Şimdi Ara

Bir çıkış yolu bulamadım yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 4 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yigitboylu (3 mesaj) salvo34 (3 mesaj) gokhan2 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> Bir çıkış yolu bulamadım yardımcı olur musunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar, amacım odamda müzik dinlerken kalp atışlarımı hızlandıracak, beni heyecanlandıracak bütçem el verdiğince kaliteli bir sistem kurmak. Gerçekten ne yapacağımı, ne alacağımı bilmiyorum. Pazar günü artık sistemi toplamayı düşünüyorum. Şu an ıkı seçenek var aklımda, ya Audio Engine a5+ yanına bir de Dac alacağım, ya da Dali Zensor 3 ve 2000 lirayı geçmeyen bir amfi alacağım. Sizce hangisiyle daha mutlu olurum? Teşekkürler.

|
    |
  • Ses Uzmanı
    2867 Mesaj
    Bu ürünleri dinlediniz mi ? İlk paragrafta ki satırdan beklentiniz ve müzik tarzınıza göre bu olay önemli. Audioengine alırsanız gelişmeye kapalı sisteminiz olmuş olur. Sıkılınca mecburen satmak zorunda kalırsınız. Diğer turlu kurarsanız, zaman ve para oldukça yeni ürünler deneme dinleme sansınız olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Daha önce geleneksel 2+1 , 5+1 pc hoparlörleriyle takıldıysanız kesinlikle a5 tavsiye etmem. Zensor 3 harikadır yanına da uygun bir amfi bulursanız memnun kalırsınız.
  • Yüzbaşı
    975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitboylu

Daha önce geleneksel 2+1 , 5+1 pc hoparlörleriyle takıldıysanız kesinlikle a5 tavsiye etmem. Zensor 3 harikadır yanına da uygun bir amfi bulursanız memnun kalırsınız.
    A5'i dinleme fırsatı buldum, beni tatmin etmedi ben de Zensor 3 + Marantz PM5005 + Denon 300 Dac aldım, gayet memnunum. Teşekkür ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Daha iyi amfi ve dac ile çok daha güzel sonuçlar da alabilirsiniz. Aklınızın bir köşesinde bulunsun. Keyifli dinleti ler dilerim.
  • Yüzbaşı
    975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitboylu

Daha iyi amfi ve dac ile çok daha güzel sonuçlar da alabilirsiniz. Aklınızın bir köşesinde bulunsun. Keyifli dinleti ler dilerim.
    Teşekkür ederim. İleride belki değiştirebilirm. Hangi amfi ve dac önerirsiniz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Her şeyin iyisi var. Bu işler genelde hastalıkla sonuçlanıyor. Mümkün olduğunca elinizdekinden maksimum verimi almaya çalışın. Oda akustiği ve kablolama konularını araştırın. Upgrade vakti geldiğinde yardımcı oluruz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,165
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.