Şimdi Ara

Bir Çorbaya 53 TL Verdim (VERMEMİŞİM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bir üst bölüme dönüp bir çorbaya 53 lira aldım diye konu açayım mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECHYEDI

Ben 1 tl yi bile kartla oderim ne fark eder ki , ayrica hata sende kontrol etmen lazimdi

Hocam haklısın orada bakmam lazımdı cihaza, ama gerek uykusuzluk gerek açlık, kafam iyi değildi. Ne bileyim böyle bir şey olacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Şifreyi girerken cihaza bakmadın mı tutar kaç yazıyor?

Hatırlamıyorum ki galiba bakmadım ya

bir musibet bin nasihattan iyidir diye güzel atalarımız bir döz üvar. hepimiz bunu bir şeklide yaşıyoruz işte. fiş kontrol edilmez mi kardeşim. adam 1000 tl çekse nolacaktı. yine bu halde kalırdın. ıspatlamak zor iş.
  • Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Fisi atmadiysan gosterirsin adama iade eder belki kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECHYEDI

Fisi atmadiysan gosterirsin adama iade eder belki kolay gelsin

Atmamışım hocam, etrafta çöp kutusu olmayınca cebime sokuyorum öyle şeyleri. Şansıma cebimden çıktı, yoksa hiç fark etmeyecektim. Teşekkürler.
  • Çok zor. İade ediceklerini sanmıyorum. Bakman lazımdı fişe ödemeden sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sen mobil bankacılık bile kullanmıyorsun. Daha geçip geçmediği konusunda bilgin yok. Önce mobil bankacılık uygulamasini yükle.

• Csb gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diblenme tesisleri falan olunca her türlü pisliği yaparlar bi cikolata 4 tl falan da olur 3 tl su da... Yapabiliyorsan silahla bas mekani hocam hic acima bu serefsizlere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabada kal hocam telefonla oyna, için ısınsın siye orda çorbamı içilir ,hazır çotba al arabadaki adamdan sıcak su iste 1 tl ver adama daha şerefli

• quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

şimdi bir üst bölüme dönüp bir çorbaya 53 lira aldım diye konu açayım mı sizce?

Açma.

• Erkka kullanıcısına yanıt
    Ziraat'in mobil app'i çok karmaşık ya. Garanti ne güzel ne harcamışsan anasayfada gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Diblenme tesisleri falan olunca her türlü pisliği yaparlar bi cikolata 4 tl falan da olur 3 tl su da... Yapabiliyorsan silahla bas mekani hocam hic acima bu serefsizlere

Valla aga sıkıntı çıkarsa basarık mekanı, adanalıyık adamın aklını alırık hani

Fıttırtmayın adamı

• Dün sabah Rumeli İşkembecisi'ndeydim. Bi çorbaya 20TL verdiğim halde içime oturdu. Seninkini düşünemiyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Dün sabah Rumeli İşkembecisi'ndeydim. Bi çorbaya 20TL verdiğim halde içime oturdu. Seninkini düşünemiyorum bile

Hiç sorma hocam, ben de düşünmemeye çalışıyorum
  • 8= 5+3 = 53 diye mi düşündü adamlar napmış öyle şaka maka paranızı kurtarmaya bakın yetmezse avukata başvurun hocam sonuçta vatandaş burda aciz duruma düşüyor böyle susa susa hakkımızı yiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetk254

8= 5+3 = 53 diye mi düşündü adamlar napmış öyle şaka maka paranızı kurtarmaya bakın yetmezse avukata başvurun hocam sonuçta vatandaş burda aciz duruma düşüyor böyle susa susa hakkımızı yiyorlar

Teşekkürler hocam tavsiye için, güzellikle durumu izah edeceğim. Eğer insanlıktan anlamazsa ben de hukuk öğrencisiyim biliyorum yapılması gerekenleri, hallederim.
  • bende bir keresinde şöyle bir olay oldu. AVM de hosta piknikte yemek yemiştim. sonra ödedim hesabı fişide aldım. ertesi gün netten kredi kartındaki çekımlere bakıom bi baktım bu hosta piknik ödemesi iki defa hesabımdan cekılmıs. fişe bakıom tek cekım var. Sanırım farkında olmadan ıkı defa gecırdı ama ben bı defa şifre tusladım nasıl oldu olayı cozemedım. sonra fısle gıttım adama telden de gosterdım dedım bır sıkıntı var ıkı defa cekılmıs adamlar hıc sıkıntı cıkarmadı tabıkı kusra bakmayın deyıp paramı nakıt olarak odedı :) orada hosta pıknıgı ıcımden tebrık ettım way be ne adamlar var dıye. ben gıderken uyuzluk yaparlar kavga ederım dıye dusunuyordum :)
  • Kardeş 53 TL kitlememiş kimse yanlış hesap kesilmiş sende dikkat etmemişsin doğal olarak bir iki kere benimde başıma geldi yemek yiyip 5 lira hesabın çıktığı karıştırabiliyolar masa numarasını git söyle durumu mırın kırın yaparlarsada açtır kamerayı sorun şu başka masada senin 8 tllik hesabını ödemiş olabilir yada 8 TL olamaz diyip uyandırmıştır adamlarda hata yaptıgını anlamıştır sen gidip söyle durumu esnaflık ölmedi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Kardeş 53 TL kitlememiş kimse yanlış hesap kesilmiş sende dikkat etmemişsin doğal olarak bir iki kere benimde başıma geldi yemek yiyip 5 lira hesabın çıktığı karıştırabiliyolar masa numarasını git söyle durumu mırın kırın yaparlarsada açtır kamerayı sorun şu başka masada senin 8 tllik hesabını ödemiş olabilir yada 8 TL olamaz diyip uyandırmıştır adamlarda hata yaptıgını anlamıştır sen gidip söyle durumu esnaflık ölmedi ya

Umarım dediğin gibidir hocam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.