Şimdi Ara

Bir Çok Firma OHAL den Sonra Battığını Açıklayacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: black_flood

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

Fazla sivriliyorsun cevabını benden alma çünkü alacağın cevap bol içerikli olur. iflas etmek yasak değil iflas ettiğini beyan ettiğinde kabul edilmiyor kabul edilmediği sürece yasak olsa ne olur olmasa ne olur. ohal bittiğinde ancak işlemlere başlanılabilir iflas ile ilgili. kapatılabilseydi zaten benim arkadaş kapatırdı oda ohal nedeni ile ne iflas ne de kapanış veremiyor.

Yanlış bu yazdığın. Bilmiyorsan iddialaşma bence.

bilmediğimiz için kapatamıyor sizle ak parti fanı uzmanlar olarak bildiğiniz için nasıl yapılşdığınıda iyi bilirsiniz. işflas erteleme ile siz durumu karıştırdığınızın farkında değilsiniz. İflas erteleme işi zaten değişik bir dolandırıcılık olayıydı ve biliniyordu bilinmesine rağmen ses çıkartılmıyordu malum şahıs tarafından ve bakanlar tarafın şimdi ise şirin görünmek için nacizhane bir örtü yaptılar gibi gösterdiler kandınız sizde.

Güzel kardeşim yukarıdaki arkadaşın söylemi üzerine tüm khk + geçmiş OHAL khk ları ne varsa okuyup inceledim. İflas etmekle ilgili sıkıntı yok.

Dahası hem danışmanlık hizmeti veren hem muhasebe kayıtları tutan çok sevdigim bir arkadasim var sık sık görüşüyoruz kendisi ile konuştuk "ohal olsun olmasın şahıs şirketi ise alacaklıların borcu ödenir ödenmez anonim şirketi ise tasviye sürecinini başladığına dair 3 kez ilan yayınladıktan sonra 1 yıl içinde kapanırlar" diye kendisi belirtmiş hatta şu an kendi elinde tasviye sürecinde olan 2 firması var. Yani firmalar kapanışlarını vermişler fakat devlet koyduğu 1 yıllık resmi süreci bekliyorlar.

Bu 1 yıl içinde tüm alacaklılar tasviye edilen şirketten alacaklarını temin eder sonrasında ise süre olduğunda kapanış yapılabilir.

Bunun OHAL ile bir alakası yok Ohal olsun olmasın bu işlem bu şekilde yapılıyor zaten.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Ortada yanlış olan, ters giden bir durum var ve bunca yazı yazman bunu değiştirmez. Bazı konularda altta kalmamak adına allem edip kallem ederek yanlışların üzerini örtme eğilimine giriyorsun.Yıllardır bende çizdiğin profil bu ve öyle zannediyorum ki bir çok kişi aşağı yukarı aynı şeyi düşünüyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

Ortada yanlış olan, ters giden bir durum var ve bunca yazı yazman bunu değiştirmez. Bazı konularda altta kalmamak adına allem edip kallem ederek yanlışların üzerini örtme eğilimine giriyorsun.Yıllardır bende çizdiğin profil bu ve öyle zannediyorum ki bir çok kişi aşağı yukarı aynı şeyi düşünüyordur.

Güzel kardeşim yanlışınızı neden kabul etmek istemiyorsunuz. Benim ne yaptığım önemli değil.

Sizin söyledğiniz yanlış mı ? Değil mi ? Bu önemli. Yanlış söylüyorsunuz .

Şu konu OHLA nedeni ile firmalların iflas edemediğini OHAL bitince hepsinin bir anda iflas açıklayacağını anlatıyor.

Bende bunun saçmalık ötesi olduğunu düşündüğüm için sizin yapmadığınız şeyi yaptım gidip okudum araştırdım sordum ve sonuç.

Sonuç her zamanki gibi YALAN.. Doğrusu iflas erteleme yasasını OHAL boyunca askıya almış olmaları.

Bunu neden kabullenmemek için uğraşıyorsunuz onu anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Kiraları olması gereken seviyeye getirsinler.

Evet şu anda krizi bitirdin, tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merzifonlu Joe -- 18 Aralık 2016; 8:50:58 >
  • Ülkenin durumu çok kötü böyle giderse ...

• Belli olmaz hepsi satıldığını da açıklayabilir...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.