Şimdi Ara

Bir Çok Firma OHAL den Sonra Battığını Açıklayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 Ocak - Şubatta İğneden İpliğe Zam Geliyor

Ülker'in fabrikaları Nutella'nın oldu
    https://forum.donanimhaber.com/m_122221638/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 1 Aralık 2016; 20:29:11 >
  • Fırsat bulursam İzmir optimum AVM den birkaç foto da ben atayim günün neredeyse her saati full çekiyor . Bir kısmı gezmelik geliyor fakat çoğunluğun elleri eşya çantaları torbaları ile dolu ayrılıyor. Bu nasıl bir kriz kardeşim ben anlamadım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Esnafım hocam

En iyi sen takip edersin durumu Sİze birşey sormak istiyorum yatırım durumu nasıl perakende hali mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Fırsat bulursam İzmir optimum AVM den birkaç foto da ben atayim günün neredeyse her saati full çekiyor . Bir kısmı gezmelik geliyor fakat çoğunluğun elleri eşya çantaları torbaları ile dolu ayrılıyor. Bu nasıl bir kriz kardeşim ben anlamadım .

şuan eldeki ürünler tüketiliyor şubattan sonra bir video çek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohc

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Esnafım hocam

En iyi sen takip edersin durumu Sİze birşey sormak istiyorum yatırım durumu nasıl perakende hali mesela

Ben Tekirdağ'dayım durumlar İstanbul'daki gibi vs. olmaz tabi ama bu aralar işler oldukça kesat. İnsanlar artık gelince para da kalmadı ki almaya moduna girip bir şey almadan çıkıyorlar. Temel ihtiyaçlar dışında sıkıntı çok büyük bence. İşte bir ay başlarında hızlanıyor, ayın 15inden sonra sinek avlama modu.
  • Tipik sözcü haberi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

Tipik sözcü haberi :)

ne alakası var bunlar gerçek değil mi

Ülker'in fabrikaları Nutella'nın oldu

https://forum.donanimhaber.com/m_122221638/tm.htm

Komili ve Kırlangıç yağ, Bunge’ye satılıyor

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/komili-ve-kirlangic-yag-bungeye-satiliyor-1567999/

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Reisin yerinde ben olsam fabrikalarini yabanci birisine satanlara vatan haini damgasi vururdum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Reisin yerinde ben olsam fabrikalarini yabanci birisine satanlara vatan haini damgasi vururdum.

katılıyorum, ben ayrıca turkcell,avea,vodafonun bile yabancıların eline geçmesine şiddetle karşıyım.bu gsm firmalarının stratejık önemi vardır,buna telekomu da ilave edebiliriz.
    ama bu satışları devlet destekledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

Dediğinde haklısın adam aptal mı ekonomik krizin ne olduğunu görmeyelim diye çıkarttı bu ohal işini özellikle iflasların önüne geçmek için içine dahil etti iflas engelini.

İflas etmek yasakmı şu anda
  • Kapansınlar daha iyi kimsenin ekmeğinden olmasını istemem kimsenin iş yerini kaybetmesini istemem ama devletin yanlış politikaları sonucu bunların cezalarını da ülke olarak çekiyoruz ha şu da devletin de yapacak bir şeyi bununla ilgili yasa yönetmelik veya önlem almazsa isteyen istediği gibi iş yeri açıyor ama mesele bu değil yol yapmadılar çatır çatır araba sattırdılar önce cari açık fırladı şimdi de sokaklar da yollar da araçlar için burası benim park yerim şurası senin yerin kavgaları artı kaldırımlara bırakılan araçlardan dolayı kaldırımlar da yürüyemeyen insanlar.. İş yerlerine gelecek olursak şuan caddeye çıkayım yan yana 4 tane telefon ve kapak malzemesi satan iş yeri var bunun sonucu ne gücü yani sermayesi zayıf düşük kepengi kapatıp gidecek neden oluyor herkes fabrika da işçi olarak çalışamam ben kendi işimi yaparım daha iyi hazırcı millet olmaya doğru gittiğimiz için önüne gelen dükkan açıyor bunun sonucu da kepenkler kapanmaya başladı haberlerini görmemize sebep oluyor, bu konu da devletimiz de insanlarımız da paralel bir şekilde ilerlemesi lazım ki kolay kolay herkes zarar görmesin 100 metre 200 metre aralıkla telefoncu dükkanı açılırsa ya da saha etütleri gerçekleştirilirse kimse kimseyi batırmamış olur düşüncesindeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Dediğinde haklısın adam aptal mı ekonomik krizin ne olduğunu görmeyelim diye çıkarttı bu ohal işini özellikle iflasların önüne geçmek için içine dahil etti iflas engelini.

Evet iflas edemiyor firmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avmlerde kapanma furyası mi , ben hiç öyle bir avm görmedim hatta Avrupa yakasında sıra olmayan kasa yok neredeyse,bu arada artık insanlar cadde cadde gezmiyor herkes avm ve internetten alışveriş yapıyor, OHAL ile alakası yok bence alışverişin yeni caddesi AVM ve INTERNETTIR bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

quote:

Eminmisin

• AVM gittim geçen 3-4 mağaza kapanmıştı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eminmisin

Yanlis biliyorsak dogrusunu soyleyin ogrenelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eminmisin

Yanlis biliyorsak dogrusunu soyleyin ogrenelim

İflas erteleme yasaklandı İFLAS ETMEK SERBEST.

http://www.hurriyet.com.tr/iflas-erteleme-yasaklandi-40177044

• birçok firma benim faliyetim yok çalışmıyorum ben battım bittim demesine rağmen bankalar bilançoda zarar göstermeemek için iflas erteleme yapıp duruyorlar..
  • Göze geldik :((
    Hep onlar yüzünden :((
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.