Şimdi Ara

Bir çılgınlık yapayım diyorum. Mercedes içerir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ozbayram kullanıcısına yanıt
    yakıt kmde 50 kuruş hız sınırı 90 km minimum bakıma ayrılacak bütçe 5 ile 10 bin tl arası olur. bununla biraz yavaşlarsın belki
    kusura bakmayın valla :) bu sersemlikle bu halim nasıl olacak hic bilmiyorum :D

arabanız çok güzel. aynen devam :D eğer seyahatlerde sıkıntı çıkarsa arkadaşların dediği gibi scenic, c-max veya discovery gibi 7 kisilik modellere yelken acacagız :)

edit: bir de 7 kişilik makyajlı captiva.. çok ekonomik fiyatlara bulmak mümkün.. özellikle makyajlı olanı son derece de yakışıklı bir araç benim nazarımda.. eşim için düşündüğüm araçlardan bir tanesi işin doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 19 Mart 2016; 16:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

kusura bakmayın valla :) bu sersemlikle bu halim nasıl olacak hic bilmiyorum :D

arabanız çok güzel. aynen devam :D eğer seyahatlerde sıkıntı çıkarsa arkadaşların dediği gibi scenic, c-max veya discovery gibi 7 kisilik modellere yelken acacagız :)

edit: bir de 7 kişilik makyajlı captiva.. çok ekonomik fiyatlara bulmak mümkün.. özellikle makyajlı olanı son derece de yakışıklı bir araç benim nazarımda.. eşim için düşündüğüm araçlardan bir tanesi işin doğrusu

Ne kusuru estağfurullah, captivada aklıma gelmedi değil ama tek takıntım marka. Aslında marka fanatikliğim yok ama chevrolet bana nedense antipatik geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranıza yazık edersiniz.
    Saatli bomba, bu tür ve km'deki araçların geçmişlerini kestiremediğin için açacağı masrafları kaldıramayabilirsin. Bir yakınım bir önceki kasasını motor ustasına sattı, satmadan evvel de iyice bakıp
    alsın diye arabanın her yerini kurcalattı. Adam fazla özgüvenin kurbanı oldu, açtığı masraflardan bir kaç kez zararına geri vermeyi teklif etti :)
  • O degil de arabada dsg den bahşedilmiş. O ne ola ki

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Sırada ne var vw volt mu

Sıran gelince öğrenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

yakıt kmde 50 kuruş hız sınırı 90 km minimum bakıma ayrılacak bütçe 5 ile 10 bin tl arası olur. bununla biraz yavaşlarsın belki

Hangi konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

cidden çılgınsın kardeş

Yok daha yapmadım o çılgınlığı

Piyasa da çok güzel araçlar varken yapmayın da hocam,aman riske değmez. picassolar,5008ler,scenicler ,transporterlar varken özellikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmaz hocam acentada charter arabası bunlar. Ekmek yicekseniz piyasanın içindeyseniz alınır. Öbür türlü sakın sakın.

İçi falan temizdir ama çok kısıtlı süre yatan arabalar sürekli koşturmaca sıkıştırmaca. Öyle sağından ses geldi servis baksın falan olmaz yani..

Kendim turizmdeyim bu tarz araçlar diriyse zaten ilana düşmez genelde 07 48 plakalarda birinde işi bitince diğerine geçer orda ekmeğe devam eder.

• Corolla verso 7 koltuk isinizi görür. Bu kadara gerek yok. Ocaginizi söndürür bu araç

• kamyon alın hocam . aynı fiyata kasaya oturma odası kurarsınız oh mis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

kamyon alın hocam . aynı fiyata kasaya oturma odası kurarsınız oh mis :)

Sen öyle yap güzel kardeşim.

hızlımıyım neyim demişsinde t5 bakabilirsin hem daha ekonomik hem daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Sırada ne var vw volt mu

Sıran gelince öğrenirsin.

Daha bayat olamazdı

• transporter 2.5 tdi al daha mantıklı vioanolar biraz piyasası yavaş kitlesi farklı transporterde öyle değil süper piyasa var vip koltukluk klimalı termal çart curt çok seçenek var
  • Arkadaşlar once ki mesajda yazmış 3008-5008 veya c4 picasso zaten aileler icin düşünülmüş en geniş araçlardan hem yeni teknoloji hem de az yakıt ile hepsini bir araya getirmiş olursunuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.