Şimdi Ara

Bir çok modelin artık türkiye’ye gelmeyecek olmasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Hiçbir şey değişmeyecek.

Sanki düne kadar herkes çok ucuza araba alıyormuş da yeni gelen düzenleme ile vergiler aşırı artmış gibi yorum yapılmasına tuhaf bakıyorum. Arkadaş bu ülke insanın son 3 senedir yaşadığı hayat hayat olmaktan çıkıp hepten Survivor macerasına dönüştü zaten. Otomobil sahibi olmak halkın gündeminden seneler önce çıktı. Millet karnını doyurmaya çalışıyor. S60 vs. alacak adam maaşlı çalışan değil, şirketi vardır uzun dönem kiralama yapar faturayı gider gösterir ucuza kapatır vs. bir şekilde halledilir. Maaşla çalışan adamın hayatına her gün resmen tecavüz ediliyor bu ülkede kimse bunun farkında değil sanırım.

Özetle otomobile yarın yine vergi gelse de değişen bir şey olmaz. Alan yine alır alamayan yine alamaz.
    Aynen dediğin gibi forumda yıllar önce " dolar 1,7 bu devirde pc toplanmaz " diye konu açılmış ve o günden beri hep aynı şikayetler hep aynı sitemler 1,7 'yken bile insanlar lak lak etmişse bugün dolar 7 tl de olduğunda lak lak ediyorsa ve yarın ya da 5 yıl sonra dolar 20 tl bile olsa yine lak lak edecek ama ne gariptir ki alan yine alacak ve alanlar yine değişmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 2 Eylül 2020; 2:47:55 >
  • Gelmiyordu zaten.

Chevrolet, Dodge, Lincoln ün gelmediği ülkeden cacık olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk milleti hak etmiyor zaten... en fazla eşşeğe layığız... hak ettiğimizi buluyoruz
  • musetea kullanıcısına yanıt
    1.6 larda da sorun vardı zaten şimdi daha da sorun olacak, özellikle ithal gruplar sıkıntı yaşayacak, uzakdoğudan yada AB dışı ithal model varmı bilmiyorum ama varsa onların işi bitikti şimdi tam bitti.
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Geçen yılın fiyatları (2019) ile kıyaslanırsa beyaz eşya grubu en az %20- %30 zam yedi.
  • 1 lt hacimli otomobiller neyinize yetmiyor köleler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parker48 kullanıcısına yanıt
    Ben zamdan önce stoklamıştım..çok şükür ..her şey daha iyi olacak..dolar da yükseliyor ama yakında 5 liraya düşecek diyorlar..ekonomi tıkırında
  • Motor seçeneğine bakılmaksızın yakında araç gelmeyecek. Bu kadar karamsar olmak istemiyorum ama gidişat bu yönde.
  • bajaj qute neyinize yetmiyor, 59 bine alın binin mis gibi araba.
    ya da 47 bine ticarisini alın arkaya koltuk koydurun.
  • Nüfusun %90 ı zaten gelmiş gelmemiş ilgilenmiyor. %9.9 luk kesim fiyatlarına göre gelsin veya gelmesin diyor. Geriye kalan yağlı kesim için gelmesine gerek yok. Aldıkları araçların zaten bayiliği yok. Düşünün 100k dolarlık gtr bile araç getirmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memlekette gün günü aratir oldu vallahi ! Hic üretmedigimiz ve markalarimiz olmadigi icin, katma degerli üretimimiz olmadigi icin artik cok daha zayifiz. Berbat günler bekliyor bizi maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Ben zamdan önce stoklamıştım..çok şükür ..her şey daha iyi olacak..dolar da yükseliyor ama yakında 5 liraya düşecek diyorlar..ekonomi tıkırında
    Aynen yarım dolar 5 lira olacak

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Dış güçlerin oyunu..kıskanıyorlar bizi ..artık bakmıyorum dolara ..kafam rahat maaşallah..daha da iyi olacak inşaaalah  

• tartıştığınız şeye bak.

gelmiş olsa, hangi gelire sahip kesime hitap edeceği belli. bu durumda da gelmesine gerek kalmıyor. isteyen zaten alacaktır. pandemi ile nasıl dar boğaza girdi ise ülkeler. bu gelmemesi ile de bir dar boğaz yaratır. olsun vrsın gelmesin. belki daha sonra daha ucuza gelir, inşaallah diyeyim ben de.  

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yakında Bajaj Qute'ler gelmeye başlar.

Hindistan'da 3 tekerlekli motor araba tarzı bir şey var onlardan bekliyorum ben 

• 1.0 atmosferiklerin ulkesi olduk bundan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Hindistan'da 3 tekerlekli motor araba tarzı bir şey var onlardan bekliyorum ben 

Alıntıları Göster
    Bu onun 4 tekerleklisi işte. Başka bir farkı yok :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.