim
  • Kalp krizi diye hastaneye gidip bütün milleti üzdün gaz sıkışması çıktı

• İspat editi geldi.

Fiş ve hesap dökümü konuya eklendi.
  • Hesap işlemlerine telefondan baksanız bu kadar ugrasmazdiniz. Yani bu yılda bakamadım demişsiniz orasıda ilginç ama bir atm gidip kontrol edebilirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 18 Kasım 2017; 14:55:6 >
  • Bende adana'da oturuyorum İsparta'da okuduk eşimle beraber universiteyi(tabi ozamanlar arkadastik). Sene 2012 Arkadaslarla toplanip araba kiralayip antalya'ya denize giderken biryerde oturup kahvalti edince 150tl civari hesap gelmisti yanimizdada cok fazla nakit yoktu hesabi odedik ama itiraz etmistim ne bu hesap adana'da olsak bedava fiyata yerdik falan diye cikismistim mecburiyetten odeyip ciktik basta sorup yemedigimiz icin hesabi kabul etmis oluyorsun sanirim 5kisi falandik o zamanlar...

Ne olursa olsun Biryere oturmadan veya birsey almadan kesinlikle basta fiyatini soruyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 18 Kasım 2017; 19:27:54 >
  • Adanalıyım dediği an konuyu kapadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.